دانلود مسابقه ارتش سری با کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

خلاصه داستان :

داستان در رئالیتی شو ارتش سری از این قرار است که در زمان جنگ جهانی دوم در سال 1945 ده نفر از بازیکنان در کافه کاندید که در بلژیک قرار دارد جمع شوند تا با یکدیگر بازی واقعی در نقش هایی مثل سرهنگ ، پارتیزان کسلر ، خلبان، گشتاپو، راینهارد را داشته باشند .

معرفی رئالیتی شو ارتش سری

دانلود سریال ایرانی ارتش سری: پیش از دانلود مسابقه ارتش سری بهتر است بدانید که بازی جذاب و کلاسیک مافیا یکی از بازی هایی است که در چند سال اخیر محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است. از این رو چه در صدا و سیما و چه در شبکه نمایش خانگی شاهد پخش رقابت ها و مسابقه های زیادی از آن بوده ایم .

پس از مسابقه شب های مافیا و سریال پدر خوانده اکنون این بازی جذاب را می توانیم در رئالیتی شو ارتش سری تماشا کنیم. در این مطلب با ما همراه باشید تا با هم به برسی سریال رئالیتی شو ارتش سری بپردازیم. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود مسابقه ارتش سری ؛ تماشای تیزر

می توانید پیش از تصمیم گیری برای دانلود سریال رئالیتی شو ارتش سری تیزر آن را تماشا کنید . در این تیزر بهترین سکانس ها و لحظات این مسابقه چیده شده است تا شما بتوانید به راحتی برای تماشا و دانلود سریال ارتش سری تصمیم بگیرید.

آنونس یا تیزر چه تاثیری بر دانلود ارتش سری سعید ابوطالب دارد؟

پیش از دانلود سریال رئالیتی شو ارتش سری سعید ابوطالب بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها درواقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند. به عنوان مثال تیزر های این مسابقه به افزایش امار دانلود سریال ارتش سری سعید ابوطالب کمک کرده است. معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای تیزر مسابقه ارتش سری بتواند برای دانلود ارتش سری سعید ابوطالب ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این مسابقه را پیش از اقدام برای دانلود رئالیتی شو ارتش سری سعید ابوطالب ببینید. تیزر این مسابقه نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و مخاطبین را برای دیدن مسابقه ترغیب می کند.

دانلود سریال ارتش سری ؛ داستان بازی

سریال ارتش سری در اصل نام سریالی انگلیسی است که در سال 1977 از شبکه بی بی سی انگلیس پخش شد و در  ایران نیز با استقبال زیادی مواجه شد. این سریال مربوط به جنگ جهانی دوم است که فعالیت های گروه نجات بلژیکی را شرح می دهد که به خلبانان انگلیسی که هواپیما یشان در خاک بلژیک سقوط کرده کمک می کنند.

سریال ارتش سری

اما در دانلود سریال ایرانی ارتش سری ما با داستان دیگری سر و کار داریم. داستان در رئالیتی شو ارتش سری از این قرار است که در زمان جنگ جهانی دوم در سال 1945 ده نفر از بازیکنان در کافه کاندید که در بلژیک قرار دارد جمع شوند تا با یکدیگر بازی واقعی در نقش هایی مثل سرهنگ ، پارتیزان کسلر ، خلبان، گشتاپو، راینهارد را داشته باشند .

 دانلود سریال ایرانی ارتش سری ؛ چه کسانی را در این مسابقه میبینیم ؟

پیش از دانلود مسابقه ارتش سری متوجه می شوید که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از فصل ها و قسمت های مسابقه ارتش سری منتشر نشده است . اما در این سریال همانند دیگر مسابقات گروهی بازیگران محبوبی حضور دارند . از شاخص ترین بازیگران و بازیکنان سریال رئالیتی شو ارتش سری می توان به افراد زیر اشاره کرد :

عباس جمشیدی فر، شهرام قائدی، شبنم قلی خانی، امیرحسین رستمی، محمد لقمانیان، فرزین محدث، آشا محرابی، مریم مومن، حسین مهری، غلامرضا نیکخواه ، میثاق جمشیدی، کیانا درکامه ، شقایق دهقان، پژمان بازغی، محیا دهقانی، رامین راستاد، حسین رفیعی عبدالله روا، امین زندگانی، بهنام تشکر، امیرمهدی ژوله متین ستوده، کوروش سلیمانی، شکیب شجره، مهدی صبایی، مهسا طهماسبی، الیکا عبدالرزاقی، خداداد عزیزی، مهراب قاسم خانی، بهار قاسمی

مسابقه ارتش سری

دانلود رئالیتی شو ارتش سری ؛ جزئیات

سعید ابوطالب که پیش از این او را با کارگردانی موفق آثاری مثل شب های مافیا و پدر خوانده می شناسیم در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین و معروف ترین کارگردانان ایرانی در زمینه ساخت مسابقات و رقابت های این چنینی است .

سعید ابوطالب در حال حاضر مشغول کارگردانی و ساخت رئالیتی شو ارتش سری است . با دانلود مسابقه ارتش سری متوجه می شوید که بسیاری از افراد موضوع و محور این مسابقه را مانند آثار قبلی ، بازی مافیا و نقش های آن می دانند اما خود سعید ابوطالب آن را نوعی بازی استدلالی و استنتاجی معرفی کرده که البته بر اساس نقش های مخفی پیش می رود.

خواندن بیشتر
4.6/5 - (5 امتیاز)