پارسا پیروزفر

فیلم های پارسا پیروز فر + بیوگرافی

نام پارسا
نام خانوادگی پیروز فر
تاریخ تولد 1351
محل تولد تهران
وضعیت تاهل مجرد
تحصیلات لیسانس نقاشی
شغل بازیگر
سالهای فعالیت 1370 تاکنون

بیوگرافی پارسا پیروزفر یکی از بیوگرافی هایی است که این روز ها افراد به دلیل دانلود سریال یاغی به دنبال آن هستند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به طور کامل فیلم های پارسا پیروزفر را علاوه بر زندگینامه او برایتان شرح دهیم. در بیوگرافی پارسا پیروزفر باید بگوییم که پارسا پیروز فر در تاریخ 22 شهریور سال 1351 در تهران به دنیا آمده است.

نکته ای که در مورد عکس پارسا پیروزفر و زندگینامه او وجود دارد این است که این فرد در حوزه بازیگری و کارگردانی تئاتر کار می کند. افراد بسیاری به دنبال فیلم های پارسا پیروزفر هستند. اگر علاقمند به فیلم های پارسا پیروزفر هستید، باید در مورد زندگینامه پارسا پیروزفر بدانند که او فارغ التحصیل لیسانس نقاشی از دانشگاه تهران است.

پارسا پیروزفر به جز بازیگری و نقاشی به مجسمه سازی نیز علاقه دارد. یکی از نکاتی که در مورد بیوگرافی پارسا پیروزفر وجود دارد این است که پارسا پیروزفر از مادری فرهنگی و پدری نظامی متولد شده است. در کنارعکس پارسا پیروزفر ممکن است پسری را ببینید که برادر پارسا پیروزفر است و بهرام نام دارد و در پاسداران زندگی می کند.

بیوگرافی پارسا پیروزفر و همسرش

بیوگرافی پارسا پیروزفر و همسرش یکی از موضوعات مهم برای مردم است و این در حالی است که آقای پارسا پیروزفر در حال حاظر مجرد هستند و اگر عکس پارسا پیروزفر را در سایت های مختلف با خانمی می بینید؛

باید بدانید که این خانم ها هوادارانی هستند که در اکران فیلم ها در کنار آقای پیروزفر قرار می گیرند و عکس هایی را ثبت می کنند. آقای پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی هستند که تا به امروز خبری مبنی بر این که ازدواج کرده اند در سایتی منتشر نشده است و خودشان هم این خبر را قبول نکرده اند.

اولین تجربه بازیگری در بیوگرافی پارسا پیروزفر

در بیوگرافی پارسا پیروزفر نکته ی دیگری که وجود دارد این است که اولین تجربه ای که در بازیگری بدست آورده است در تئاتر دانشگاه بود؛ ولی در زندگینامه پارسا پیروزفر اشاره شده است که در سال 1371 زمانی که 20 ساله بود در فیلم مجسمه نقش کوتاهی را تجربه کرده است و از آن به بعد عکس پارسا پیروزفر را در سینما و سایت های مختلف مشاهده می کنید.

پارسا پیروزفر از سال 1371 شروع به فعالیت کرده است و تا سال 1401 به فعالیت خود ادامه داده است. او دارای مدرک کارشناسی نقاشی و دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده هنر است.

عکس پارسا پیروزفر

بررسی دقیق فیلم های پارسا پیروزفر

در بیوگرافی پارسا پیروزفر فیلم های سینمایی زیادی وجود دارد. این فیلم ها به دلیل تعداد زیادی که دارند باعث شهرت پارسا پیروزفر شده است. برای بررسی دقیق تر فیلم های پارسا پیروزفر باید بگوییم که سال های متعددی فیلم های زیادی بازی کرده است که در ادامه این فیلم ها را برای شما در انتهای صفحه شرح داده‌ایم. همچنین پوستر عکس پارسا پیروزفر را در فیلم ها و سریال های مختلف مشاهده می کنید.

عکس پارسا پیروزفر و همسرش در سینما و تلویزیون

عکس پارسا پیروزفر و همسرش یکی از مواردی است که افراد علاقه بسیاری به دیدن آن دارند؛ اما نکته ای که در مورد بیوگرافی پارسا پیروزفر باید به شما بگوییم این است که این فرد همانطور که به این موضوع اشاره کردم مجرد است.

همچنین او با هواداران خود ارتباطی و دیدار آنچنانی ندارد و عکس هایی که از این بازیگر درکنار هواداران می بینید به این دلیل است که با اصرار زیاد این افراد مواجه شده است و با آن ها عکس هایی را ثبت کرده است.

پارسا پیروز فر همیشه سعی کرده است درکنار بازیگران دیگر عکس بگیرد تا مشکل و حاشیه ای به وجود نیاید ولی باز هم عکس پارسا پیروزفر با افراد متفاوت را شما در سایت های مختلف و زندگینامه پارسا پیروزفر مشاهده می کنید و همین امر باعث شده است تا گمانه زنی هایی درارتباط با ازدواج و همسر پارسا پیروزفر در بین مردم وجود داشته باشد.

سریال های پارسا پیروز فر

یکی از نکاتی که در بیوگرافی پارسا پیروزفر وجود دارد این است که سریال هایی را که بازی کرده است موفقیت های بالایی را به همراه داشته اند. همچنین او اولین باری که در تلویزیون حضور داشت با بازی در سریال در پناه تو بود. دومین سریالی که در آن عکس پارسا پیروزفر را در پوستر آن می توانیم ببینیم؛ سریال در قلب من است.

سریال دیگری که پارسا پیروز فر در آن به ایفای نقش پرداخته است، سریال سفر سبز است. یکی دیگر از سریال های مهمی که در این قسمت از بیوگرافی پارسا پیروزفر می توان به آن اشاره کرد؛ در چشم باد است؛ زیرا در این سریال نقش اصلی و یکی از مهره های مهم سریال است.

محل زندگی پارسا پیروزفر و همسرش

همانطور که به این موضوع اشاره کردیم پارسا پیروزفر مجرد است و همسر ندارد. اما بهرحال نکته دیگری که در بیوگرافی پارسا پیروزفر وجود دارد این است که پارسا پیروزفر اهل کجاست؟ در جواب باید گفت که او اصالتا تهرانی است؛ ولی به طور دائمی در کشور کانادا زندگی می کند.

عکس پارسا پیروزفر را در کشورهای کانادا و لس آنجلس به دلیل اجراهای زیادی که داشته است؛ می بینید و بهتر است بدانید که پارسا پیروز فر خیلی کم به ایران سفر می کند؛ اما به طور کلی در این قسمت از بیوگرافی پارسا پیروزفر بهتر است بدانید که او به طور کلی حاشیه و جنجال خاصی ندارد.

عکس پارسا پیروزفر و همسرش

دلیل ازدواج نکردن پارسا پیروز فر

بیوگرافی پارسا پیروزفر حواشی و نکات زیادی دارد؛ که یکی از آن ها دلیل ازدواج نکردن او است. در مورد دلیل ازدواج نکردن پارسا پیروزفر باید به شما بگوییم که مریلا زارعی، مصطفی زمانی، مهراوه شریفی نیا مانند پارسا پیروزفر ازدواج نکرده اند و هنوز که هنوزه مجرد هستند.

همان طور که می دانید ازدواج به مهارت، دانش، تجربه، مشاوره و آمادگی های اجتماعی و مالی نیاز دارد. حتی ممکن است که این افراد علاقه و اشتیاقی به ازدواج نداشته باشند.

بیوگرافی پارسا پیروزفر در دورهمی

در این بخش از بیوگرافی پارسا پیروزفر به این مورد می پردازیم که پارسا پیروزفر علاقه ای به مصاحبه ندارد. جالب است بدانید که او حتی در دورهمی نیز حضور نیافته است و این مورد بخشی از شخصیت او را نشان می دهد که به دنبال حاشیه نیست. حتی دلیل ازدواج نکردن پارسا پیروزفر را نیز می توانید به فرار او از حاشیه ربط دهید!

پارسا پیروزفر هیچ ارتباطی با هواداران و مخاطبان سینما ندارد و همیشه سعی کرده است که مسیری را پیش برود که جنجالی نداشته باشد و در زندگینامه پارسا پیروزفر می بینید که او مانند دیگر افراد به دنبال ستاره شدن و مشهور شدن نیست. شما عکس پارسا پیروزفر را در سایت های مختلفی می بینید ولی باید به شما بگوییم که این شخص تا به امروز با هیچ رسانه، روزنامه و مجله ای مصاحبه نداشته است.

زندگینامه  و عکس پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر و همسرش

در بیوگرافی پارسا پیروزفر نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که پارسا پیروز فر به نقاشی علاقه بسیار زیادی دارد؛ اما او در سال های تحصیل خود در رشته ریاضی و فیزیک درس خوانده است. پارسا پیروزفر داستان های مصور بسیار زیادی را خلق کرده است و آن‌ها را بدون کمک شخصی دیگری به تصویر کشیده‌است.

اما نمی‌توانید کتابی از او پیدا کنید؛ چرا که تاکنون کتابی را چاپ نکرده است اما می‌توانید در وبسایت شخصی پارسا پیروزفر به خواندن داستان های مصور او بپردازید.

بیوگرافی پارسا پیروزفر: افتخارات پارسا پیروزفر

نکته دیگری که در بیوگرافی پارسا پیروزفر وجود دارد این است که این فرد افتخارات و جوایز بی شماری را کسب کرده است. او برنده تندیس زرین خانه سینما را برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای فیلم اعتراض دریافت کرده است.

در سال 1379 نیز برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن خانه سینما برای فیلم دختری به نام تندر شد. همچنین پارسا پیروزفر برنده جشنواره فیلم های آسیایی دهلی نو شده است و این داستان اقتخارات همچنان ادامه دارد.

اینستاگرام پارسا پیروز فر + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

جوایز و افتخارات

نامزد یا برنده جشنواره سال بخش نام اثر
سیمرغ بلورین بیست و دومین جشنواره فیلم فجر مهمان مامان بهترین بازیگر نقش مکمل 1382

آثار قدیمی پارسا پیروز فر

فیلم های قدیمی

تصویر عنوان سال انتشار
تصویر ندارد
مجسمه 1371
تصویر ندارد
پری 1373
تصویر ندارد
ضیافت 1374
تصویر ندارد
مرسدس 1376
تصویر ندارد
شیدا 1377
تصویر ندارد
دختران انتظار 1378
تصویر ندارد
اعتراض 1378
تصویر ندارد
دختری به نام تندر 1379
تصویر ندارد
عروس خوشقدم 1381
تصویر ندارد
وقت چیدن گردوها 1381
تصویر ندارد
اشک سرما 1382
تصویر ندارد
مهمان مامان 1382
تصویر ندارد
زن زیادی 1383
تصویر ندارد
نقاب 1383
تصویر ندارد
شبنه روز 1388
تصویر ندارد
اسب حیوان نجیبی است 1389
تصویر ندارد
اینجا بدون من 1389
تصویر ندارد
زندگی جای دیگریست 1392
تصویر ندارد
نزدیکتر 1393
تصویر ندارد
شکاف 1393
تصویر ندارد
بی حسی موضعی 1387
تصویر ندارد
مجبوریم 1398
تصویر ندارد
مست عشق 1398
تصویر ندارد
تی تی 1398