دانلود فیلم نفس بصورت کامل و با لینک مستقیم

ژانر ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 112 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

فیلم سینمایی «نفس» داستان زندگی کودکانی به نام‌های بهار، نادر، کمال و مریم است که به همراه پدرشان غفور و مادربزرگ خود در سال های ۵۰ خورشیدی نفس کشیده و زندگی می کنند.

دنیای رنگارنگ این کودکان، پر از رویاهای زیبای کودکانه می باشد که قرار است رنگ حقیقت به آن بخشیده شود.

معرفی و دانلود فیلم نفس

پیش از دانلود فیلم نفس، کمی با این ساخته نرگس آبیار آشنا می شویم. فیلم سینمایی ایرانی نفس به کارگردانی نرگس آبیار در سال 1395 به اکران سینما درآمده است. برای دانلود رایگان فیلم نفس در ادامه با ما همراه باشید. فیلم سینمایی نفس در ژانر درام و اجتماعی تولید شده است و روایتی از یک خانواده ایرانی را در دهه 50 و 60 شمسی به نمایش می گذارد.

می توانید پیش از دانلود فیلم ایرانی نفس، برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماشای تیزر فیلم روی «خواندن بیشتر» کلیک کنید. همچنین برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها می توانید در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم سینمایی نفس؛ تیزر فیلم نفس

در ادامه، برای دانلود فیلم سینمایی نفس، به تیزر این فیلم سینمایی محبوب می رسیم. به طور کلی تیزرهای منتشر شده از هر فیلم سینمایی، پیش درآمدی برای تبلیغات فیلم و برانگیختن حس کنجکاوی مردم می باشد.

این مساله در مورد تیزر فیلم نفس هم به خوبی انجام شده است و آمار بالای فروش و دانلود فیلم سینمایی نفس، این مساله را اثبات می کند.

در تیزر فیلم نفس که لحظات زیبایی از زندگی این خانواده را به نمایش می گذارد، سعی شده است تا با گلچین کردن صحنه های جذاب فیلم نفس، مخاطبان را برای تماشا و دانلود فیلم نفس، ترغیب کند. روایت یک درام اجتماعی در قالب خانواده، از علل موفقیت در میزان تماشا و دانلود فیلم نفس بوده است که در تیزر فیلم هم به خوبی نمایان است.

در تیزر رسمی این فیلم سینمایی، بازیگران و نقش های اصلی فیلم را می بینیم که تماشاگران را برای دانلود فیلم نفس با لینک مستقیم و تماشای آن، کنجکاو می کند.

دانلود رایگان فیلم نفس؛ داستان فیلم نفس

برای اقدام به دانلود رایگان فیلم نفس، جالب است که درباره داستان این فیلم سینمایی اجتماعی بدانیم. داستان در بستر یک خانواده متوسط در دوران پیش از انقلاب اتفاق می افتد؛ در سال های دهه 50 خورشیدی، با صحنه هایی متفاوت از یک خانواده که مادر خود را از دست داده اند و کودکانی که با پدر و مادربزرگ خود زندگی می کنند.

در ادامه دانلود فیلم نفس باید گفت که داستان فیلم سینمایی نفس، حول محور دختر این خانواده به نام بهار اتفاق می افتد؛ دختری که متفاوت فکر می کند و گاه متفاوت عمل می کند. پس زمینه فیلم، غر زدن دائمی مادربزرگ بداخلاق فیلم و خنده های این چهار کودک می باشد. روایت اتفاقات از زبان بهار و تلخ و شیرینی هایی که برای او پیش می آید و دنیای کودکانه ذهن او، محوریت داستان فیلم سینمایی نفس می باشد که دانستن آن قبل از دانلود فیلم نفس جالب می باشد.

دانلود فیلم ایرانی نفس لینک مستقیم

 

دانلود فیلم نفس با لینک مستقیم؛ عوامل سازنده فیلم نفس

برای شناخت بیشتر و دانلود فیلم نفس با لینک مستقیم، کمی به عوامل سازنده این فیلم سینمایی می پردازیم. نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی نفس می باشد که نویسندگی فیلمنامه فیلم نفس را هم خودش بر عهده داشته است.

تهیه کننده فیلم سینمایی نفس هم هم محمد حسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی می باشند و شرکت نور تابان پخش کننده این فیلم سینمایی است. بازیگران مطرحی هم در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اند که سهم بزرگی در موفقیت و آمار دانلود فیلم نفس داشته اند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

دانلود فیلم ایرانی نفس؛ بازیگران فیلم نفس

دانلود فیلم ایرانی نفس را با معرفی بازیگران این فیلم سینمایی و نقش های آنها ادامه می دهیم. نفس که یک درام است و قصه ای جذاب را بازگو می کند، تا کنون میان مردم و مخاطبانش محبوبیت زیادی داشته است؛ همان طور که رکورد فروش و دانلود فیلم سینمایی نفس نشان می دهد.

بهار، نادر، کمال و مریم، چهار کودکی هستند که پس از مرگ مادرشان با پدرشان غفور با بازی «مهران احمدی» و مادربزرگشان با بازی «پانته آ پناهی ها» زندگی می کنند. «ساره نورموسوی» نقش بهار را در فیلم سینمایی نفس بر عهده دارد که یکی از علل موفقیت فیلم سینمایی نفس بوده است.

«گلاره عباسی» در نقش معلم بهار، «شبنم مقدمی» و «جمشید هاشم پور» نیز از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند که نقش به سزایی در شهرت و دانلود فیلم نفس داشته اند.

خواندن بیشتر

1/5 - (2 امتیاز)