دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم

ژانر ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 88 دقیقه
فروش گیشه ۱۳٬۵۲۰٬۷۸۹٬۰۰۰
کارگردان

خلاصه داستان :

فیلم ۵۰ کیلو آلبالو یک فیلم کمدی درباره ی مراسم ازدواج مرجان است که نامزادش خلافکار است ولی مرجان نمی داند و در مراسم ازدواج داماد توسط ماموران دستگیر شده در این حال ناگهان آب آلبالو به پیراهن سفید داوود ریخته میشود و سبب آشنایی داوود با آیدا میشود که مجبور می شوند باهم عقد کنند تا بازپرس آنها را آزاد کند.

معرفی فیلم 50 کیلو آلبالو

دانلود فیلم ایرانی 50 کیلو آلبالو : با دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو متوجه می شوید که فیلم به کارگردانی مانی حقیقی، نویسندگی فرهاد توحیدی و مانی حقیقی و تهیه‌کنندگی مصطفی شایسته و محمد شایسته محصول سال ۱۳۹۴ است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر فیلم 50 کیلو آلبالو

پیش از اقدام برای دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو می توانید به تماشای تیزر جذاب این فیلم سینمایی بپردازید.

آنونس یا تیزر فیلم 50 کیلو آلبالو

پیش از دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها درواقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند. به عنوان مثال تیزر های این فیلم سینمایی به افزایش امار دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای تیزر دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو بتواند برای دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این فیلم سینمایی را پیش از اقدام برای دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو ببینید. تیزر این فیلم سینمایی نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو : مسیر داستانی

پیش از دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو بهتر است بدانید که فیلم ۵۰ کیلو آلبالو یک فیلم کمدی درباره ی مراسم ازدواج مرجان است که نامزادش خلافکار است ولی مرجان نمی داند و در مراسم ازدواج داماد توسط ماموران دستگیر شده در این حال ناگهان آب آلبالو به پیراهن سفید داوود ریخته میشود و سبب آشنایی داوود با آیدا میشود که مجبور می شوند باهم عقد کنند تا بازپرس آنها را آزاد کند.

عوامل سازنده فیلم 50 کیلو آلبالو

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با عوامل اصلی سازنده ی این فیلم سینمایی نیز آشنا شوید.

کارگردان: مانی حقیقی تهیه‌کننده: مصطفی شایسته و محمد شایسته نویسنده: فرهاد توحیدی و مانی حقیقی

موسیقی: امیر توسلی فیلم‌بردار: علیرضا برازنده تدوین‌گر: میثم مولایی توزیع‌کننده: هدایت فیلم

خواندن بیشتر

3/5 - (5 امتیاز)