بیوگرافی شهره قمر با جزئیات درگیری های او با بازیگران + عکس های جدید و اینستاگرام

نام شهره
نام خانوادگی قمر
تاریخ تولد ۱۲ مهر ۱۳۷۲
محل تولد سنندج
وضعیت تاهل مجرد
شغل بازیگر
سالهای فعالیت ۱۳۸۸ تا اکنون

بازیگران :

شهره قمر کیست؟

شهره قمر بازیگر سینما متولد 12 مهر ماه سال 1372 در استان کردستان است.

لقب دختر هزار چهره سینما

خانم قمر به دلیل گریم های خاص و متفاوتش به دختر هزار چهره سینما معروف شده است. بسیاری از مخاطبانش وی را پرچم دار گریم های سنگین و متفاوت میدانند به طوری که همیشه از چهره و شخصیت واقعیش فرسنگ ها فاصله داشته است.

شروع فعالیت هنری شهره قمر

شهره قمر فعالیت هنری اش را زمانی که تنها 15 سال داشت شروع کرد وی اولین حضور سینمایی اش را با بازی در فیلم سینمایی انعکاس به ثبت رساند. در فیلم سینمایی انعکاس شهره قمر در حالی که فقط 15 سال سن داشت با گریم سنگینش در نقش یک زن 30 ساله ظاهر شد و توانست با بازی خوب، نامش را در سینما تثبیت کند.

 اگر تمامي فيلم هاي سينمايي خانم قمر را که در تمامي آنها نقش اصلي دختر فيلم را بر عهده داشته در کنار هم قرار دهیم نمي توانیم تشخيص دهیم که بازيگر تمام اين فيلم ها يک نفر و آن هم شهره قمر دختر هزار چهره سینماست. همچنین او می گوید:

در ایران استفاده از گریم های سنگین زیاد مرسوم نیست و بازیگری که گریم زیادی داشته باشد بسیار مورد تمسخر مردم واقع می شود و این بخاطر اطلاعات کم مردم است.

به نظر من بازیگرانی که گریم های متفاوت و سنگین را قبول میکنند بسیار جسور و شجاع اند.

او هیچ علاقه ای به بازی در سریال و تله فیلم تلویزیونی ندارد .

حواشی (حمله به حامد بهداد)

وی هیچ گونه مصاحبه ای با هیچ رسانه ای نداشته و تنها در وب سایت شخصی و در اینستاگرامش فعالیت دارد. به تازگی او در صفحه اینستاگرام خود واکنش تندی به گفت گوی حامد بهداد نشان داد. گویا بهداد بعد از اعدام نشدن سه پسر اغتشاش گر گفته بود: خوش حالم که اعدام نشدند! و شهره قمر در استوری خود نوشت:

جناب بازیگر، هنرمند یا هرچی بجای پز روشنفکری یه الگو درست باش برای هم نسل هات بعید نیس شمام مثل دوستمون امروز بگی جنسیتت زنه و فردا تکذیب کنی (اشاره به شایعه تغیر جنسیت محمدرضا فروتن) مثل طوطی حرفای تکراری منافقین رو غربال نکن.

منافقین جاشون یا تو زباله هاست یا فراری کشورای بیگانه من اگر تعیین کننده حکم می بودم بلاشک حکم اعدام رو برای این خائنین تعیین میکردم.

خانم قمر پیش از این نیز برای ترانه علیدوستی خط و نشان کشیده بود، وی را تهدید کرده و نوشته بود که او از بدو تولد ضد نظام ایران بوده است.

4.2/5 - (12 امتیاز)

اینستاگرام شهره قمر + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

فیلم ها

تصویر عنوان سال انتشار
تصویر ندارد
عاشق پیشه 1398
تصویر ندارد
کاتی و ستاره 1395
تصویر ندارد
در مدت معلوم 1393
تصویر ندارد
در بست آزادی 1392
تصویر ندارد
باغ بهشت 1392
تصویر ندارد
دل بی قرار 1391
تصویر ندارد
چهار باندی 1391
تصویر ندارد
کریستال 1388
تصویر ندارد
انعکاس 1388
تصویر ندارد
شرقی 1388