ژانر ، ،
زبان فارسی
کشور سازنده

بازیگران :

دانلود قسمت جدید عقرب عاشق : معرفی عقرب عاشق

دانلود سریال ایرانی عقرب عاشق : پیش از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق بهتر است بدانید که عقرب عاشق سریال جدید نمایش خانگی محصول ۱۴۰۱ ایرانی است.

سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رضا محقق است. این سریال سومین سریال حسین سهیلی زاده بعد از مانکن و ملکه گدایان در نمایش خانگی است که در ۲۰ قسمت آماده می شود. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

خواندن بیشتر

قبل از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق تیزر آن را تماشا کنید

قبل از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق می توانید مشغول تماشا تیزر قسمت جدید سریال عقرب عاشق شوید. با تماشای تیزر جدیدترین قسمت سریال عقرب عاشق، قطعا برای دانلود قسمت جدید سریال عقرب عاشق مشتاق تر خواهید شد.

درباره انونس تبلیغاتی دانلود قسمت جدید سریال عقرب عاشق بیشتر بدانید

پیش از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها در واقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند.

به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود قسمت جدید سریال عقرب عاشق کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای قسمت جدید عقرب عاشق بتواند برای دانلود قسمت جدید عقرب عاشق ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این سریال را پیش از اقدام برای دانلود قسمت جدید عقرب عاشق ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود قسمت جدید عقرب عاشق : خلاصه داستانی قسمت ها

پیش از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق بهتر است در مورد مسیر داستانی این سریال جذاب بیشتر بدانید و به این صورت است که

بهداد می میرد، او را در سردخانه می گذارند. همه چیز برای او و اطرافیانش تمام می شود. مدتی بعد او سر حال و سر زنده در خیابان های تهران به دنبال خون می گردد، خونی برای عقرب….

دانلود قسمت جدید عقرب عاشق : عوامل سریال عقرب عاشق

پیش از دانلود قسمت جدید عقرب عاشق بهتر است با عوامل سازنده ی این سریال محبوب آشنا شوید. بی شک پس از بررسی و آشنایی با عوامل سازنده ی سریال عقرب علشق برای دانلود قسمت جدید عقرب عاشق و ادامه ی تماشای این سریال محبوب مشتاق تر خواهید شد. عوامل سریال عقرب عاشق عبارت اند از:

نویسنده: امین محمودی و حامد افضلی کارگردان: حسین سهیلی زاده تهیه کننده: رضا محقق

مدیر فیلمبرداری: رضا شیبانی طراح نور: کیوان ارجمند طراح چهره پردازی : سید جلال موسوی

طراح لباس: نوید فرح مرزی طراح صحنه و دکور: سهیل میرسپاسی صدابرداران: محمد مهدی آزادی – علی ظهوری

تدوین: امین عابدی مدیر برنامه‌ریزی: مسعود میمی دستیار اول کارگردان: سعید بیات بازیگردان: علی صلاحی

کانسپت آرتیست: هما بهجتی جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان صداگذاری: علی ظهوری

منشی صحنه: زهرا مهدوی طراحی و ساخت قطعات سه بعدی گریم و کاسکتها: سید جلال موسوی – گروه هنری دلارت

پشتیبانی و تهیه لباس: مجموعه طهمورث بدلکاری: کیوان رضایی مدیر تدارکات: جواد قاسمی

تصویر بردار پشت صحنه: امیر حسین آرمند مشاور نظامی: سرهنگ اصغرزاده

از امتیاز شما متشکریم!