دانلود فیلم ساعت 6 صبح با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

منتقدین و مخاطبین زیادی درباره مسیر داستانی فیلم سینمایی ساعت 6 صبح کنجکاو هستند. اما متاسفانه تنها اطلاعاتی که درباره خلاصه داستان فیلم سینمایی ساعت 6 صبح منتشر شده است، نشان می دهد قرار است شاهد فیلمی درام و اجتماعی باشیم.

معرفی و دانلود ساعت 6 صبح

دانلود ساعت 6 صبح، جدیدترین اثر سینمایی مهران مدیری به موضوع داغ در میان علاقمندان به آثار این هنرمند، تبدیل شده است. مهران مدیری در دومین اثر سینمایی خود، حدس و گمان های همگان را به طور کامل برهم زد. مهران مدیری یکی از بزرگترین طنزپردازان سینما و تلویزیون ایران است که نسل های مختلف با آثار او خاطرات زیادی دارند.

پس از ساخت سریال ها طنز فراوانی همچون شب های برره، باغ مظفر، قهوه تلخ، ویلای من، هیولا و فیلم سینمایی ساعت 5 عصر بسیاری او را سلطان بی چون و چرای ژانر کمدی و اجتماعی ایران می دانند. همین امر باعث شده بود بسیاری در انتظار فیلم سینمایی کمدی و اجتماعی دیگری از مهران مدیری باشند. اما مدیری در ساخته جدید خود به سراغ ژانر درام و اجتماعی رفت تا مخاطبین را غافلگیر کند.

علی اوجی تهیه کنندگی فیلم ساعت 6 را برعهده دارد. علاوه بر این، علی اوجی با همکاری عباس رافعی مسئولیت نگارش فیلمنامه این فیلم را برعهده داشته اند. مهران مدیری نیز علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، یکی از بازیگران اصلی این فیلم خواهد بود.

با توجه به اینکه روند تولید این فیلم همچنان ادامه دارد، باید پس از اکران عمومی منتظر انتشار لینک های دانلود فیلم ساعت 6 صبح مهران مدیری باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار در رابطه با زمان اکران و انتشار لینک های دانلود فیلم سینمایی ساعت 6 صبح، کانال تلگرامی دی دی فیلم را دنبال کنید.

از مشاهده تیزر فیلم ساعت 6 صبح چه چیزی دستگیرمان می شود؟

تیزر هر فیلم در برگیرنده بخش های برجسته و جذاب آن اثر است. مطمئنا دیدن تیزر این فیلم نیز می تواند عاملی برای افزایش انگیزه مخاطب برای دانلود ساعت 6 صبح شود.

دانلود فیلم ساعت 6 صبح مهران مدیری

با دانلود فیلم ساعت 6 صبح مهران مدیری را در کنار هنرمندان شناخته شده و با استعداد فراوانی خواهیم دید. مهران مدیری در اکثر آثار خود از هنرمندانی که با آنها سابقه همکاری داشته است، بهره برده است. اما در این فیلم همانند ژانر آن، لیست بازیگران نیز مخاطبین را غافلگیر می کند.

مهرداد صدیقیان و سمیرا حسن پور دو هنرمند جوان و با استعدادی هستند که نقش های اصلی فیلم ساعت 6 صبح را برعهده دارند. حرکتی جدید که این دو هنرپیشه را برای اولین بار در نقش اصلی یک پروژه سینمایی قرار می دهد.

تینو صالحی، مونا فرجاد، سعید زارعی و همانطور که گفته شد، مهران مدیری از دیگر هنرمندانی هستند که با دانلود فیلم ساعت 6 صبح شاهد نقش آفرینی آنها خواهیم بود.

اخبار تکمیلی درباره اکران و دانلود فیلم ساعت 6 صبح

طبق اخباری محدودی که درباره این پروژه سینمایی منتشر شده است، تاریخ اکران و همچنین انتشار لینک های دانلود فیلم ساعت 6 صبح، به وند تکمیل و سپس دریافت تاییدیه های لازم بستگی دارد. با توجه به اینکه فیلم ساعت 6 صبح در سال 1402 تولید شده است، انتظار می رود برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر سال 1402 بر روی پرده برود.

پس از آن باید منتظر اکران عمومی و سپس وارد شدن به شبکه پخش خانگی باشیم. پس برای دانلود ساعت 6 صبح باید همچنان صبور بود.

در صورتی که مایل به دریافت آخرین اخبار هنری سینمای ایران و جهان هستید، کانال تلگرامی ما را دنبال کنید. به محض انتشار لینک های دانلود ساعت 6 صبح کیفیت 720p و کیفیت های دیگر، در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.

چه کسانی منتظر دانلود فیلم سینمایی ساعت 6 صبح هستند؟

چشمان پر اشتیاق زیادی در انتظار اکران و دانلود فیلم سینمایی ساعت 6 صبح هستند. یک طرف قضیه، منتقدینی قرار دارند که مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند مهران مدیری در دومین اثر سینمایی خود در ژانر جدید، چه برایمان به ارمغان آورده است. در طرف دیگر، صف طولانی مخاطبینی را شاهد هستیم که بی صبرانه در انتظار دیدن شاهکاری تازه از هنرمند موردعلاقه خود هستند.

اگر شما نیز در انتظار دانلود ساعت 6 صبح هستید، می توانید لینک های دانلود آن در کیفیت های مختلف را از طریق سایت دی دی فیلم و همین صفحه، دریافت کنید.

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!