دانلود فیلم گل به خودی با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
فروش گیشه ۹۹۱٬۲۸۰٬۰۰۰ تومان
کارگردان

خلاصه داستان :

این فیلم با فضایی موزیکال، قصه آمال و آرزوهای چند کودک را روایت می‌کند که در پرورشگاه زندگی می‌کنند و به کمک چند عروسک وارد ماجراهایی فانتزی و جذابی می‌شوند….

معرفی فیلم گل به خودی

دانلود فیلم ایرانی گل به خودی : با دانلود فیلم گل به خودی متوجه می شوید که فیلمی به کارگردانی احمد تجری، نویسندگی احمد تجری و لاله قهرمانی و تهیه‌کنندگی علی قائم مقامی محصول سال ۱۳۹۹ است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت. جالب است بدانید که موسیقی این فیلم را گروه پازل بند برعهده داشته است. برای دنبال کردن اخبار فیلم ها و سریال ها کانال تلگرام سبز پندار را دنبال کنید.

تیزر فیلم گل به خودی

پیش از اقدام برای دانلود فیلم گل به خودی می توانید به تماشای تیزر فیلم گل به خودی بپردازید و جذاب ترین بخش های این فیلم سینمایی را تماشا کنید و در نهایت برای دانلود فیلم گل به خودی تصمیم بگیرید.

 

آنونس یا تیزر فیلم گل به خودی چیست؟

پیش از دانلود فیلم گل به خودی بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها درواقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند. به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود فیلم گل به خودی کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای تیزرفیلم گل به خودی بتواند برای دانلود فیلم گل به خودی ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این سریال را پیش از اقدام برای دانلود فیلم گل به خودی ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود فیلم گل به خودی : موزیکالی جدید در سینمای ایران

با دانلود فیلم گل به خودی متوجه می شوید که فیلم موزیکال یکی از ژانرهای فیلم است که در آن‌ها شخصیت‌های و نقش‌ های فیلم در طول فیلم از خواندن ترانه استفاده می‌کنند. در اینگونه فیلم‌ها از ترانه‌ها و آوازها برای پیشبرد فیلم و معرفی شخصیت‌ها استفاده می‌شود. در بیشتر موارد همراه با خواندن ترانه از عناصر طنز، موسیقی نیز استفاده می‌شود.

فیلم گل به خودی یکی از فیلم های ژانر موزیکال است که برای کودک و نوجوان ساخته شده است. کودکان و نوجوانان با دانلود فیلم گل به خودی می توانند با مسیر داستانی این فیلم هم به طور کامل آشنا شوند. این فیلم با فضایی موزیکال، قصه آمال و آرزوهای چند کودک را روایت می‌کند که در پرورشگاه زندگی می‌کنند و به کمک چند عروسک وارد ماجراهایی فانتزی و جذابی می‌شوند.

عوامل سازنده فیلم گل به خودی

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود فیلم گل به خودی با عوامل اصلی سازنده ی این فیلم سینمایی نیز آشنا شوید.

کارگردان :  احمد تجری تهیه‌کننده : علی قائم مقامی نویسنده : احمد تجری تدوین‌گر :  عماد خدابخش

موسیقی :  پازل بند و مجتبی تیموری فیلم‌بردار :  علی رنجبر

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!