دانلود مسابقه بند بازی

با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 90 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

این مسابقه رقابت بین گروه های موسیقی مختلف را زیر نظر داوران حرفه ای به تصویر می کشد ..


معرفی مسابقه بند بازی

دانلود مسابقه ایرانی بند بازی: مسابقه بند بازی به کارگردانی نیما بابک ومحصول سال 1400 می باشد. این مسابقه استعداد یابی خوانندگی و موسیقی می باشد که اجرای آن را امید حاجیلی که خود از اساتید موسیقی می باشد به همراهی چندین داور بر عهده دارد. این مسابقه که با استاندارد های بسیار بالا طراحی شده قرار است فرصتی برای خوانندگان زیر زمینی یا تازه کار و یا نوازنندگانی که رویای روی صحنه رفتن را دارند. به نظر می رسد این مسابقه رقیب سرسختی برای عصزجدید باشد.

تیزر بند بازی

قبل از دانلود بند بازی می‌توانید به تماشای تیزر برنامه بند بازی بپردازید. اما با توجه به اینکه تیزر قسمت های متفاوت بند بازی با یکدیگر تفاوت های جزئی دارد در این بخش، قسمتی از برنامه بند بازی که داوران به اجرای قطعه ای زیبا می‌پردازند قرار گرفته است.

 

عوامل مسابقه بند بازی

کارگردان: نیما بابک مجری: امید حاجیلی تهیه کننده و امتیاز پخش: فیلم نت

قبل از دانلود بند بازی بهتر است بدانید که…

این برنامه اختصاصی، مسابقه ای با محوریت استعداد یابی در زمینه ی خوانندگی و موسیقی می‌باشد. مجری برنامه بند بازی امید حاجیلی می‌باشد و داوری بند بازی را مهراوه شریفی نیا، بهروز صفاریان، علیرضا عصار، امید نعمتی و… برعهده دارند.

رای گیری این برنامه در نهایت ترکیبی از رای داوران و آرای مردمی می‌باشد که سرنوشت گروه ها و افراد شرکت کننده در مسابقه بند بازی را مشخص می‌کند. بند بازی هر هفته از پلتفرم فیلم نت پخش می‌شود و لینک های دانلود بند بازی بعد از پخش در این صفحه قرار می‌گیرند.

خواندن بیشتر

 

3.3/5 - (14 امتیاز)