دانلود فیلم حوض نقاشی کامل و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

داستان فیلم حوض نقاشی در مورد زوج جوان و عاشقی به نام مریم و رضا است. زندگی عاشقانه آنها همراه پسرشان سهیل، درگیر مشکلی بزرگ است.

مشکل تفاوت مریم و رضا از نظر ژنتیک و ضریب هوشی با سایر آدم هاست. آنها میخواهند ثابت کنند مشکل تفاوت خودشان با مردم، خصوصا پسرشان سهیل را حل کرده اند، اما حتی برای سهیل هم پذیرش این تفاوت سخت است ….

دانلود فیلم سینمایی حوض نقاشی: معرفی

برای دانلود فیلم ایرانی حوض نقاشی : پیش از دانلود فیلم حوض نقاشی بهتر است بدانید که این فیلم در سال 1391 به کارگردانی مازیار میری در ژانر اجتماعی ساخته شد. فیلم حوض نقاشی در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد و تماشای آن افراد زیادی را تحت تاثیر قرار داد.

پیش از دانلود حوض نقاشی با لینک مستقیم، برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم سینمایی حوض نقاشی کیفیت 720 : تیزر

تماشای تیزر فیلم حوض نقاشی میتواند شما را برای دانلود حوض نقاشی مطمئن کند. شما را به تماشای تیزر فیلم سینمایی حوض نقاشی دعوت می‌نماییم.

درباره تیزر فیلم سینمایی حوض نقاشی 

تیزر فیلم های سینمایی یا سریال ها، با دقت و وسواس از بهترین و جذابترین سکانس ها انتخاب میشوند تا کاربران را به تماشا فیلم یا سریال مورد نظر سوق دهند. تیزر فیلم حوض نقاشی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با تماشای این تیزر و دیدن سکانس هایی از بازی متفاوت شهاب حسینی و نگار جواهریان، حتما برای دانلود فیلم سینمایی حوض نقاشی جذب شده اید. برای آشنایی بیشتر با این فیلم همراه ما باشید. همچنین برای دانلود حوض نقاشی با لینک مستقیم و به طور کامل به انتهای این صفحه مراجعه نمایید.

دانلود حوض نقاشی: آشنایی با عوامل سازنده 

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که برای تماشا و دانلود فیلم حوض نقاشی، تمایل دارید بیشتر با عوامل سازنده آن آشنا شوید.

فیلمنامه نویس این فیلم زیبا، حامد محمدی است. حامد محمدی همچنین پیش از فیلم حوض نقاشی، فیلمنامه طلا و مس را نوشته است و پس آن نیز به عنوان فیلم نامه نویس و کارگردان آثاری چون: فرشته ها با هم می آیند، اکسیدان، چهارانگشت و چپ راست را بجا گذاشته است.

کارگردان خوش ذوق این فیلم مازیار میری است. برای دانلود حوض نقاشی سایر آثار سینمایی او را بشناسید: سارا و آیدا 1395، سعادت آباد 1389 و…

سایر عوامل: تهیه کننده: منوچهر محمدی، موسیقی: سعید انصاری، فیلم بردار: محمد آلاد پوش، تدوین: محمد رضا مویینی

دانلود فیلم حوض نقاشی

دانلود رایگان حوض نقاشی: بازیگران 

پس از دانلود فیلم حوض نقاشی (رایگان) قطعا شما مجذوب بازی شگفت انگیز شهاب حسینی و نگار جواهریان خواهید شد. این دو بازیگر توانا با این فیلم و ایفای نقش دو معلول ذهنی توانستند توانایی بازیگری خود را به رخ کشیده و نقشی به یادماندنی در کارنامه هنری خود بجا گذارند، نقشی که به سختی برای بازیگری پیش آمده و تکرار خواهد شد.

هر دو در لحن خاص حرف زن، زبان بدن، نگاه و … در هماهنگی کاملی بوده و به خوبی از پس نقش خود برآمده اند. این فیلم علیرغم اینکه مورد توجه تماشاگران قرار گرفت دارای نقد های منفی از نظر نوع روایت داستان و مسیر داستانی نیز بود که البته نقطه قوت آن یعنی بازی بازیگران و قصه متفاوت به حدی جذاب هست که چند بار به تماشای فیلم حوض نقاشی بنشینید.

دانلود حوض نقاشی کامل

 دانلود حوض نقاشی: جوایز فیلم 

برای دانلود فیلم سینمایی حوض نقاشی با جوایز این فیلم آشنا شوید.

سی و یکمین جشنواره فیلم فجر:

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران برای منوچهر محمدی: برنده / بهترین طراحی صحنه و لباس برای آتوسا قلمفرسایی: برنده / بهترین بازیگر نقش اول زن: نگار جواهریان: نامزد / بهترین فیلم برداری برای محمد آلادپوش: نامزد

سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر:

بهترین طراحی پوستر برای بهزاد خورشیدی: نامزد

چهاردهمین دوره جشن حافظ:

بهترین فیلم برای منوچهر محمدی :نامزد / بهترین کارگردانی سینمایی برای مازیار میری: نامزد /  بهترین بازیگر زن برای نگار جواهریان: نامزد

خواندن بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)