تیزر سریال قورباغه : “قورباغه” یا همان (frog) در زبان لاتین سریالی به کارگردانی و تهیه کنندگی هومن سیدی می باشد که در سال 1398 تولید شده است.

سریال “قورباغه” که در بهار 1399 در 15 قسمت منتشر خواهد شد داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می کند که تا کنون دستمایه تولید هیچ فیلم و سریالی نشده است و به نوعی یک سریال با داستانی جدید و نوین به حساب می آید و به همین دلیل سکانس های اولیه این سریال در خارج از کشور فیلمبرداری شده است و ادامه فیلمبرداری سریال نیز در تهران و شمال کشور انجام گرفته است.

“قورباغه” سریالی است که با پروداکشن بسیار ویژه تولید می شود و مانند سایر کارهای هومن سیدی، دنیای جدیدی را پیش روی مخاطب ترسیم می نماید و نقش آفرینی نوید محمدزاده در این سریال با توجه به پتانسیل بالای این بازیگر این دنیای جدید را به یاد ماندنی تر خواهد نمود.

خلاصه سریال قورباغه

این فیلم داستانی عجیب و بی بدیل را روایت می کند و در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشم واسم کوچیک بوده، ساعتم خواب میموندو من ازش جلوتر حرکت می کردم، اما دنیا براى من جاى کوچیکیه ، بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌ شم ، احساس مى‌ کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم، انگار همه این لحظه هارو قبلا دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه ها، ولی اونارو زمانی می بینم که در حال مردنم….

دانلود سریال قورباغه

[ دانلود سریال قورباغه (تمامی قسمت ها) ]

اولین تیزر سریال قورباغه

اسامی بازیگران سریال قورباغه

نوید محمدزاده، هومن سیدی، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج، یونا تدین

 

4/5 - (4 امتیاز)