بیوگرافی و مصاحبه ی اختصاصی سبزپندار با محمد صادقی همراه با عکس های جدید

نام محمد
نام خانوادگی صادقی
تاریخ تولد 22 فروردین 1372
محل تولد تهران
وضعیت تاهل مجرد
تحصیلات لیسانس صنایع
شغل بازیگر

بازیگران :

محمد صادقی کیست؟

محمد صادقی بازیگری که با بازی در نقش آبتین در سریال نمایش خانگی “مانکن” به شهرت رسیده است متولد 22 فروردین 1372 در یک خانواده کم جمعیت است. پدر ایشان فوت شده اند و همراه با مادر و خواهرشان زندگی می کنند. در ادامه به بیوگرافی بازیگر جوان کشورمان می پردازیم.

صادقی تکواندو کار است و حتی در تیم ملی نوجوانان هم حضور داشته و عضو تیم سایپا نیز بوده است.

تحصیلات و دانش بازیگری محمد صادقی

آقای صادقی در دبیرستان ریاضی خوانده است و لیسانس مهندسی صنایع دارد. تحصیلات آکادمیک بازیگری را در آموزشگاه استاد صمندریان در سال 91 گذرانده است.

محمد صادقی در رابطه با تاثیر تحصیلات مربوط به بازیگری بر خوب ظاهر شدن بازیگر می گوید:

برای من صرف مدرک داشتن مهم نیست، اینکه با کسب دانش میشود کشف و درک کرد اهمیت ویژه ای دارد. اما تحصیلات آکادمیک چه دانشگاهی چه آموزشگاهی برای کسی که توانایی بازیگر شدن را هم داشته باشد نقش مهمی دارد و میتواند او را در مسیر خوبی قرار دهد.

شروع فعالیت هنری محمد صادقی

اقای صادقی سال 91 فعالیت هنری خود را با یک تئاتر کودک شروع کردند.

او می گوید که جنس بازی اش به تصویر بیشتر از تئاتر میخورد و حتی این حرف را آقای الوند بعد از دیدن تئاترشان به ایشان گفته اند. بعد از کار تئاتر کودک از طریق یکی از دوستان تشویق به دادن تست برای برای سریال پریا ساخته آقای سهیلی زاده برای بازیگر نقش اول شدند، تا تست گریم هم پیش رفتند اما به دلایلی این نقش به ایشان داده نشد.

تا اینکه، آقای سهیلی زاده و دستیارانشان که با آقای صادقی آشنا بودند برای فیلم مانکن با ایشان تماس گرفتند.

محمد صادقی در رابطه با کاراکتر آبتین و جذابیتش می گوید:

(سبک بازی من متد اکتینگ هست و این کاراکتر به نوع بازی من میخورد اما به طور کلی پیچیدگی زیاد این شخصیت و اینکه باید جوری بازی میشد که در آخر همه بهش حق بدن برام جذاب بود. من سعی کردم نقش رو جوری بازی کنم که با اینکه جزء شخصیت های منفی هستش مخاطب بتونه دوستش داشته باشه و فکر کنم که موفق هم بودم چون بازخورد ها خوب بودند و مخاطبان تا پایان داستان تا حدودی نتونستن شخصیت آبتین رو پیش بینی کنن.)

ناگفته نماند که آقای سهیلی و دستیارانشون هم خیلی در این کار بهم کمک کردن. بعضی از قسمت های زندگی آبتین به زندگی واقعی من شباهت داشت و این باعث می شد بهتر بتونم کاراکتر رو درک و تصور کنم.

همینطور فعالیت های ورزشی و تئاتری که داشتم بهم در اجرای قسمت هایی که شخصیت دچار معلولیت بود خیلی کمک کرد.

الگو در بازیگری

ایشان می گویند در بازیگری الگویی ندارند و بیشتر بازیگران زیادی هستند که به آنها علاقه دارند مثل شهاب حسینی، واکین فینیکس، جک نیکلسون، رابرت دنیرو، پول نیومن و دنیل دی لوییس.

هدف و آینده بازیگری

او در ادامه می گوید: من هدفی برای بازیگری ام تعیین نکردم چون بیشتر در لحظه هستم. مثلا لحظه بازی در یک سانس و پروژه خوب و لحظه دریافت یه جایزه را در ذهنم تصور میکنم. اما این ها اهداف برایم به حساب نمی آیند.

فضای مجازی

وی می گوید از فضای مجازی بیشتر استفاده مطالعاتی در زمینه های مختلف هنری مثل موسیقی، نقاشی ..  دارد و استفاده اش بیشتر هوشمند است و علاقه ای به ایجاد حاشیه سازی از طریق فعالیت زیاد در فضای مجازی برای بیشتر دیده شدن ندارد.

علایق و فعالیت های آزاد

محمد صادقی می گوید:

بستگی دارد چه کاری را فعالیت آزاد بدانیم مثلا من خودم کتاب خواندن و دیدن فیلم را در حیطه کار میدانم اما تایم آزاد را معمولا به طبیعت گردی اختصاص می دهم که به آن به شدت علاقه مندم.

ازدواج و همسر

وی مجرد است و تیترهای فضای مجازی از ازدواج و همسر ایشان فقط برای جلب مخاطب می باشد.

در پایان نظر ایشان را راجع به چند کلمه زیر پرسیدیم

محمدرضا فروتن: کسی که بدون حتی کلمه ای حرف میتونه انرژی مثبت رو به آدم منتقل کنه

مادر: مادر برای من 70 درصد از ذهن و روحم رو پوشش میده، مادر خالقه، کسی که همه چیز را برای انرژی و شخصیتی که داری فراهم کرده.

سینما ایران: سینما ایران باید در اون صداقت پر رنگ تر شه اما در کل سینما ایران رو دوست دارم تمام ژانر ها را، اما سینما کیارستمی خیلی متفاوت است.

ورزش: چیزیه که اون انرژی هستی بخش، که نگه دارنده وجود ماست رو تازه میکنه.

4/5 - (15 امتیاز)

اینستاگرام محمد صادقی + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

آثار محمد صادقی

سریال ها

تصویر عنوان سال انتشار
دانلود قسمت آخر سریال مانکن دانلود سریال مانکن