بلیت فروشی دربی 86 | قیمت بلیت دربی 86 + تاریخ و ساعت دربی 86

بلیت فروشی دربی 86 ، طبق اعلام مسوولین سازمان لیگ بلیت فروشی بازی استقلال برابر پرسپولیس در روز بازی و درب ورزشگاه صورت می پذیرد.

بلیت فروشی دربی 86 | قیمت بلیت دربی 86 + تاریخ و ساعت دربی 86

بلیت فروشی دربی 86

بازی استقلال و پرسپولیس از سری مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر بعد از ظهر پنج شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. طبق اعلام قبلی قرار بود بلیت دربی 86 در شعب موسسه مالی اعتباری کوثر به فروش برسد.

بر همین اساس، محمدی مدیر روابط عمومی موسسه مالی اعتباری کوثر گفت: اخبار منتشره در روزهای اخیر کذب است و این موسسه مسوولیتی در قبال فروش بلیت دربی 86 ندارد.

 طبق اعلام مسوولین سازمان لیگ بلیت فروشی بازی استقلال برابر پرسپولیس در روز بازی و درب ورزشگاه صورت می پذیرد.

بلیت فروشی دربی 86 | قیمت بلیت دربی 86 + تاریخ و ساعت دربی 86

قیمت بلیت دربی 86

 با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ایران، فروش بلیت مسابقات را به عنوان حق باشگاه‌ها، به آنها واگذار کرده است.

بلیت فروشی دیدار دربی که پنجشنبه این هفته به میزبانی باشگاه استقلال در ورزشگاه بزرگ آزادی برگزار خواهد شد در اختیار این باشگاه قرار گرفت.

به این ترتیب عرضه بلیت این دیدار از رقابت های لیگ برتر، از فردا دوشنبه از طریق شعب موسسه اعتباری کوثر انجام خواهد شد.

بلیت‌ها با قیمت‌های 20 هزار تومان برای جایگاه، 15 هزار تومان برای روبرو جایگاه و 8 هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم عرضه خواهد شد.

هوادارانی که دارای کارت هواداری هستند نیز از تخفیف 20 درصدی بهره‌مند خواهد شد.

تاریخ و ساعت دربی 86

براساس برنامه اعلام شده سازمان لیگ، قرار بود این دیدار ساعت 17:20 دقیقه روز پنج شنبه 10 اسفند برگزار شود اما اکنون اعلام شده که این دیدار در همان روز، در ساعت 15:45 دقیقه آغاز خواهد شد.

این تغییر زمان باعث شد تا زمزمه هایی در مورد احتمال برگزاری جشن قهرمانی برای پرسپولیس در صورت پیروزی این تیم در این دیدار ایجاد شود اما مسئول برگزاری مسابقات لیگ گفت:” به هیچ وجه به خاطر پرسپولیسی ها زمان بازی را تغییر ندادیم.

قرار هم نیست برای این تیم جشن قهرمانی بگیریم. اگر کانون هواداران این باشگاه می خواهد برنامه ای ترتیب دهد به خودشان مربوط است اما سازمان لیگ هیچ برنامه ای برای این موضوع ندارد.”

همچنین در سبز پندار بخوانید:

عکس نوشته پرسپولیس | عکس پروفایل پرسپولیسی ام | کپشن پرسپولیسی

عکس نوشته استقلال | عکس پروفایل استقلالی دخترونه | پروفایل استقلالی پسرونه

از امتیاز شما متشکریم!