دانلود فیلم من و شارمین به صورت کامل

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG-13 (کودکان زیر 13 سال با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 88 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

فیلم من و شارمین داستان زندگی دختر جوانی به نام تینا را بیان می‌کند که پیشگویی‌های عمه خود را دربارهٔ نیمه گمشده قبول دارد…

معرفی و دانلود فیلم من و شارمین

دانلود فیلم ایرانی من و شارمین: دانلود فیلم من و شارمین را با معرفی این فیلم سینمایی کمدی ایرانی آغاز می کنیم. فیلم سینمایی من و شارمین به کارگردانی بیژن شیرمرز در سال 1394 ساخته شده است. این فیلم در ژانر طنز و کمدی به اکران درآمده است. بیژن شیرمرز در این کمدی متفاوت از بازیگران مطرحی برای خنداندن مخاطب بهره برده است. می توانید پیش از دانلود فیلم من وشارمین برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماشای تیزر فیلم روی «خواندن بیشتر» کلیک کنید. همچنین برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها می توانید در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم سینمایی من و شارمین؛ تیزر فیلم من و شارمین

پیش از دانلود فیلم سینمایی من و شارمین، به تیزر فیلم سینمایی من و شارمین می رسیم. با همدیگر تیزر جذاب این فیلم سینمایی کمدی را تماشا می کنیم تا با فضای طنز فیلم سینمایی من و شارمین آشنا شویم و برای دانلود من و شارمین مشتاق تر باشیم.

تیزر فیلم سینمایی من و شارمین، پیش درآمد جالبی برای دانلود فیلم من و شارمین کامل می باشد. در تیزر فیلم من و شارمین که قست های خنده دار و با نمک فیلم سینمایی من و شارمین را به صورت گلچین شده نمایش می دهد، اطلاعات کاملی برای دانلود فیلم من و شارمین رایگان به بینندگان ارائه می دهد.

دانلود فیلم سینمایی من و شارمین با لینک مستقیم؛ داستان فیلم

در ادامه دانلود فیلم سینمایی من و شارمین با لینک مستقیم، داستان فیلم سینمایی من و شارمین را برای دانلود فیلم من و شارمین بررسی می کنیم. داستان من و شارمین درباره نیمه گمشده و  برخی خرافات رایج در میان مردم است. موضوع خرافات که حتی در افراد تحصیلکرده نیز مشاهده می شود، محوریت داستان فیلم سینمایی من و شارمین می باشد. تینا دختری است که به دنبال نیمه گمشده خود می گردد و در این راه، ماجراهایی برای او پیش می آید و همین ماجراها سرآغاز داستان فیلم سینمایی من و شارمین می باشد که دانستن آن برای دانلود من و شارمین جذاب می باشد.

دانلود فیلم من و شارمین؛ عوامل ساخت فیلم من و شارمین

برای دانلود فیلم من و شارمین، نگاهی به عوامل سازنده فیلم سینمایی من و شارمین می اندازیم. همان طور که در بالا اشاره کردیم، بیژن شیرمرز، من و شارمین را کارگردانی کرده است. نویسندگی فیلم سینمایی من و شارمین را نیز خود بیژن شیرمرز بر عهده داشته است. یوسف صمدزاده تهیه کننده فیلم سینمایی من و شارمین می باشد. بازیگران مطرح کمدی و جدی هم در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اند.

دانلود فیلم سینمایی من و شارمین؛ بازیگران من و شارمین

برای دانلود فیلم من و شارمین، جالب است که با بازیگران این فیلم سینمایی کمدی ایرانی آشنا شویم. نقش اصلی فیلم سینمایی من و شارمین بر عهده ویشکا آسایس می باشد. دختری به نام تینا با بازی ویشکا آسایش که به دنبال نیمه گمشده خود می گردد و در این راه با دیگر بازیگر این فیلم یعنی پژمان بازغی آشنا می شود. از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به گوهر خیر اندیش که نقش عمه تینا را بر عهده دارد، اشاره کرد. مجید صالحی، سحر قریشی، نیما شاهرخ شاهی و پوراندخت مهین، دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه کمدی ایفای نقش کرده اند.

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!