دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی 1383 به صورت کامل

ژانر ،
زبان فارسی
سال انتشار
کشور سازنده
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 105 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

شیرین دختر جوانی است که خانواده‌ای سنتی و پدری متعصب و سخت گیر دارد. دایی شیرین که مدیر یک آژانس هواپیمایی است، معمولاً با کمک مادر شیرین سعی می‌کند پدرش حاج ابراهیم سرپولکی را از موضع سفت و سختش کمی پایین بکشد و در مورد کار کردن شیرین هم موفق می‌شود و اجازه می‌گیرد که شیرین در آژانس او مشغول شود….

معرفی فیلم دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی 1383

فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» محصول سال 1383 و اثری عاشقانه-کمدی از حسن فتحی می باشد. نقش اصلی فیلم را شیلا خداداد ایفا می کند. می توانید پیش از دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماشای تیزر فیلم روی «خواندن بیشتر» کلیک کنید. همچنین برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها می توانید در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر فیلم ازدواج به سبک ایرانی

اگر برای دانلود فیلم ایرانی جدید یا قدیمی حساسیت به خرج می دهید بهتر است در ابتدا به تماشای تیزر فیلم «ازدواج به سبک ایرانی» بپردازید تا با دنیای کمدی و عاشقانه این اثر بیشتر آشنا شوید و سپس برای دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی تصمیم بگیرید.

عوامل سازنده‌ی فیلم ازدواج به سبک ایرانی

قطعا با آشنایی عوامل ساخت برای دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی مشتاق تر خواهید شد. کارگردانی این اثر برعهده‌ی حسن فتحی بوده است و ازدواج به سبک ایرانی یکی از اولین عاشقانه هایی با چاشنی کمدی، حسن فتحی می باشد. تهیه کنندگی فیلم نیز برعهده ی علی معلم بوده است و نویسندگی فیلمنامه را مینو فرشچی انجام داده است. امتیاز پخش فیلم ازدواج به سبک ایرانی متعلق به «نمایشگران» می باشد و لینک های دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی نیز از این موسسه توسط پلتفرم های متفاوت خریداری شده است.

بنابراین لینک های دانلود فیلم ازدواج به سبک ایرانی کاملا قانونی می باشد. مدیر فیلمبرداری کاظم شهبازی بوده است و تدوین آن برعهده ی مصطفی خرقه‌ پوش بوده است. موسیقی «ازدواج به سبک ایرانی» را محمد سریر پیش برده است. بازیگران اصلی فیلم عبارت اند از: داریوش ارجمند، سعید کنگرانی، شیلا خداداد، فاطمه گودرزی، لادن طباطبایی، محمدرضا شریفی‌ نیا، حسام نواب‌ صفوی، دنیل هولمز، مهری مهرنیاف باقر صحرارودی و امیرحسین آرمان.

خواندن بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)