دانلود رئالیتی شو ضد با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

این برنامه هم قرار است با ایجاد یک بازی با یک داستان تازه، مخاطبان را سرگرم کند و خلاصه داستانی از آن منتشر نشده است.

معرفی برنامه ضد

دانلود برنامه ضد، فرصتی برای تماشای یک رئالیتی شوی جذاب از سعید ابوطالب است. سعید ابوطالب کارگردانی برنامه و در واقع رئالیتی شو ضد را بر عهده دارد که با ساخت برنامه های این چنینی در میان مخاطبان شناخته می شود و آثار قبلی او هم موفقیت ها و طرفداران زیادی داشته است. برنامه ضد که به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، هیجان زیادی در طرفداران مسابقه های نمایش خانگی مانند شب های مافیا ایجاد کرده است.

لینک دانلود رئالیتی شو ضد به زودی در این صفحه از سایت دی دی فیلم قرار خواهد گرفت و شما می توانید این برنامه را از طریق این صفحه تماشا کنید. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال های ایرانی می توانید در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید و از زمان پخش فیلم ها و سریال های روز ایرانی مطلع شوید.

تماشای تیزر برنامه ضد

تیزر برنامه ضد به زودی منتشر خواهد شد؛ اما با تا توجه به آن چه که از برنامه های قبلی سعید ابوطالب مشاهده کردیم، این برنامه هم یک رئالیتی شو مانند دیگر برنامه های او یعنی شب های مافیا، پدرخوانده، شام ایرانی و … خواهد بود.

دانلود مسابقه ضد به چه کسانی توصیه می شود؟

دانلود مسابقه ضد، به همه کسانی که طرفدار ژانر مسابقه های شبکه نمایش خانگی و نیز طرفدار آثار سعید ابوطالب هستند، توصیه می شود. احتمالا در این برنامه هم با چالش ها و هیجان های زیادی مواجه خواهیم بود که در قالب یک سناریوی جدید برای مخاطبان به نمایش در می آید.

همین مساله، باعث کنجکاوی مخاطبان برای دانلود برنامه ضد و تماشای آن شده است. این برنامه به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد و لینک های دانلود ضد سعید ابوطالب در این صفحه در دسترس مخاطبان خواهد بود.

چه کسانی در ضد حضور دارند؟

در ادامه دانلود سریال ضد به معرفی بازیگرانی که در این مجموعه حضور خواهند داشت، می پردازیم. بهار قاسمی، علی صالحی و مجتبی پوربخش از نام های هستند که به عنوان اجرا کنندگان این برنامه رئالیتی شو معرفی شده اند. به نظر می رشد بازیگران نام آشنای دیگری چون بهاره افشاری، مریم مومن، مجید واشقانی، بهنام تشکر و باربد بابایی در لیست حدی و گمان برای حضور در این برنامه قرار دارند.

مسابقه ضد

نمونه های مشابه برنامه ضد کدام هستند؟

همان طور که از نام کارگردان این مسابقه متوجه می شویم، این برنامه هم قرار است با ایجاد یک بازی با یک داستان تازه، مخاطبان را سرگرم کند؛ اگر بخواهیم نمونه مشابهی را برای این برنامه مثال بزنیم.

شب های مافیا، ارتش سری و پدرخوانده که همگی به کارگردانی سعید ابوطالب تولید شده اند، مثال های خوبی برای تماشای رئالیتی شو هستند که برنامه ضد هم نمونه دیگری از این برنامه ها می باشد. برای دانلود سریال ضد و یا در واقع دانلود بازی ضد، با دنبال کردن کانال تلگرام دی دی فیلم از زمان انتشار آن با خبر شوید.

خواندن بیشتر
3.9/5 - (8 امتیاز)