دانلود رایگان خلاصه سریال خواب زده قسمت اول تا سوم

ژانر عاشقانه، ماورایی
زبان فارسی
رده سنی بالای 15 سال
روز انتشار سه شنبه
سال انتشار
کشور سازنده ایران
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 50 دقیقه
کارگردان

سیروس مقدم

بازیگران :

لادن مستوفی، سیما بابایی، امیرعلی دانایی، علیرضا شجاع نوری، مهدی سلطانی، پریوش نظریه، ایرج نوذری، فرید سجادی حسینی، مارال فرجاد، کوروش سلیمانی، ارسلان قاسمی، مجتبی طباطبایی، باران حاجی رضایی، بیتا احمدی، ندا عقیقی، نازنین فلاحی، فرهاد مهدوی، عرفان ابراهیمی، فاطمه مرتاضی

خلاصه داستان :

رها و هما با دیدن یک خواب مشترک با هم آشنا می شوند و این شروع ماجراهای عشقی و ورودشان به زندگی یکدیگر است.

معرفی سریال خواب زده

دانلود رایگان خلاصه سریال خواب زده : خواب زده سریالی ایران و برای شبکه نمایش خانگی است که به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت الله تولید شده است. این سریال داستانی عاشقانه و ماورایی دارد که از تقابل انسان و شیطان سرچشمه میگیرد. میتوان خواب زده را در ژانر وحشت دانست و آن را اولین کار جدی در این ژانر در شبکه نمایش خانگی ایران برشمرد. هرچند پیش از این نیز با سریال هایی نظیر احضار در این ژانر فعالیت هایی وجود داشته است اما این سریال ها به دلیل ضعف های ساختاری دیده نشده اند.

سریال خواب زده تولیدش را از آذر ماه 1397 آغاز کرده و اولین قسمت آن در 1 بهمن 1398 به شبکه نمایش خانگی آمده است.

دانلود همه قسمت های سریال خواب زده

حواشی سریال خواب زده

سریال خواب زده در مرحله تولید با حواشی ای مواجه بود و در طی فرایند تولید آن، یکی از اعضای تیم تولید این سریال بر اثر سانحه آتش سوزی جان خود را از دست داد.

وحید جعفری که صحنه آرا این سریال بود در طی این سانحه آتش سوزی با سوختگی 85 درصد مواجه شده و در مهر ماه 1398 در بیمارستان درگذشت.

دانلود رایگان خلاصه سریال خواب زده قسمت اول تا سوم

در لینک زیر میتوانید خلاصه قسمت های اول تا سوم سریال خواب زده را مشاهده کنید. تا امروز 22 بهمن 1398 نیز سه قسمت از این سریال منتشر شده است.

 

3/5 - (2 امتیاز)