دانلود مسابقه خوانندگی آوای جادویی با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG-13 (کودکان زیر 13 سال با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

بازیگران :

خلاصه داستان :

مسابقه آوای جادویی برنامه ای است در زمینه استعدادیابی خوانندگی که داوران آن را محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی تشکیل می دهند.

دانلود مسابقه آوای جادویی با لینک مستقیم و با کیفیت بالا

دانلود سریال ایرانی : دانلود مسابقه آوای جادویی، فرصتی برای تماشای یک مسابقه خوانندگی تازه از شبکه نمایش خانگی است. این برنامه که به تهیه کنندگی محمد تهرانی و مجری گری علی اوجی ساخته شده است، به دنبال کشف استعدادهای تازه در زمینه موسیقی و خوانندگی از سراسر کشور می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه جذاب، ادامه این مطلب را دنبال کنید. هم چنین برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تماشای تیزر برنامه خوانندگی آوای جادویی

تماشای تیزر برنامه آوای جادویی پیش از دانلود مسابقه آوای جادویی خالی از لطف نخواهد بود. تیزر این برنامه که حضور خوانندگان مطرح کشور را در سمت داور نشان می دهد، در کنار حضور شرکت کنندگان، باعث جذابیت و اشتیاق مخاطبان برای دانلود برنامه آوای جادویی بوده است.

شناخت مجری و داوران برنامه برای دانلود مسابقه آوای جادویی

در ادامه دانلود مسابقه آوای جادویی به بررسی داوران و مجری این برنامه م پردازیم. همان طور که اشاره کردیم، خوانندگان مطرحی چون محمد اصفهانی، محمد معتمدی، رضا صادقی و رضا یزدانی از خواننداگنی هستند که به عنوان داور در این مسابقه حضور دارند و قرار است که در عید نوروز مهمان خانه های مخاطبان باشند.

حضور این خوانندگان پرطرفدار و سرشناس از دلایلی است که جذابیت این برنامه را برای مردم افزایش داده است. علی اوجی هم که با بازی اش در سریال های طنز او را به یاد داریم، مجری این مسابقه خوانندگی است و به نظر می رسد با اجرای جذاب او این برنامه هم رنگ و بوی شادی داشته باشد.

حواشی دانلود مسابقه خوانندگی آوای جادویی

حواشی زیادی برای پخش و دانلود مسابقه خوانندگی آوای جادویی وجود داشته است. این برنامه قرار بود که در نوروز 1401 آغاز به پخش کند و یکی از برنامه ها نوروزی در عید سال گذشته باشد؛ اما پخش این برنامه آغاز نشد و حالا پس از یک سال چشم انتظاری به نظر می رسد که این برنامه برای نوروز 1402 از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

این حواشی باعث شد تا این برنامه یک سال طولانی را در انتظار پخش باشد. اما این انتظارها تمام شده است و به زودی می توانید با دانلود آوای جادویی این برنامه را در کنار خانواده تماشا کنید.

تماشا و دانلود برنامه آوای جادویی به چه کسانی توصیه می شود؟

اگر شما هم از علاقه مندان به مسابقه و برنامه های این چنینی هستید، تماشا و دانلود برنامه آوای جادویی گزینه خوبی برای سرگرمی شما می باشد. به طور کلی، طرفداران ژانر مسابقه و هیجان از تماشای این برناه لذت خواهند برد. با دانلود آوای جادویی می توانید هیجان زده شوید و دانش موسیقی خود را در کنار اساتید موسیقی ایران بالاتر ببرید.

چه برنامه ای مشابه آوای جادویی است؟

دانلود مسابقه خوانندگی آوای جادویی و تماشای این مسابقه خوانندگی برای بسیاری از افراد جذاب بوده است و بسیاری از افراد در انتظار تماشای این برنامه هستند. اگر این برنامه برای شما هم هیجان دارد، برنامه بندبازی هم گزینه خوبی است تا یک برنامه مشابه این مسابقه محبوب را تماشا کنید.

خواندن بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)