دانلود رایگان فیلم دست های آلوده

با لینک مستقیم

ژانر ،
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت درکیفیت های مختلف
مدت زمان 106 دقیقه
فروش گیشه 295 میلیون تومان
کارگردان

خلاصه داستان :

سیامک و دیبا، نادر و رؤیا چهار جوان هستند که دست به سرقتی بزرگ از یک مراسم عروسی اعیانی می‌زنند. سیامک جواهرات سرقت شده را پیش نسرین که قصد دارد با او ازدواج کند، امانت می‌گذارد. از آن طرف دیبا هم روزگاری ماجرایی عاشقانه با سیامک داشته و هنوز هم عاشق اوست. شرکای سیامک به همراه سیامک به سراغ نسرین می‌روند؛ اما نسرین را نمی‌یابند. نسرین جواهرات را در شرکتی که در آنجا کار می‌کند مخفی می‌کند.
ناصر خلاف کسی که پدر نسرین مأمور کرده تا دربارهٔ سیامک داماد آینده اش تحقیق کند، به جواهرات علاقمند شده و در پی کسب جواهرات سیامک و دوستانش را تعقیب می‌کند. در این تعقیب و گریز میان ناصر خلاف و دزدها، نادر توسط ناصر خلاف کشته می‌شود و جواهرات به دست پلیس می‌افتد و سیامک هم خود را به پلیس معرفی می‌کند.

معرفی فیلم دست های آلوده

دانلود فیلم ایرانی دست های آلوده: فیلم دست های آلوده به کارگردانی سیروس الوند و محصول سال 1378 می باشد.این فیلم در هجدهمین جشنواره فیلم فجر اکران شد و پس از اکران در گیشه به فروش بالایی رسید.

سکانسی از فیلم ایرانی دست های آلوده

عوامل فیلم دست های آلوده

کارگردان: سیروس الوند، نویسنده: تیرداد سخایی، سیروس الوند، حسن توکل نیا، تهیه کننده: حسن توکل نیا، موسیقی: بابک بیات،فیلمبردار: علی الهیاری، تدوین گر: روح الله امامی

 

از امتیاز شما متشکریم!