دانلود فیلم لیلی با من است با لینک مستقیم

ژانر ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) Bluray - 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

صادق مشکینی (پرویز پرستویی)، فیلمبردار تلویزیون، که بسیار از جنگ و خط مقدم جنگ می‌ترسد، برای اینکه بتواند از صندوق تلویزیون وام بگیرد تا خانهٔ نیمه ساخته‌اش را تکمیل کند، باید برای فیلمبرداریِ فیلمی مستند از اسرای عراقی به منطقهٔ جنگی برود. صادق شبانه وصیتی تنظیم می‌کند و فردا صبح به‌همراه آقای کمالی (محمود عزیزی) عازم منطقه می‌شود؛ صادق برای اینکه پایش به جبهه و منطقهٔ جنگی و بخصوص خط مقدم نرسد، حوادث عجیب و غریبی رقم می‌زند…،

معرفی فیلم لیلی با من است

دانلود فیلم ایرانی لیلی با من است: پیش از دانلود فیلم لیلی با من است بهتر است بدانید که عنوان یک فیلم سینمایی کمدیِ جنگی در حوزهٔ جنگ ایران و عراق ساختهٔ کمال تبریزی در مقام تدوین‌گر، نویسنده و کارگردان است. وی این فیلم را در سال ۱۳۷۴ ساخته‌است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم لیلی با من است : آنونس یا تیزر فیلم

یکی از دلایلی که شما برای دانلود فیلم لیلی با من است ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این فیلم سینمایی کمدی و جنگی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سینمایی، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند.

معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم لیلی با من است یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های فیلم لیلی با من است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر لیلی با من است به سختی می توانید برای دانلود فیلم لیلی با من است اقدام نکنید؛ البته که ژانر کمدی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

دانلود فیلم لیلی با من است : مسیر داستانی

پیش از دانلود فیلم لیلی با من است بهتر است بدانید که مسیر داستانی این فیلم به این صورت است که صادق مشکینی فیلمبردار تلویزیون، که بسیار از جنگ و خط مقدم جنگ می‌ترسد، برای اینکه بتواند از صندوق تلویزیون وام بگیرد تا خانهٔ نیمه ساخته‌اش را تکمیل کند، باید برای فیلمبرداریِ فیلمی مستند از اسرای عراقی به منطقهٔ جنگی برود.

همچنین با دانلود فیلم لیلی با من است متوجه می شوید که صادق شبانه وصیتی تنظیم می‌کند و فردا صبح به‌همراه آقای کمالی (محمود عزیزی) عازم منطقه می‌شود؛ صادق برای اینکه پایش به جبهه و منطقهٔ جنگی و بخصوص خط مقدم نرسد، حوادث عجیب و غریبی رقم می‌زند…،

دانلود فیلم لیلی با من است: عوامل سازنده

پیش از اقدام برای دانلود فیلم لیلی با من است بهتر است با عوامل سازنده ی آن اشنا شوید. بی شک پس از اشنایی با عوامل سازنده ی این فیلم کمدی محبوب برای دانلود فیلم لیلی با من است مشتاق تر خواهید شد. عوامل سازنده ی لیلی با من است عبارت اند از:

کارگردان : کمال تبریزی تهیه‌کننده : سعید حاجی میری، شرکت سینمایی سبحان، بنیاد سینمایی فارابی و سیما فیلم

نویسنده : کمال تبریزی و رضا مقصودی موسیقی : بهنام ابطحی فیلم‌بردار : مجتبی رحیمی تدوین‌گر : کمال تبریزی

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!