دانلود قسمت جدید پوست شیر با اینترنت نیم بها

ژانر ،
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

بازیگران :

خلاصه داستان :

داستان افرادی است که روزگار آنها را شیر جلوه نشان می دهد اما واقعیت امر این است که آنها موش هستند و در بزنگاه های اصلی زندگی و در موقعیت های متفاوت در زمانی که باید دست به عمل بزنند، دست روی دست گذاشته و هیچ اقدام موثری انجام نمی دهند.

معرفی سریال پوست شیر

دانلود سریال ایرانی پوست شیر : با دانلود قسمت جدید پوست شیر متوجه می شوید که سریال پوست شیر نام سریالی است که قرار است به زودی در فیلم نت برای مخاطبان پخش می‌شود. این سریال که یک درام و جنایی است، توسط جمشید محمودی کارگردانی شده و به زودی در نوبت پخش قرار خواهد گرفت. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر قسمت جدید پوست شیر

پیش از اقدام برای دانلود قسمت جدید پوست شیر می توانید به تماشای تیزر جدیدترین قسمت پوست شیر بپردازید تا با فضای سریال بهتر آشنا شوید.

پیش از دانلود قسمت جدید پوست شیر بهتر است بدانید که….

بهتر است بدانید که برای دانلود قسمت جدید پوست شیر شما باید اطلاعاتی را داشته باشید و به این این صورت است که سریال پوست شیر محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی داستان و فیلمنامه رضا بهاروند و جمشید محمودی که علاوه بر کارگردانی محمودی نویسندگی داستان سریال جدیدخودش یعنی پوست شیر را نیز بر عهده دارد.

همچنین با دانلود قسمت جدید پوست شیر متوجه می شوید که این سریال هنوز در حال فیلمبرداری می باشد و تا کنون نزدیک به 68 درصد از سکانس های آن فیلمبرداری و به تولید رسیده است و قرار است که تا پایان شهریور ماه تولید آن به اتمام برسد و آماده پخش در شبکه نمایش خانگی گردد.

عوامل سازنده سریال پوست شیر

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود قسمت جدید پوست شیر با عوامل اصلی سازنده ی این سریال نمایش خانگی نیز آشنا شوید.

نویسنده : رضا بهاروند کارگردان : جمشید محمودی تهیه کننده : نوید محمودی

طراح صحنه : مهدی موسوی مدیر فیلمبرداری : مرتضی غفوری

دانلود قسمت جدید پوست شیر : خلاصه داستان

افرادی که برای دانلود قسمت جدید پوست شیر مشتاق هستند بهتر است اطلاعاتی را در زمینه خلاصه سریال پوست شیر بدانند و در مرحله بعدی اقدام به دانلود قسمت جدید پوست شیر کنند. خلاصه داستان به شرح زیر است.

پوست شیر داستان افرادی است که روزگار آنها را شیر جلوه نشان می دهد اما واقعیت امر این است که آنها موش هستند و در بزنگاه های اصلی زندگی و در موقعیت های متفاوت در زمانی که باید دست به عمل بزنند، دست روی دست گذاشته و هیچ اقدام موثری انجام نمی دهند.

رده سنی سریال پوست شیر

پیش از دانلود قسمت جدید پوست شیر بهتر است بدانید که این سریال رده سنی دارد و تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال مناسب نیست و اگر کودکان هم می خواهند که این سریال را تماشا کنند، بهتر است که همراه با خانواده ببینند و دانلود قسمت جدید پوست شیر باید به همراه یکی از اعضای خانواده باشد.

همچنین پیش از دانلود قسمت جدید پوست شیر بهتر است بدانید که سریال ایرانی پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی قرار است که از تاریخ 30 شهریور 1401 اولین قسمت از آن منتشر گردد و هر چهارشنبه قسمت جدیدی از آن در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد. در کل برای دانلود سریال پوست شیر کامل به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

خواندن بیشتر

3.9/5 - (27 امتیاز)