دانلود سریال مترجم با لینک مستقیم بصورت کامل

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف

بازیگران :

خلاصه داستان :

یک مترجم جوان در شغلش مسیرهای تازه‌ای را کشف می‌کند. رفتن در این مسیرهای پر پیچ و خم باعث می‌شود تا او به رازی خانوادگی پی ببرد که بر زندگی و آینده‌ خود و خانواده‌اش سایه می‌اندازد. سایه‌ای که می‌تواند آرامش یک شهر را تهدید کند.

دانلود قسمت جدید مترجم : معرفی مترجم

دانلود سریال ایرانی مترجم : با دانلود سریال مترجم متوجه می شوید که سریال مترجم سریالی است که در پلتفرم نماوا برای مخاطبین قرار است پخش شود. این سریال که یک درام رازآلود است، توسط بهرام توکلی کارگردانی شده است و به زودی در نوبت پخش قرار خواهد گرفت. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید

تیزر سریال مترجم

پیش از اقدام برای دانلود قسمت جدید مترجم می توانید به تماشای تیزر سریال مترجم بپردازید و جذاب ترین بخش های این سریال فوق العاده را تماشا کنید و در نهایت برای دانلود قسمت جدید مترجم تصمیم بگیرید.

درباره انونس تبلیغاتی دانلود قسمت جدید سریال مترجم بیشتر بدانید

یکی از دلایلی که شما برای دانلود قسمت جدید مترجم ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این سریال فوق العاده اجتماعی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سریال ، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند. معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود قسمت جدید مترجم یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های سریال مترجم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر مترجم به سختی می توانید برای دانلود قسمت جدید مترجم؛ البته که ژانر اجتماعی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

دانلود قسمت جدید مترجم : خلاصه داستانی

پیش از دانلود قسمت جدید مترجم بهتر است با مسیر داستانی سریال مترجم آشنا شوید و بهتر است برای شما بگوییم که همانطور که از نام اثر برمی‌آید، یک مترجم جوان است. او در شغلش مسیرهای تازه و پرپیچ و خمی کشف می‌کند. دنبال کردن این مسیرها سبب می‌شود وی به رازی خانوادگی پی ببرد. رازی که بر زندگی این مترجم جوان و خانواده‌اش سایه می‌اندازد و می‌تواند آرامش یک شهر را برهم ریزد.

دانلود قسمت جدید مترجم : عوامل سازنده سریال

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود قسمت جدید مترجم با عوامل اصلی سازنده ی این سریال نمایش خانگی نیز آشنا شوید.

کارگردان: بهرام توکلی تهیه ‌کننده: سعید ملکان نویسنده: بهرام توکلی فیلم‌ برداری: میثم مولایی

تدوین ‌گر: میثم مولایی

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!