دانلود فیلم یک عاشقانه ساده بصورت کامل

ژانر ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 104 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

فرزند آدم محكوم به سرنوشتی بود كه پدر و مادرش برایش رقم زدند. سیب دندان زده همه قصه را تغییر داد. آدمیزاد محكوم می شود اما سرنوشتش را به یاد نیاورد.

در عذاب زمین، دنبال راهی برای بازگشت به بهشت رفت؛ چرا که انسان همیشه سرنوشت خود را دنبال می کند.

معرفی و دانلود فیلم یک عاشقانه ساده

دانلود فیلم ایرانی یک عاشقانه ساده : معرفی و دانلود فیلم یک عاشقانه ساده را با شناخت این فیلم سینمایی و کارگردان آن آغاز می کنیم. سامان مقدم، کارگردان فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده می باشد. یک عاشقانه ساده به تهیه کنندگی خود سامان مقدم و نویسندگی امیر عربی در سال 1390 به اکران سینما ها درآمده است.

برای دانلود فیلم یک عاشقانه ساده، جالب است بدانید که ژانر فیلم یک عاشقانه ساده، درام اجتماعی می باشد و توانست موفقیت خوبی را در سینما و جشنواره های مختلف به دست آورد. می توانید پیش از دانلود فیلم یک عاشقانه ساده برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماشای تیزر فیلم روی «خواندن بیشتر» کلیک کنید.

همچنین برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها می توانید در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم یک عاشقانه ساده؛ تیزر فیلم

در روند دانلود فیلم یک عاشقانه ساده به تیزر فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده برخورد می کنیم. احتمالا بعد از تماشای تیزر فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده، دانلود فیلم یک عاشقانه ساده کامل برای شما جذاب تر باشد.

در تیزر این فیلم سینمایی عاشقانه، قسمت های جذاب و تاثیر گذار فیلم یک عاشقانه ساده، گنجانده شده است تا تماشاگران را برای تماشا و دانلود فیلم یک عاشقانه ساده تشویق کند.

در ادامه جالب است که اشاره کنیم که فضای داستان که عاشقانه ای چالش برانگیز را روایت می کند، در تیزر و تبلیغات این فیلم سینمایی به خوبی نمایش داده شده است و همین مساله، مخاطبان را برای تماشای فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده در سینما و دانلود فیلم یک عاشقانه ساده کنجکاو کرده است.

دانلود فیلم یک عاشقانه ساده کامل؛ داستان فیلم

پیش از دانلود فیلم یک عاشقانه ساده کامل، به داستان فیلم یک عاشقانه ساده می پردازیم. فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده، روایت یک عشق در یک روستا می باشد. دختر و پسری که عاشق همدیگر هستند؛ اما پدر دختر بر اساس عهد قدیمی اش با دوست خود، می خواهد که دخترش با پسر دوست پدرش ازدواج کند.

در ادامه توضیح داستان و دانلود فیلم یک عاشقانه ساده باید گفت که چالش هایی که برای این دو جوان در مسیر عشق اساطیری آنها پیش می آید، محوریت داستان را تشکیل می دهد.

موضوع درام و عاشقانه فیلم یک عاشقانه ساده، یکی از نکاتی است که افراد را به تماشا و دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده تشویق کرده است و عده زیادی یک عاشقانه ساده را در سینماها و عده دیگری با دانلود فیلم یک عاشقانه ساده، آن را در کنار عزیزانشان به تماشا نشسته اند.

دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده؛ خلاصه داستان

در ادامه دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده، خلاصه داستان فیلم یک عاشقانه ساده را بررسی می کنیم. در خلاصه داستان آمده است که دو دوست قدیمی، از جوانی با هم عهد و پیمانی دارند. وصلت گندم دختر امان، با کرامت پسر صفر، تقدیری نیست که گندم آن را بپذیرد. او به دنبال عشق خودش می باشد و می خواهد سرنوشتش را خودش رقم بزند. عشق چیزی نیست که به عهد بی‌پرسش دو پدر متعهد باشد و عاشقی هم ساده و هم بسیاردشوار می باشد.

دانلود فیلم یک عاشقانه ساده؛ عوامل فیلم

در انتهای دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده، نگاهی به عوامل سازنده این فیلم درام و تاثیرگذار می رسیم. تهیه کننده فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده، سامان مقدم است که کارگردانی این مجموعه را هم خودش برعهده داشته است. امیر عربی و زامیاد سعدوندیان، روایت فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده را نوشته اند. بازیگران مطرحی هم در این فیلم ایفای نقش کرده اند که در ادامه به آنها می پردازیم.

دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده؛ بازیگران فیلم

در پایان دانلود فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده به بازیگران این فیلم سینمایی می رسیم. مهناز افشار که گندم داستان یک عاشقانه ساده است، عاشق پسری از روستا می باشد که نقش آن را مصطفی زمانی بر عهده دارد؛ اما این عشق که برای آنها دردسر هایی به همراه دارد، با مخالفت خانواده گندم همراه می شود. فرهاد آییش و همایون ارشادی که نقش دو دوست و دو پدر را در این فیلم بازی می کنند، با بازی قوی خود نقش به سزایی در موفقیت فیلم داشته اند. احمد مهران فر، آتیلا پسیانی، مهراوه شریفی نیا و .. از بازیگران دیگری هستند که در فیلم سینمایی یک عاشقانه ساده ایفای نقش کرده اند.

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!