دانلود قسمت آخر آنتن با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

بازیگران :

معرفی سریال آنتن

دانلود سریال ایرانی آنتن : سریال آنتن با حضور بازیگران مطرح، و در ژانر کمدی ساخته شده است. سریال آنتن در مهر 1401 به پخش خواهد رسید و از آن زمان میتوانید برای دانلود قسمت آخر آنتن اقدام نمایید. تهیه کننده و کارگردان سریال آنتن سید ابراهیم عامریان و نویسنده آن حمزه صالحی است. در ادامه برای معرفی بیشتر و تماشای تیزر سریال آنتن همراه ما باشید و برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود قسمت آخر آنتن : تیزر قسمت پایانی

تماشای تیزر سریال آنتن میتواند شما را با فضای این سریال آشنا کند و به تصمیم شما برای دانلود قسمت جدید آنتن کمک کند.

پیش از دانلود قسمت آخر آنتن بهتر است بدانید که

پیش از اقدام برای دانلود قسمت آخر آنتن بهتر است درباره ی این سریال بیشتر بدانید. این سریال به کارگردانی سید ابراهیم عامریان ساخته شده است و حول محور ژانر کمدی پیش می رود. ستاره ی این سریال قطعا پژمان جمشیدی است که حضور او مخاطبان زیادی را برای دانلود قسمت آخر آنتن مشتاق می کند.

امتیاز پخش این سریال برای نماوا است که هر چهارشنبه از این پلتفرم نمایش خانگی پخش می شود و لینک های دانلود قسمت آخر آنتن در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

تهیه کنندگی این سریال برعهده سید ابراهیم عامریان است و این سریال محصول سال 1401 می باشد. از دیگر بازیگران این سریال می تواند به هادی کاظمی، سام نوری و الیکا عبدالرزاقی اشاره کرد.

با دانلود قسمت آخر آفتاب پرست متوجه می شوید که مسیر داستانی این سریال حول محور این است که گوهر پس از فوت همسرش، شروع به درس خواندن می کند و بر خلاف انتظار فرزندانش در دانشگاه قبول می شود و…

آیا سریال آنتن همچنان در بین مردم محبوبیت دارد؟

پیش از اقدام برای دانلود قسمت آخر آنتن بهتر است بدانید که تاکنون قسمت هایی از این سریال محبوب از پلتفرم شبکه نمایش خانگی پخش شده است که همواره هر قسمت با محبوبیت بالایی روبرو شده است. بازی فوق العاده بازیگران این سریال در محبوبیت ثابت سریال آنتن بی تاثیر نبوده اند.

بسیاری از مردم برای دانلود قسمت آخر آنتن بسیار مشتاق هستند که بدانند تعداد قسمت های سریال چند تا است و این که سریال آنتن در چند قسمت ساخته شده، مشخص نیست و خبری رسمی در این باره اعلام نشده است اما می توان پیش بینی کرد این مجموعه حدود 20 قسمت باشد.

دانلود قسمت آخر آنتن : عوامل سازنده سریال

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود قسمت آخر آنتن با عوامل اصلی سازنده ی این سریال نمایش خانگی نیز آشنا شوید.

تهیه کننده و کارگردان: سید ابراهیم عامریان نویسنده: حمزه صالحی

خواندن بیشتر
2.3/5 - (6 امتیاز)