دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان با لینک مستقیم

ژانر ،
زبان انگلیسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
سال انتشار
کشور سازنده ،
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
کارگردان

بازیگران :

خلاصه داستان :

هری پاتر اندکی پس از پایان دومین سال تحصیلی خود در هاگوارتز، تابستان دیگری را با نارضایتی در کنار دورسلی‌ها سپری می کند. در سیزدهمین سالگرد تولد او، مارج خواهر ورنون دورسلی برای ملاقات با آنها می‌آید، در طی این ملاقات او به هری و والدینش توهین می‌کند…

معرفی فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

دانلود سریال خارجی هری پاتر و زندانی آزکابان : پیش از دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان بهتر است بدانید که نام کتاب سوم از مجموعه رمان های هری پاتر، اثر جی.کی. رولینگ است و کارگردانی این فیلم برعهده آلفونسو کوارون است. در این فیلم دنیل ردکلیف در نقش هری پاتر، در کنار روپرت گرینت و اما واتسون در نقش بهترین دوستان هری به ترتیب رون ویزلی و هرماینی گرنجر بازی می‌کنند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

پیش از دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان برای آشنایی بیشتر با فضای فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان می توانید به تماشای تیزر و دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان بپردازید.

آنونس یا تیزر فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

آنونس، تیزر یا پیش نمایش نوعی تبلیغات برای فیلم و سریال های سراسر جهان است. سازندگان سریال یا فیلم قبل از انتشار آثار خود از راه های متفاوت تبلیغات پخش یا اکران اثر خود را اعلام می کنند تا مخاطبان را از پیش برای تماشای فیلم یا سریال خود مشتاق کنند. چه چیزی شما را برای دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان مشتاق تر می کند؟ قطعا تیزر های جذاب می توانند در افزایش اشتیاق شما تاثیر گذار باشند.

سازنگان فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان با انتشار تیزر های فوق العاده و نشان دادن بخشی از قسمت های جذاب فیلم شما را هرچه بیشتر برای دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان و تماشای این فیلم ، هیجان زده می کنند. معمولا عوامل سازنده سعی می کنند تا بخشی از جذابیت های اثر خود را در تیزر جای دهند؛ البته بدون این که داستان اصلی فیلم را لو بدهند. تاکنون چندین تیزر برای فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان منتشر شده است که هرکدام نسبت به تیزر قبلی کیفیت بهتری داشته اند و مخاطبان را به سمت دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان می کشانند.

مسیر داستانی فیلم Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

پیش از دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان بهتر است به این مورد توجه داشته باشید که هری پاتر اندکی پس از پایان دومین سال تحصیلی خود در هاگوارتز، تابستان دیگری را با نارضایتی در کنار دورسلی‌ها سپری می کند. در سیزدهمین سالگرد تولد او، مارج خواهر ورنون دورسلی برای ملاقات با آنها می‌آید، در طی این ملاقات او به هری و والدینش توهین می‌کند. هری بابت عصبانی می‌شود و به همین خاطر او باد کرده و در هوا شناور می‌شود. هری که انتظار دارد به دلیل استفاده از جادو در خارج از هاگوارتز اخراج شود، با وسایلش از منزل دورسلی‌ها فرار می‌کند.

برای دانلود دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان با عوامل این سریال آشنا شوید.

با بررسی عوامل سازنده ی دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان متوجه می شوید که این عوامل در کنار هم توانسته اند بهترین فیلم را برای نوجوانان بسازند، اما دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان با استقبال خوبی همراه بوده است و این عوامل در کنار یکدیگر توانسته اند سریالی با کیفیت ساخت بالا برای علاقمندان تولید کنند.

کارگردان : آلفونسو کوارون تهیه‌کننده : دیوید هیمن کریس کلمبوس فیلمنامه‌نویس : استیو کلوویز

بر پایه : هری پاتر و زندانی آزکابان اثر جی. کی. رولینگ موسیقی : جان ویلیامز فیلم‌بردار : مایکل سرسین

تدوین‌گر : استیون ویزبرگ شرکت‌های تولید : برادران وارنر پیکچرز هی‌دی فیلمز ۱۴۹۲ پیکچرز توزیع‌کننده : برادران وارنر پیکچرز

خواندن بیشتر
از امتیاز شما متشکریم!