دانلود شهرک کلیله و دمنه با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر ، ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

بازیگران :

خلاصه داستان :

وقتی طبیعت از بین برود و به جای درخت آهن و سیمان از زمین بروید، جانور بیچاره هم‌راهی به جز شهرنشینی ندارد. ختن و خمار، دو آهوی جوان قصه ما هم به امید زندگی بهتر سرزمین مادریشان، دشت ناز را می‌فروشند و در شهرک کلیله و دمنه یک آپارتمان کوچک می‌خرند…

معرفی شهرک کلیله و دمنه

پیش از دانلود سریال ایرانی یا برنامه ی تلویزیونی شهرک کلیله و دمنه بهتر است بدانید که کارگردانی این مجموعه را مرضیه برومند برعهده دارد و این نمایش عروسکی با معرفی عروسک های جدید و بامزه ای که خالق آنها مرضیه برومند است، همراه است. مجموعه شهرک کلیله و دمنه محصول سال 1401 می باشد و روز های جمعه پخش می شود.

تیزر شهرک کلیله و دمنه

پیش از اقدام برای دانلود شهرک کلیله و دمنه می توانید به تماشای جدیدترین تیزر شهرک کلیله و دمنه بپردازید.

عوامل سازنده‌ی شهرک کلیله و دمنه

کارگردان: مرضیه برومند تهیه کننده: مصطفی احمدی نویسنده: کوروش نریمانی

فیلمبردار: داوود اشرفی تدوینگر: سهراب شاه‌ محمدلو امتیاز پخش: فیلم نت

قبل از دانلود شهرک کلیله و دمنه بهتر است بدانید که…

پیش از دانلود نمایش عروسکی شهرک کلیله و دمنه بهتر است بیشتر درباره ی این مجموعه بدانید. مجموعه کلیله و دمنه جمعه های هرهفته از پلتفرم فیلم نت پخش می شود و بلافاصله پس از پخش جدیدترین لینک های دانلود کلیله و دمنه در این صفحه که صفحه ی دانلود کلیله و دمنه می باشد، قرار می گیرد. شخصیت های عروسکی شهرک کلیله و دمنه عبارت اند از: ختن، خمار، عطایی، عووقی، شیربانو، شیرخان، شیرو، شیرالملوک، زردک زاده، غال، ویج ویج، پیشت آقا، قوچنبک، کتی، قوچی، هانی خرسه، فکل و فکاهی، عنبر و دم جوان؛ که صداپیشگی و عروسک گردان هرکدام از این شخصیت ها با یکدیگر متفاوت است.

خواندن بیشتر
2.7/5 - (4 امتیاز)