*  آخرین بروزرسانی: 1402/01/27 *

 

برنامه های ریالیتی شو سال 1402

برنامه های 1402 در شبکه نمایش خانگی، فرصتی برای سرگرم شدن و خندیدن با حضور بازیگران مطرح ایرانی می باشند. این برنامه ها که با موضوعات مختلفی تولید می شوند، از حضور بازیگران مطرح و نیز سناریوهایی جذاب برای جلب توجه مخاطبان استفاده می کنند و می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده اند و بسیاری از این برنامه ها، طرفداران زیادی در میان تماشاگران دارند.

در این مقاله از سایت دی دی فیلم، به معرفی مسابقه های نمایش خانگی 1402 و نیز رئالیتی شوهای 1402 که از پلتفرم های مختلف شبکه نمایش خانگی پخش شده اند، می پردازیم؛ بنابراین اگر به شناخت این برنامه ها و تماشای آنها علاقه مند هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. برای دانلود این برنامه ها و تماشای آنها نیز می توانید به صفحات مربوط به آنها در سایت دی دی فیلم مراجعه کنید.

محبوبیت برنامه های ریالیتی شو سال 1402

برنامه های ریالیتی شو سال 1402، محبوبیت زیادی در میان مردم داشته اند و این موضوع را می توان از جست و جوهای گوگل و نیز میزان دفعات تماشای این برنامه ها از طرف مخاطبان اثبات کرد. این برنامه ها که با تغییر وضعیت پخش، در این مقاله به روز خواهند شد، در سال های اخیر به علت ماهیت سرگرم کننده ای که دارند و نیز محتوای چالش برانگیز و گاهی خنده دار، توانسته اند به ذهن مخاطبان ایرانی نفوذ کنند. در جدول زیر برخی از این برنامه ها را به ترتیب وضعیت پخش قرار داده ایم.


 

جدول برنامه های شبکه نمایش خانگی در 1402


در حال پخش در حال ساخت پایان یافته
تی ان تی ناتو پدرخوانده 1
منتالیست آخرین ایستگاه
دست به مهره ضد جاسوسی
ارتش سری پدرخوانده 2
هتل عمارت

معرفی مسابقه های نمایش خانگی 1402

مسابقه های 1402 در حال ساخت

شناخته مسابقه های 1402 در حال ساخت و تماشای آنها هم موضوع جالبی برای طرفداران این برنامه ها می باشد. چندین برنامه متنوع در ژانر مسابقه و نیز رئالیتی شو، در لیست برنامه های 1402 شبکه نمایش خانگی قرار می گیرند. برخی از این برنامه ها، مسابقاتی با محور بازی مافیا و برخی دیگر، بازی های فکری در ژانرهای دیگر هستند که به نظر می رسد با موفقیت های زیادی در این شبکه ها همراه باشند و بتوانند مخاطبان زیادی را با خود همراه کنند.


  • ناتو: ناتو یکی از برنامه های گیم شو در سال 1402 است که قرار بوده است با گردانندگی محمدرضا علیمردانی از شبکه فیلیمو پخش شود؛ اما شبکه فیلم نت با خریدن امتیاز این برنامه، پلتفرم جدید پخش این برنامه خواهد بود. شهاب عباسی و مجید افشاری، دو تن از بازیگرانی هستند که در این برنامه حضور خواهند داشت.

  • آخرین ایستگاه: آخرین ایستگاه یکی دیگر از تاک شوهای 1402 است که امیرمهدی ژوله به عنوان گرداننده در این برنامه حضور دارد. این برنامه هم که در ژانر مافیایی و مسابقه است، به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. داستان این بازی درباره یک قطار و انتقال خلافکاران به زندان است که با چالش هایی رو به رو می باشد.

  • ضد جاسوسی: برنامه ضد جاسوسی یکی از مسابقه های 1402 است که با محتوای مافیایی توسط سعید ابوطالب در حال ساخت می باشد؛ نکته جالب درباره این برنامه این است که بازیگران مطرح برنامه های مافیایی مانند بهاره افشاری و امیرعلی نبویان در این برنامه حضور ندارند و از حضور بازیگران مطرح دیگری استفاده شده است.

  • پدرخوانده 2: این برنامه را می توان یکی از موفق ترین برنامه های گیم شو در سال 1402 دانست که اثری دیگر از سعید ابوطالب است و بازی مافیا را با چالش های بسیار هیجان انگیز پیش چشم مخاطبان می گذارد. مجید واشقانی، امیرعلی نبویان، بهاره افشاری و باربد بابایی برخی از چهره های سرشناس هستند که در این برنامه حضور خواهند داشت.

  • هتل عمارت: برنامه های شبکه نمایش خانگی در 1402 را با برنامه هتل عمارت با مجری گری سیامک انصاری ادامه می دهیم. این برنامه هم یک مسابقه پر چالش است که شباهت زیادی به سریال Squid Game دارد و در حال ساخت برای شبکه نمایش خانگی می باشد.

معرفی تاک شو های 1402

رئالیتی شوهای 1402 در حال پخش


  • تی ان تی: نام تی ان تی در لیست برنامه های 1402 در حال پخش، حضور پررنگی دارد. تی ان تی نام برنامه جدید حامد آهنگی است که او را از برنامه جوکر و نیز شب آهنگی به یاد داریم. این برنامه که با یک ویژه برنامه نوروزی از بهار 1402 آغاز به پخش کرده است، تا به اینجای کار، درصد رضایت بالایی را از سمت مخاطبان دریافت کرده است. این مسابقه با آیتم های متفاوت و خنده دار، بمبی از رنگ، خنده و شادی می باشد. تماشای این برنامه به طرفداران خنده و ژانر مسابقه پیشنهاد می شود و می توانید برای دانلود مسابقه تی ان تی به صفحه مربوط آن در دی دی فیلم مراجعه کنید.

  • منتالیست: منتالیست یکی از مرموزترین رئالیتی شوهای 1402 است که به بازی با ذهن افراد می پردازد. این برنامه با حضور سعید فتحی روشن، منتالیست ایرانی تولید شده است و به انجام یک سری از چالش هایی در قالب شعبده بازی می پردازد. این برنامه از شبکه فیلمو در حال پخش است و مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده است.

  • دست به مهره: رئالیتی شو های شبکه نمایش خانگی 1402 را با معرفی برنامه دست به مهره اشکان خطیبی ادامه می دهیم. این برنامه که محصول شبکه نماوا است، دورهمی برخی از بازیگران مطرح می باشد که چالش هایی را برای این افراد ایجاد می کند. این برنامه هم گفتگو محور است و هم چاشنی مسابقه را دارد و از این نظر توانسته است موجب سرگرمی تماشاگران زیادی شود.

  • ارتش سری: ارتش سری، یکی دیگر از اعضای زنجیره مسابقه های 1402 با موضوع بازی مافیا است که با یک سناریوی جدید و جذاب و با تم ارتش نازی، سر و صدای زیادی در میان مخاطبان ایجاد کرده است. این برنامه هم در حال پخش از شبکه فیلیمو می باشد.

برنامه های گیم شو در سال 1402 پایان یافته

برنامه های گیم شو در سال 1402، حضور پررنگی در شبکه نمایش خانگی دارند و برخی از آنها از سال گذشته آغاز به پخش کردند و تا بهار 1402 ادامه پیدا کردند. استقبال روز افزون مخاطبان از این برنامه ها باعث شده است تا بسیاری از کارگردانان معروف با بهره گیری از چهره های محبوب و فیلمنامه های تازه، برنامه های جذاب و پر مخاطبی را برای این شبکه ها بسازند.

معرفی تاک شو های 1402


  • پدرخوانده 1: پدرخوانده 1 نام یک بازی مافیایی از سعید ابوطالب است که در بهار 1402 پایان یافت و رکوردهای خوبی را از خود به جای گذاشت. حضور بازیگران و چهره های محبوب در این برنامه و نیز گردانندگی کامبیز دیرباز از دلایلی بود که این برنامه را به صدر لیست برنامه های موفق سال 1402 آورد.

سخن پایانی

تمامی برنامه هایی که در لیست برنامه های شبکه نمایش خانگی در 1402 نام بردیم، برنامه هایی جذاب و سرگرم کننده هستند که اوقات خوشی را برای شما در اوقات فراغت خواهند ساخت. با دانلود این برنامه ها از سایت دی دی فیلم با لینک مستقیم، برنامه های 1402 را با عزیزان خود به تماشا بنشینید.

3.2/5 - (12 امتیاز)