دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 با کیفیت 720p

ژانر ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 85 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

بهرام، پسر شایسته پس از سی‌سال دوری از آمریکا برای گرفتن ارث پدری به ایران می‌آید غافل از اینکه برای به‌دست آوردن میراث پدرش، طبق وصیت پدرش می‌بایست هفت مراسم عزا برای هفت خانواده بی‌بضاعت بگیرد وخودش هم در این مراسم حضور تاثیرگذار داشته باشد….

معرفی فیلم چند میگیری گریه کنی 2

دانلود فیلم ایرانی چند میگیری گریه کنی 2 : پیش از پرداختن به دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 با ما همراه باشید تا این فیلم کمدی و جذاب ایرانی را به شما معرفی کنیم. فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 ، ادامه و قسمت دوم سینمایی چند میگیری گریه کنی است که در سال 1385 اکران شده بود. چند میگیری گریه کنی 2 ، فیلمی در ژانر کمدی، به کارگردانی علی توکل ‌نیا است که نویسندگی آن با رحیم بهبودی ‌فر بوده است .

تهیه کنندگی این فیلم نیز به طور مشترک بر عهده علی توکل ‌نیا و حسن توکل ‌نیا بوده است. فیلم برداری و ضبط این فیلم در سال 1398 بوده و در نهایت در اردیبهشت ماه سال 1401 در سینما های کشور اکران شد. در پایان مطلب می توانید از لینک های دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 استفاده کنید، همچنن برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر فیلم چند میگیری گریه کنی 2

قبل از اینکه برای دانلود فیلم ایرانی چند میگیری گریه کنی 2 اقدام کنید می توانید به تماشای تیزر این فیلم محبوب بپردازید تا در نهایت بتوانید برای دانلود فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 تصمیم بگیرید.

تیزر فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2

یکی از مهم ترین دلایلی که شما برای دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 کامل ترغیب می شوید، تماشا تیزر های جذاب  و تاثیر گذار از این فیلم فوق العاده طنز و کمدی می باشد. یکی از بهترین راه های تبلیغات پر بازده و تاثیر گذار برای هر فیلم سینمایی، داشتن تیزر ها و آنونس های جذاب برای آن می باشد. اگر تهیه کنندگان و سازندگان هر اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش های حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت و معرفی خود به دیگران  را طی کرده اند. معمولا در هر انونس یا تیزری از هر فیلم، جذاب ترین سکانس ها و صحنه های فیلم بدون آشکار کردن و لو دادن داستان اصلی فیلم نمایش داده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 بدون سانسور یا هر اثر دیگری تشویق شود. یکی از راه های اصلی برای تبلیغ کردن اثر سینمایی استفاده از تیزر های با کیفیت می باشد. تیزر های فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. شما پس از دیدن تیزر های فیلم ایرانی چند میگیری گریه کنی 2 به سختی می توانید از دانلود چند میگیری گریه کنی 2 دل بکنید؛ البته که ژانر کمدی و طنز همیشه از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار است.

دانلود فیلم ایرانی چند میگیری گریه کنی 2؛ خلاصه داستان

در ادامه دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 به برسی مسیر داستانی آن می رسیم. همانطور که گفته شد این فیلم، قسمت دوم سینمایی چند میگیری گریه کنی 1 است. در این قسمت، داستان فیلم از این قرار است که بهرام، پسر رضا شایسته پس از سال ها دوری از ایران و زندگی در آمریکا به ایران باز میگردد تا بتواند پس از مرگ پدرش ارثیه خود را بگیرد. اما زمانی که به ایران باز میگردد متوجه می شود که پدرش برای دریافت این ارثیه شروط سخت و سنگینی گذاشته. بهرام مجبور می شود برای گرفتن ارثیه اش به شروط پدرش عمل کند. پدرش در وصیت نامه خود ذکر کرده که پس از مرگش فرزندش، باید برای 7 نفر مراسم خاکسپاری برگزار کند و خودش نیز در آن مراسم ها شرکت داشه باشد.

فیلم چند میگیری گریه کنی 2

درباره چند میگیری گریه کنی 2 بیشتر بدانید

قسمت اول فیلم چند میگیری گریه کنی در سال 1385 ضبط و اکران شد. کارگردانی این فیلم در آن سال در دست شاهد احمدلو بوده و فیلمنامه‌ آن را نیزمحسن تنابنده نوشته بود. فیلم چند میگیری گریه کنی  برای اولین بار در بیست و پنجمین دوره  ازجشنواره فیلم فجر در بخش مسابقات حاضر شد و از افتخاراتی که این فیلم در جشنواره فیلم فجر کسب کرد می توان به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد توسط حمید لولایی اشاره کرد.  پس از 15 سال از اکران فیلم چند میگیری گریه کنی 1، حسن توکل‌ نیا تهیه کننده سینمایی چند می‌گیری گریه کنی به فکر تولید قسمت دوم این سینمایی افتاد و کارگردانی آن را نیز به علی توکل نیا سپرد.

عوامل سازنده‌ی فیلم چند میگیری گریه کنی 2

پیش از دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 بدون سانسور بهتر است با عوامل سازنده ی این فیلم محبوب آشنا شوید. بی شک پس از بررسی و آشنایی با عوامل سازنده ی فیلم چند میگیری گریه کنی 2 برای دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 و ادامه ی تماشای این فیلم محبوب مشتاق تر خواهید شد. عوامل فیلم چند میگیری گریه کنی 2 عبارت اند از:

کارگردان و تهیه کننده فیلم چند میگری گریه کنی 2 علی توکل نیا است و این در حالی است که حسن توکل نیا نیز در تهیه کنندگی کمک کرده است و و نویسنده فیلمنامه این فیلم کمدی رحیم بهبودی فر است. موسیقی فیلم را سید حامد تهرانی علوی به نگارش در آورده است و حامد حسینی تدویگر ماهر فیلم چند میگیری گریه کنی 2 است.

خواندن بیشتر
3.8/5 - (10 امتیاز)