دانلود فیلم سه بیگانه با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) Bluray - 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

سه جاسوس به منظور انجام عملیاتی وارد ایران می شوند اما پس از ورودشان، با اتفاقات عجیبی در ایران مواجه می شوند که نمی توانستند پیش بینی کنند و…

معرفی فیلم سه بیگانه

دانلود فیلم ایرانی سه بیگانه: پیش از دانلود فیلم سه بیکانه بهتر است بدانید که سه بیگانه فیلمی به کارگردانی مهدی مظلومی، نویسندگی مهدی مظلومی و امیر برادران و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی و حبیب اسماعیلی ساخته سال ۱۳۹۳ در گونه کمدی است.

سه بیگانه در تاریخ 25 سال 1396 پخش خود را توسط پخش‌کننده فیلمسازان مولود در سینما آغاز کرد. در آن روزها سه بیگانه توانست آمار فروش 1،996،176،000 تومان را به ثبت برساند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم سه بیگانه : تیزر سه بیگانه

پیش از اقدام برای دانلود فیلم سه بیگانه می توانید به تماشای یکی از تیزر های خلاقانه‌ی فیلم کمدی سه بیگانه بپردازید.

دانلود فیلم سه بیگانه : انونس یا تیزر فیلم سه بیگانه

یکی از دلایلی که شما برای دانلود سه بیگانه ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این فیلم سینمایی کمدی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سینمایی، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند.

معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم سه بیگانه یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های فیلم سه بیگانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر سه بیگانه به سختی می توانید برای دانلود فیلم سه بیگانه اقدام نکنید؛ البته که ژانر کمدی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

دانلود سه بیگانه : درباره کارگردانی سه بیگانه

پیش از دانلود فیلم سه بیگانه بهتر است بدانید که مهدی مظلومی،  کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینمای ایران است. وی فارغ‌التحصیل از رشته نمایشنامه‌نویسی و دارای مدرک کارگردانی فیلم از مرکز آموزش فیلمسازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. وی به علت ساخت مجموعه شهر قشنگ برای شبکه جم از سال ۱۳۹۵ ممنوع الفعالیت بود اما مدتی بعد از بازگشت به ایران شرایط فعالیت مجددش فراهم شد.

دانلود فیلم سه بیگانه : عوامل تولید فیلم سینمایی سه بیگانه

پیش از اقدام برای دانلود فیلم سه بیگانه بهتر است با عوامل سازنده ی آن اشنا شوید. بی شک پس از اشنایی با عوامل سازنده ی این فیلم کمدی محبوب برای دانلود فیلم سه بیگانه مشتاق تر خواهید شد. عوامل سازنده ی سه بیگانه عبارت اند از:

کارگردان : مهدی مظلومی تهیه‌کننده : مسعود ردایی و حبیب اسماعیلی نویسنده : مهدی مظلومی و امیر برادران

موسیقی :  امیر توسلی فیلم‌بردار : فرشاد گل‌سفیدی تدوین‌گر :  کاوه ایمانی توزیع‌کننده : رسانه فیلمسازان

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!