دانلود سریال پدر گواردیولا با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کارگردان

معرفی سریال پدر گواردیولا

دانلود سریال ایرانی پدر گواردیولا : سریال “پدر گواردیولا” اثری از سعید نعمت الله است که توسط او کارگردانی و نوشته شده است و همچنان در مرحله ساخت است. با دانلود سریال پدر گواردیولا متوجه می شوید که طی چند وقت گذشته مهران مدیری، هنگامه قاضیانی و  آرش عدل پرور جلوی دوربین سعید نعمت الله رفته اند. وضعیت فعلی: درحال ساخت

دانلود سریال پدر گواردیولا

سریال پدر گواردیولا همچنان در حال ساخت است و به محض پخش، همزمان با پخش لینک های دانلود سریال پدر گواردیولا در این صفحه قرار می گیرد. برای دنبال کردن اخبار فیلم ها و سریال ها کانال تلگرام سبز پندار را دنبال کنید.

مشخصات سریال پدر گواردیولا

با دانلود سریال پدر گواردیولا متوجه می شوید که حمید فرح نژاد، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، پریوش نظریه، نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خوئینی ها، علی اوجی، محمدرضا علیمردانی، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نهمت الله از دیگر بازیگران این سریال پرهزینه هستند.

تیتراژ سریال پدر گواردیولا را سالار عقیلی خواهد خواند و در ادامه روند تولید و ساخت سریال پدر گواردیولا از بازیگران و چهره های جدید که همگی از کلاس های بازیگری سعید نعمت الله هستند، استفاده خواهد شد.

دانلود سریال پدر گواردیولا : عوامل سریال پدر گواردیولا

پیش از دانلود سریال پدر گواردیولا بهتر است با عوامل سازنده ی این سریال محبوب آشنا شوید. بی شک پس از بررسی و آشنایی با عوامل سازنده ی سریال پدر گواردیولا برای دانلود سریال پدر گواردیولا و ادامه ی تماشای این سریال محبوب مشتاق تر خواهید شد. عوامل سریال پدر گواردیولا عبارت اند از:

نویسنده و کارگردان: سعید نعمت الله تهیه کننده: جواد نوروزبیگی خواننده تیتراژ: سالار عقیلی

حواشی سریال پدر گواردیولا

با دانلود سریال پدر گواردیولا متوجه می شوید که در چند وقت اخیر، دستمزد های بازیگران اصلی سریال پدر گواردیولا حاشیه ساز شد. بر اساس حواشی سریال پدر گواردیولا، دستمزد مهران مدیری (5.5 میلیارد)، آرش AP (2 میلیارد) و حمید فرخ نژاد (4 میلیارد) اعلام شده است.

فیلمبرداری پدر گواردیولا به پایان رسید و اکنون در حال سپری کردن مراحل فنی جهت پخش در شبکه نمایش خانگی می باشد و شما دانلود سریال پدر گواردیولا را در اولویت خود قرار دهید.

درباره سریال پدر گواردیولا

با دانلود سریال پدر گواردیولا فضایی اجتماعی دارد و اولین تجربه نعمت‌الله در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود. فیلمنامه این سریال را هم سعید نعمت‌الله نوشته است. جالب است بدانید که سعید نعمت‌الله، فیلم‌نامه این سریال را خودش نوشته است و در حال حاضر، به فیلم‌برداری آن مشغول می‌باشد.

همچنین با دانلود سریال پدر گواردیولا متوجه می شوید که جواد نوروزبیگی نیز به‌عنوان تهیه کننده، در حال ساخت سریال پدر گواردیولا می‌باشد. از دیگر عوامل سازنده این سریال خبری به‌بیرون درز پیدا نکرده است و اطلاعات کافی دررابطه با آن‌ها نداریم.

خواندن بیشتر
1/5 - (1 امتیاز)