علی شادمان

فیلم های علی شادمان + بیوگرافی علی شادمان

نام محمد علی
نام خانوادگی شادمان
تاریخ تولد 1375
محل تولد ایلام
وضعیت تاهل مجرد
شغل بازیگر
سالهای فعالیت 1385 تاکنون

ناگفته هایی از بیوگرافی علی شادمان

بیوگرافی علی شادمان به واسطه بازی در سریال یاغی یکی از جذاب ترین بیوگرافی هایی است که افراد این روز ها به دنبال آن هستند. در بیوگرافی علی شادمان، بهتر است بدانید که در تاریخ 4 آذر سال 1375 در ایلام متولد شده است و فرزند اول خانواده می باشد.

علی شادمان در رشته کارگردانی فارغ التحصیل شده است ولی نکته ای که در این قسمت از بیوگرافی علی شادمان وجود دارد این است که این بازیگر در دوره دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرده است و همچنین او از 10 سالگی تجربه بودن جلوی دوربین را دارد و به عکاسی نیز علاقه بسیار زیادی دارد.

در سطح اینترنت، شما خیلی در مورد بیوگرافی علی شادمان و همسرش و حتی زندگی شخصی علی شادمان عکس ها و اطلاعاتی را مشاهده می کنید؛ این در صورتی است که این بازیگر مجرد است.  در بیوگرافی علی شادمان می توانیم به این مورد نیز اشاره کنیم که پدر او مسعود شادمان از اساتید دانشگاه بوده است و دکترای تاریخ را دارد. مادر علی شادمان خانم بتول رشنوادی است که معلم علوم بوده است.

نکته مهمی که در بیوگرافی علی شادمان وجود دارد این است که اسم کامل این شخصیت محمد علی شادمان است و فرزند اول خانواده محسوب می شود که تنها یک خواهر به اسم آرینا دارد و مهم ترین نکته ای که می توانیم برای شما بگوییم این است که این روزها علی شادمان در یاغی نقش جالب و پرسروصدایی را دارد.

علی شادمان در نمایش خانگی

در بیوگرافی علی شادمان نکته ای که وجود دارد این است که این بازیگر در پروژه هایی در نمایش خانگی بازی کرده است که به واسطه آن توانسته است به نسبت قبل معروف تر و مشهور تر شود. از فیلم های علی شادمان در شبکه نمایش خانگی می تواند به: می خواهم زنده بمانم و یاغی اشاره کرد.

نکته قابل توجه این است که سریال خانگی می خواهم زنده بمانم جزء فیلم هایی است که ژانر اجتماعی، درام و عاشقانه دارد و همچنین دیگر نمایش خانگی که بازی کرده است سریال یاغی است که ژانر درام دارد و این فیلم از موقعی که اکران شده است تا به الان افراد زیادی را به خود جلب کرده است و توانسته است خود را در دل بینندگان جا کند. علی شادمان در یاغی به دنبال این است که هویت خود را بدست بیاورد تا بتواند دختر مورد علاقه خود را بدست بیاورد، که در این زمان با مشکلات متعددی همراه می شود. برای دانلود یاغی می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

فیلم های علی شادمان

برای شروع معرفی فیلم های علی شادمان بهتر است بدانید که در سال 1385 اولین باری بود که این فرد جلوی دوربین رفت و فیلمی که در آن سال بازی کرد میم مثل مادر بود و همراه با گلشیفته فراهانی به ایفای نقش پرداخته اند و این فیلم یکی از جنبه های مهم در بیوگرافی علی شادمان است؛

همچنین سال بعد در فیلم دیگری به اسم صد سال به این سال ها بازی کرد. کارگردان فیلم میم مثل مادر به این دلیل علی شادمان را انتخاب کرد که این بازیگر توانایی نواختن ویولن داشته است و شما می توانید عکس کودکی علی شادمان را به همراه ویالون در سطح اینترنت ببینید.

در بیوگرافی علی شادمان می توان به این مورد نیز اشاره کرد که فیلم هایی که او در آن به ایفای نقش پرداخته است به شرح زیر است و در آن ها نقش های مهمی را داشته است. فیلم های علی شادمان ژانر های مختلفی دارد و توانسته است به خوبی در آن ها هنرنمایی کند. فیلم های علی شادمان عبارت اند از:

فیلم میم مثل مادر در سال 1385

فیلم صد سال به این سال ها در سال 1386

فیلم زمانی برای دوست داشتن در سال 1386

فیلم کلانتری غیر انتفاعی در سال 1387

فیلم رویای سینما در سال 1390

فیلم ساکن طبقه وسط در سال 1393

فیلم یتیم خانه ایران در سال 1394

قیلم اروند در سال 1394

فیلم ویلایی ها در سال 1395

فیلم شین در سال 1397

فیلم ما همه با هم هستیم در سال 1397

فیلم جان دار در سال 1397

فیلم مهمانخانه ماه نو در سال 1397

فیلم مردن در آب مطهر در سال 1398

فیلم شنای پروانه در سال 1397

کار های تلویزیونی علی شادمان

بیوگرافی علی شادمان جنبه های مختلفی دارد ؛ یکی از این جنبه ها کار های تلویزیونی و فیلم های علی شادمان است که این بازیگر در آن ها به ایفای نقش های مهمی پرداخته است. در ادامه با ما همراه باشید تا مهم ترین فیلم هایی که برای تلویزیون بازی کرده است را برای شما در بیوگرافی علی شادمان شرح دهیم.

سرزمین مادری در سال 1392

کیمیا در سال 1394

ماه و پلنگ در سال 1395

محکومین در سال 1396

دیوار به دیوار 1 در سال 1396

مجموعه دیوار به دیوار 2 در سال 1397

علی شادمان در یاغی

همان طور که در بیوگرافی علی شادمان برای شما گفتیم؛ این بازیگر در سریال یاغی نقش فوق العاده را ایفاده کرده است که کمتر کسی می تواند آن را به خوبی بازی کند.

علی شادمان در یاغی نقش جاوید را به عنوان کشتی گیر بازی می کند. جاوید جوانی عاشق است که برای این که هویت داشته باشند می جنگد ولی مشکلی که وجود دارد این است که قانون ایران و آدم هایی که اطراف علی شادمان هستند او را حمایت نمی کنند.

کارگردانی علی شادمان

جنبه دیگری که در بیوگرافی علی شادمان باید به آن توجه کنید این است که این بازیگر رشته دانشگاهی کارگردانی را انتخاب کرده است و نکته ای که وجود دارد این است که علی شادمان همیشه گفته است که نویسندگی و کارگردانی برای او جذابیت دارد ولی دغدغه اصلی که دارد در حوزه بازیگری است.

این بازیگر همیشه می گوید که در دانشگاه کارگردانی خوانده ام به دلیل این که این کار حکم چشم سوم را دارد تا به طور کامل بازی ام را تقویت و نظارت کند.

با این که رشته کارگردانی خوانده ام دلیل بر این نیست که حتما کارگردان بشوم، اما بهتر است برای شما بگویم که این حرفه و اتفاق برای من خیلی دور از ذهن نیست و به راحتی می توانم آن را بدست بیاورم.

فیلم های علی شادمان در سال های مختلفی ساخته شده است که اولین فیلم آن در سال 1385 است و با بازی در فیلم میم مثل مادر توانست در 10 سالگی شهرتی را بدست بیاورد.

بیوگرافی علی شادمان و همسرش

یکی از موضوعاتی که مردم به دنبال آن هستند بیوگرافی علی شادمان و همسرش است؛ همچنین در زندگی شخصی علی شادمان نکته ای که وجود دارد این است که این فرد مجرد است و تمام خانم هایی که در کنار این شخص در عکس ها وجود دارد همگی طرفداران هستند و یا در بعضی از عکس ها خواهر علی شادمان است و اصلا ربطی به علی شادمان و همسرش ندارد.

عکس هایی از فیلم های علی شادمان در سطح اینترنت وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید اطلاعاتی در مورد این شخص بدست بیاورید.

تحصیلات علی شادمان

آقای شادمان در مورد نحوه انتخاب رشته اش در دانشگاه می گوید:

والدینم همیشه به من میگفتند که در دانشگاه غیر از بازیگری و رشته های پیرامون آن را انتخاب کنم تا بعد در کنار بازیگری شغل دیگری نیز داشته باشم چون همانطور که میدانید بازیگری تضمینی ندارد. اما من پس از مدتی به این نتیجه رسیدم که زندگی من در سینما خلاصه میشود و به جز بازیگری نویسندگی و کارگردانی نیز دغدغه های من هستند برای همین وارد رشته کارگردانی شدم و اکنون در حال تحصیل در این رشته ام.

علایق علی شادمان

وی در رابطه با علایقش می گوید:

خیلی کتاب می‌خوانم و فیلم نگاه می‌کنم. دوستان محدودی دارم و تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نمی‌رسد چون در انتخاب دوست خیلی وسواسی هستم و معتقدم که آدم با سه‌نفر دوست صمیمی باشد بهتر از آن است که با صدنفر دوستی سطحی داشته باشد. خیلی از اوقاتم را با دوستانم می‌گذرانم و با آنها راجع‌به کتاب‌ها و فیلم‌هایی که می‌خوانیم و می‌بینیم، صحبت می‌کنم. خیلی اهل بیرون آمدن از خانه نیستم. باشگاهی در کنار خانه‌ام هست که برای ورزش به آنجا می‌روم.

همچنین آقای شامان عکاسی را نیز به صورت حرفه ای دنبال می کنند.

اینستاگرام محمد علی شادمان + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی