دانلود سریال خاندان اژدها House of the Dragon

امتیاز imdb 8.9 از 10
ژانر ، ، ،
زبان انگلیسی
رده سنی R (کودکان زیر 17 سال با خانواده ببینند)
سال انتشار
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 40-45 دقیقه
کارگردان

بازیگران :

خلاصه داستان :

داستان این سریال که مشتقی از سریال بازی تاج و تخت است، به ماجراهای 200 سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت می پردازد و در مورد وقایع منتهی به جنگ داخلی در میان خاندان تارگرین است.

معرفی سریال خاندان اژدها

برای دانلود سریال خارجی خاندان اژدها : این سریال اسپین آف (مشتقی) از سریال محبوب بازی تاج و تخت است.سریال خاندان اژدها محصول سال 2022 و تولید شبکه hbomax است و جز پر خرج ترین سریال های تاریخ سینماست. سریال خاندان اژدها به کارگردانی رایان جی کندال و بر اساس رمان آتش و خون جی. ار. ار مارتین میباشد. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلودسریال خاندان اژدها – بازیگران و عوامل

بازیگران سریال خاندان اژدها نیز مانند سریال بازی تاج و تخت که از قبل معروفیتی نداشتند، چندان معروف نیستند و به نظر میرسد با گسترش تماشای سریال خاندان اژدها به معروفیت و محبوبیت برسند. اما برای دانلود سریال خاندان اژدها بدون سانسور بهتر است با آنها آشنا شوید. پدی کانسیداین در سریال خاندان اژدها نقش شاه ویسرس از خاندان تارگرین، ریس ایفانر نقش سر اتو هایتاور و اولیویا کوک نقش دختر او را بازی میکند. همچنین مت اسمیت در سریال خاندان اژدها به ایفای نقش شاهزاده دیمون تارگرین، وارث فرضی تاج و تخت میپردازد. اما دآرسی, اولیویا کوک , ریس ایفانز, ایو بست, سونویا میزونو از دیگر بازیگران سریال خاندان اژدها هستند.

موسیقی سریال خاندان اژدها

موسیقی سریال خاندان اژدها نیز شاهکاری از رامین جوادی است. برگ برنده ای که از سریال بازی تاج و تخت حفظ شده و در این مورد سازندگان سریال خاندان اژدها هوشمندانه عمل کرده و میخواهند موسیقی سریال خاندان اژدها را نیز جاودانه کنند. موسیقی سریال خاندان اژدها نیز ترکیبی از تازگی، خشونت، نفرت و هیجان است.

تیزر سریال خاندان اژدها

برای دانلود سریال خاندان اژدها کامل، تماشای تیزر آن میتواند کمک کننده باشد.

دانلود سریال خاندان اژدها – نقد سریال

با توجه به عدم موفقیت فصل آخر سریال بازی تاج و تخت، انتظار میرود سازندگان مشترک این سریال و سریال بازی تاج و تخت، برنامه ای بدست آوردن دوباره وفاداری مخاطبین دنیای اژدها داشته باشند و استقبال از دانلود سریال خاندان اژدها بدون سانسور و کامل مانند فصول اول سریال قبلی باشد. با توجه به انتشار قسمت های اولیه سریال خاندان اژدها، نقد های غالبا مثبتی برای آن انوشته شده است. به عنوان مثال: بازگشتی قدرتمند از همان جنس، یا اسپین آفی عاقلانه و تغییرات ظریف در لحن و خط داستانی، برخی از توصیفات اولیه از سریال خاندان اژدها است.

خواندن بیشتر

 

4/5 - (3 امتیاز)