دانلود فیلم پیتوک با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

این فیلم درباره‌ی جوانی اهل جنوب شهر به نام «علا» است که سودای بزرگی در سر می‌پروراند و می‌خواهد خود را بالا بکشد. آشنایی «علا» با زنی میان‌سال به نام «فروغ»، این پسر جوان را در موقعیتی پیش‌بینی‌نشده و پر از جدال و کشمکش قرار می‌دهد؛ مسیری که هم با عشق، کینه، خشم و انتقام همراه است.

دانلود پیتوک: معرفی فیلم پیتوک

دانلود فیلم ایرانی پیتوک: برای دانلود فیلم پیتوک در ابتدا بهتر است بدانید که این فیلم در سال 1398 ساخته شده و در سال 1401 اکران شده است.  کارگردان این فیلم مجید صالحی و تهیه کننده آن سید محمد قاضی میباشد. این فیلم در ژانر درام، هیجانی میباشد و دانلود فیلم پیتوک برای دوستداران این ژانر تجربه ای متفاوت است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

 

دانلود پیتوک: تیزر فیلم پیتوک

برای دانلود هر فیلمی و همچنین دانلود پیتوک، تماشای تیزر میتواند یک راه عالی برای آشنایی با فضای فیلم باشد. تیزر فیلم سینمایی پیتوک، یک تیزر بدون دیالوگ است و فقط فضای داستان را همراه با یک موسیقی به تصویر میکشد و نمیشود چیز زیادی از آن فهمید اما همانگونه که کارگردان این فیلم اظهار کرده است که وامدار مسعود کیمیایی است، میتوان در خصوص دانلود فیلم پیتوک و فضای این فیلم قضاوتی نسبی داشت.

دانلود فیلم پیتوک: بازیگران و عوامل فیلم پیتوک

برای دانلود فیلم پیتوک ممکن است بخواهید با عوامل این فیلم آشنا شوید.

کارگردان: سید مجید صالحی_ تهیه‌کننده: سید محمد قاضی_ سرمایه‌گذار: کوروش اسدالهی_ نویسندگان: امیررضا نوری پرتو و صادق خوشحال_ مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا_  مدیر صدابرداری: مسیح حدپورسراج_ مدیر تولید: رحیم عرب‌امینی_ مجری طرح:نوشین رضایی_ مدیر تدارکات: رامین بهزادی_ مدیر برنامه‌ریزی: عقیل‌تقی‌زاده_ دستیار اول کارگردان: ساسان صلواتی_ منشی صحنه: سمانه دالوند_ طراح چهره‌پردازی: نوید فرح‌مرزی_ طراح صحنه: حسن روح‌پروری_ طراح لباس: نیسا نادری_ تدوین: کاوه ایمانی_ آهنگساز: کارن همایون‌فر

همکاری این تیم حرفه ای میتواند شما را برای دانلود پیتوک مطمئن سازد.

دانلود فیلم پیتوک: درباره کارگردان

فیلم پیتوک در ژانر درام و اجتماعی به کارگردانی مجید صالحی است. دانلود فیلم پیتوک مجید صالحی که چهره شناخته شده او در ژانر کمدی بوده میتواند از نظر محک زدن میزان موفقیت مجید صالحی در ژاتر اجتماعی و درام دارای جذابیت باشد. مجید صالحی که پیش از این دو کمدی موفق زیر نظر و سالهای دور از خانه را نیز کارگردانی کرده است، به نظر میرسد در ژانر درام نیز ، دانلود فیلم پیتوک و تماشای آن را تبدیل به یک انتخاب رضایت بخش کند.

کما اینکه او در سالهای اخیر با بازی نقش های متفاوت در سریال های اجتماعی و درام ثابت کرده است شناخت خوبی از این حیطه سینما دارد و دانلود پیتوک نشان خواهد داد چقدر در کارگردانی این ژانر هوشمند و موفق عمل کرده است.. بنابراین به نظر نمیرسد دانلود فیلم پیتوک شما را پشیمان کند.

دانلود فیلم سیمایی پیتوک: بررسی جزئی فیلم پیتوک

شاید بخواهید برای تصمیم گیری در خصوص دانلود فیلم پیتوک اطلاعات جزئی آن را نیز بخوانید. در بررسی فیلم پیتوک بیشتر به شباهت این فیلم به ساخته های مسعود کیمیایی و سینمای قبل و سالهای اولیه پس از انقلاب اشاره شده است. با استناد بر این بررسی های مربوط به فیلم پیتوک، طرفداران این فضا احتمالا از دانلود پیتوک و تماشای آن لذت خواهند برد. مسیر آشنایی یک جوان پایین شهری با یک زن خلافکار و تغییر او به نظر نمیرسد ایده تازه ای باشد. اما دانلود فیلم پیتوک و تماشای این داستان با کارگردانی مجید صالحی خالی از لطف نیست. و همچنین نام آشنا و حرفه ای بودن بازیگران فیلم پیتوک توانسته بر جذابیت دانلود فیلم پیتوک بیافزاید.

خواندن بیشتر

 

از امتیاز شما متشکریم!