غش کردن شهرام شب پره وسط اجرای کنسرت

شهرام شبپره ، خواننده لس آنجلسی ، در نوامبر 2017 در حین اجرای کنسرتش ناگهان از حال می رود و روز زمین می افتد .

شهرام شبپره ، خواننده لس آنجلسی ، در نوامبر 2017 در حین اجرای کنسرتش ناگهان از حال می رود و روز زمین می افتد  پس از آن نوازندگان و همکاران وی دور او جمع می شوند و پس از ریختن اندکی آب روی او ، وی بر میخیزد و با تکان دادن دست و کف و سوت تماشاگران از روی صحنه خارج می شود.

فیلم بیهوش شدن شهرام شب پره وسط اجرای کنسرت

قبلا نیز اتفاق افتاده بود که در کنسرت های شهرام شب پره مشکلاتی ایجاد شود ، از جمله مشکل در کنسرت مالزی با شرکای تجاری اش که سبب بروز تنش هایی حین کنسرت شده بود

و پس از آن نیز چند جان به وی حمله کرده بودند که سبب بستری شدن وی در بیمارستان شد.

گزارش‌شده که شهرام شب پره این خواننده کلاه بردار ایرانی به همراه ارکستر اختصاصی خود در کشور مالزی پس از اجرای برنامه توسط چند نفر مورد حمله قرار گرفته و به‌شدت مصدوم شده.
گفته شده افراد ارکستر وی پس از معاینه و مداوا مرخص شده‌اند ولی چون شدت جراحات وارده به شهرام شب پره خیلی وخیم گزارش شده بود او را در بیمارستان بستری کردند.
همچنین همسر وی گفته شهرام شب پره که با شکستگی سرو استخوان‌های بدنش در وضعیت وخیمی بسر می‌برد به امریکا برگشته است و در منزل بستری است.

گفته شده وی ظاهراً در جریان برگزاری این کنسرت با افرادی قرارداد داشته ولی قبل از اجرای برنامه با بالا کشیدن سهم آنها توافقات فی مابین را زیر پا گذاشته و این افراد نیز برای انتقام گیری از وی در حین اجرای کنسرت به سراغش آمده‌اند و وی را مضروب کرده‌اند.

لازم به یاد آوریست که بسیاری از خواننده‌های لس‌آنجلسی و تاریخ مصرف گذشته از جمله «شهرام شب‌پره» که در سال‌های اخیر با کاهش مخاطب و توجه مردم ایران مواجه شده‌اند، از طریق راه‌های دیگر مانند کلاه‌برداری و فروش مِلک به چند نفر و کلاه برداری مالی از شرکای اقتصادی‌شان به دنبال کسب پول‌های هنگفت و جبران ناکامی‌های هنری خود هستند.

1/5 - (1 امتیاز)