بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی او

بیوگرافی و اینستاگرام بهزاد مصری هکر معروف شبکه اچ بی او

بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی او

بهزاد مصری با نام مستعار “سکوت وحشت” (skot vahshat) طبق گفته پلیس اف بی آی یک شخص ایرانی 29 ساله است که تابستان گذشته حملات هکری به سایت شبکه HBO داشته است.

به گفته‌ی مقامات امنیتی، بهزاد مصری که سابقه‌ی همکاری با ارتش ایران را در کارنامه‌اش دارد.

او توانسته بود به سیستم کامپیوتری شبکه‌ی بزرگ HBO نفوذ کرده و فیلمنامه قسمت‌هایی از سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) را به‌همراه چند سریال دیگر که هنوز به‌صورت رسمی پخش نشده بودند، به سرقت ببرد. ظاهرا بهزاد مصری پس از این‌کار، از مسئولین اچ‌بی‌اُ درخواست میلیون‌ها دلار پول در قالب بیت‌کوین کرده است.

طبق ادعاهای مطرح‌شده، بهزاد مصری یکی از اعضای تیم هکر Turk Black Hat Security است و پیش‌تر به ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حملات هکری علیه رژیم صهیونیستی کمک کرده است. براساس شنیده‌ها، مصری در زمان انجام حملات هکری علیه شبکه‌ی اچ‌بی‌اُ، در خدمت دولت ایران نبوده است.

ظاهرا مصری در ماه می گذشته‌، کمپینی تشکیل داده و با بهره‌گیری از شگردهایی خاص و از طریق حساب‌های کاربری کارمندان اچ‌بی‌اُ موفق شده به درون سرورهای این غول دنیای تلویزیون نفوذ کند؛ وی سرانجام توانسته به قسمت‌های پخش‌نشده‌ی سریال‌های محبوبی مثل Ballers ،Room 104 و Curb Your Enthusiasm به‌همراه فیلمنامه‌ی سریال Game of Thrones دسترسی پیدا کند. مصری در ماه جولای ۲۰۱۷، ایمیل‌هایی تهدیدآمیز به مدیران اجرایی این شبکه فرستاده و از آن‌ها درخواست پول کرده است.

بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی او

متن یکی از ایمیل های بهزاد مصری اینگونه بوده است:

سلام به‌همه‌ی بازندگان! بله این حقیقت دارد! اچ‌بی‌اُ هک شده است… مراقب حملات قلبی باشید.

وی در ایمیل‌هایش تصاویری از یکی از شخصیت‌های سریال GOT به‌نام شاه شب (Night King) را قرار داده و زیر آن پیام‌هایی نظیر «برای اچ‌بی‌اُ آرزوی موفقیت دارم» نوشته است.

جون کیم که از سرشناس‌ترین وکلای مدافع آمریکا به حساب می‌آید، در ویدیوی بالا با بهره‌گیری از شعار سریال بازی تاج و تخت (Winter is Coming) میگوید که «زمستان برای بهزاد مصری فرا رسیده است.» وی ادامه می‌دهد:

مصری با عواقب بدی مواجه خواهد شد. او نخواهد توانست بدون ترس از دستگیر شدن از ایران خارج شود. از امروز به بعد نام و تصویر مصری در لیست افراد تجت تعقیب FBI قرار خواهد گرفت.

بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی اوبهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف

مصری که در دنیای آنلاین از نام مستعار Skote Vahshat استفاده کرده، به مدیران شبکه گفته است که اگر آن‌ها ۵.۵ میلیون دلار با استفاده از بیت‌کوین به او پرداخت نکنند، تمامی داده‌هایی را که به دست آورده است، منتشر می‌کند. حدودا یک هفته بعد، حرف‌های او رنگ واقعیت به خود گرفت و مصری بخش‌هایی از اطلاعات محرمانه‌ی اچ‌بی‌اُ را در سطح اینترنت پخش کرد.

جالب است بدانید که این شبکه در آن زمان گفته بود فاش شدن این اطلاعات، ارتباطی به هکرها ندارد:

مدتی است خبر حملات سایبری علیه HBO در سطح اینترنت به‌شکلی گسترده پخش شده است. هکر(ها) ممکن است برای جلب توجه رسانه‌ها، اطلاعات دزدیده شده را فاش کنند؛ اما بدانید ما قصد نداریم خودمان را درگیر این بازی کنیم.

اینستاگرام بهزاد مصری هکر معروف شبکه اچ بی او

ظاهرا صفحه اینستاگرام بهزاد مصری صفحه زیر است که به شکل خصوصی بوده و اطلاعات کامل تری از آن نداریم.

بهزاد مصری کیست + تصاویر Behzad mesri هکر معروف شبکه اچ بی او

از امتیاز شما متشکریم!