دانلود فیلم هناس با لینک مستقیم

ژانر ، ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 100 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

با نگاهی زنانه به مقطعی مهم و ملتهب از دهه نود جامعه ایران می‌پردازد. این فیلم به نوعی روایت‌گر قصه زنی است که به دلیل مورد تهدید قرار گرفتن خانواده اش، دچار تشویش‌ها و نگرانی‌های درونی می‌شود…

معرفی فیلم هناس 

دانلود هناس، فیلم ایرانی جدید، فرصت خوبی برای تماشای یک درام احساسی برگرفته از واقعیت است. فیلم سینمایی هناس به کارگردانی حسین دارابی در سال 1400 بر روی پرده سینماها رفت و توانست رضایت مخاطبان را جذب کند و این موضوع هم در اکران سینما و هم در آمار دانلود فیلم سینمایی هناس دیده می شود. این فیلم سینمایی که درباره زندگی خصوصی شهید داریوش رضایی نژاد می باشد، در ژانر درام و بیوگرافی تولید شده و بر اساس داستان واقعی زندگی این فرد ساخته شده است. برای دانلود سینمایی هناس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. هم چنین می توانید برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تماشای تیزر فیلم هناس 

دانلود فیلم هناس را با تماشای تیزر این فیلم سینمایی ادامه می دهیم. در تیزر این فیلم شاهد هیجان ها و اتفاقات زیادی هستیم که در زندگی واقعی شهید داریوش رضایی نژاد رخ داده است. تماشای این تیزر، مخاطبان زیادی را برای تماشای داستان زندگی این شهید هسته ای و دانلود هناس کنجکاو کرده است.

دانلود سینمایی هناس با داستانی گیرا 

دانلود سینمایی هناس، با شناخت داستان گیرا و واقعی این فیلم، جذاب تر هم خواهد شد. داستان این فیلم سینمایی، حول محور همسر این شهید با نام شهره می گذرد؛ زنی که تلاش می کند همسرش و زندگی اش را نجات دهد؛ اما در این میان با چالش های زیادی مواجه می شود. داستان تعقیب و گریز و ترور، محوریت موضوع فیلم هناس است که با بازی بازیگرانی چون مریلا زارعی و بهروز شعیبی، تکمیل می شود. فیلم هناس به کارگردانی و نویسندگی حسین دارابی ساخته شده است و برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر 1400 پخش شده است. این فیلم در ابتدا صورت فلکی نامگذاری شده بود؛ اما به دلایلی به هناس تغییر نام یافت. از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی ی توان به وحید رهبانی، سیاوش طهمورث، سولماز غنی، امین میری و علیرضا نایینی اشاره کرد. برای دانلود فیلم ایرانی جدید هناس و دانلود فیلم های ایرانی جذاب می توانید از سایت دی دی فیلم بازدید کنید.

دانلود فیلم ایرانی جدید هناس کامل

دانلود فیلم ایرانی جدید هناس با کیفیت بالا

دانلود فیلم سینمایی هناس به چه افرادی توصیه می شود؟ 

دانلود فیلم سینمایی هناس به همه مخاطبانی که طرفدار ژانر درام و فیلم های سینمایی بر اساس زندگی واقعی و سرگذشت افراد مشهور هستند، توصیه می شود. این فیلم که بر اساس واقعیت و با چاشنی خیال نوشته شده است، یک پیشنهاد جذاب در ژانر درام و بیوگرافی می باشد؛ همین مساله باعث شده است که تماشاگران زیادی این فیلم جذاب را در سینما تماشا کرده و افراد زیادی هم این فیلم جذاب را در اکران آنلاین به تماشا نشستند. ترکیب واقعیت و خیال و اضافه کردن داستانی درام به یک داستان واقعی، جذابیت های زیادی برای این فیلم سینمایی ایجاد کرده است. دانلود فیلم هناس 720p، فرصت خوبی برای لذت بردن از یک درام هیجان انگیز است.

دانلود فیلم هناس مریلا زارعی

دانلود فیلم هناس مریلا زارعی، نمونه خوب دیگری از فیلم های سینمایی این بازیگر مطرح است. مریلا زارعی که در این فیلم، نقش شهره همسر شهد داریوش رضایی نژاد را بر عهده دارد، با اجرای خوبی که در این فیلم سینمایی از خود به نمایش گذاشته است، نقش به سزایی در موفقیت این فیلم سینمایی بر عهده داشته است. مریلا زارعی که تجربه بازی در نقش های این چنینی را تا پیش از این داشته است، در این فیلم هم به خوبی از پس این نقش بر آمده است. شیار 143 هم نمونه دیگری از فیلم هایی است که در رابطه با جنگ ساخته شده است و مریلا زارعی را در نقش مادر یک شهید نشان می دهد. با دانلود فیلم هناس می توانید یک فیلم سینمایی خوب دیگر از مریلا زارعی را در کنار خانواده و دوستان تماشا کنید.

2.5/5 - (2 امتیاز)