حسین کلهر کیست؟ | بیوگرافی حسین کلهر

یکی از مجریان موفق تلویزیون که می توان کارنامه موفقی دز زمینه مجریگری به خصوص در سال های اخیر داشته است. او که با برنامه “سلام صبح بخیر” به تازگی مهمان مخاطبین تلویزیون شده با اظهار نظری جنجالی در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته است. با دی دی فیلم همراه باشید تا بیوگرافی حسین کلهر و فعالیت های این هنرمند را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

حسین کلهر

بیوگرافی حسین کلهر

  • نام : حسین
  • نام خانوادگی : کلهر
  • تاریخ تولد : 1366
  • محل تولد : تهران
  • حرفه : مجری ، کمدین
  • سال های فعالیت : 1385 تاکنون
  • تحصیلات : لیسانس مهندسی عمران

او متولد سال 1366 در تهران، مجری تلویزیون و کمدین است که توانست با نوشتن طنز و جوک در رسانه های مکتوب نظیر مجلات و ستون های روزنامه راه خودش را اجرا هموار کند.

تحصیلات حسین کلهر

دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف تهران است

شروع فعالیت های هنری

از سال 1385 و در همان دوران دانشجویی با نوشتن مطالب طنز در نشریات دانشگاهی کار خودش را آغاز کرد. سپس توانست با مجله همشهری به عنوان نویسنده طنز همکاری کند و تا چند سال گذشته نیز در مجلات و رسانه های نوشتاری کار میکرد. وی که در سال 1390 وارد برنامه رادیو هفت شده بود در آنجا به عنوان گوینده طنز در برنامه های یکشنبه شب مشغول به کار شد. به نحوی که نظرهای مثبت رشید کاکاوند مجری پرطرفدار برنامه شنبه شب های رادیو درباره این بخش از سخنرانی های کلهر باعث افزایش بینندگانش شد

اما پس از مدتی کوتاه که در رادیو فعالیت کرد با اجرای استندآپ کمدی در تلویزیون بیشتر خودش را به مخاطبین صدا و سیما معرفی کرد. به گفته خودش او در این سبک از اجرا و “شومن” که از روی متن خاصی اجرا میکنند نفر اول است اگرچه قبل از او نیز نفراتی پای در این عرصه گذاشته اند. در واقع خودش را به نوعی مجری میداند که استندآپ کمدین را نیز به صورت تلفیقی اعمال میکند

در سال 1391 پس از همکاری به عنوان مشاور پروژه در برنامه ماه عسل با احسان علیخانی اولین بار در برنامه “جمع ما” به تهیه کنندگی الهه بهبودی به اجرا در تلویزیون پرداخت.

او که مجری برنامه هایی نظیر پایش، 626 و شب های روشن بوده پس از کارگردانی برنامه وقتشه سراغ اجرا در برنامه صبح گاهی جدیدی به نام “سلام صبح بخیر” رفت. این برنامه که با همکاری مجری جوان تلویزیون، نجمه جودکی به جای برنامه محبوب حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور روی آنتن می رفت به دنبال حواشی ایجادشده برای رضا رشیدپور در فروردین 98 روی آنتن شبکه 3 رفت. البته خودش طی مصاحبه ای اعلام کرده بود قصد ندارد جای کسی را بگیرد و خود آقای رشیدپور گفته فعلا قصد استراحت دارد.

لوگو باشگاه استقلال تهران

شوخی با لوگوی استقلال و واکنش تند هواداران

صبح روز 12 مردادماه حسین کلهر در برنامه زنده “سلام صبح بخیر” در صحبت هایی با لوگوی باشگاه فوتبال استقلال تهران شوخی کرد که با واکنش تند هواداران روبرو شد و خود باشگاه استقلال تهران نیز در بیانیه ای خواستار عذرخواهی رسمی او و البته قطع همکاری با صدا و سیما شد. پس از مدت کوتاهی حسین کلهر با انتشار کلیپی کوتاه در صفحه شخصی خود اعلام کرد قصد توهین به هواداران و باشگاه استقلال را نداشته و عذرخواهی میکند و آرزوی موفقیت روز به روز برای این باشگاه را دارد.

ازدواج و همسر حسین کلهر

هنوز ازدواج نکرده و اطلاعات دقیقی در مورد زندگی شخصی وی منتشر نشده است

اینستاگرام حسین کلهر

صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی hoseinkalhoram و با 30 هزار دنبال کننده فعال است و از این طریق با مخاطبین خود در ارتباط است

عکس حسین کلهر مجری

در ادامه شاهد عکس هایی از این مجری توانمند و البته حاشیه ساز را خواهید دید

حسین کلهر در برنامه سلام صبح بخیر

عکس او در برنامه سلام صبح بخیر

عکس سلفی حسین کلهر در پشت صحنه

عکس سلفی کلهر در پشت صحنه

استنداپ حسین کلهر کمدین تلویزیون

استنداپ او کمدین تلویزیون

حسین کلهر کمدین و مجری تلویزیون

 عکس حسین کلـهر کمدین و مجری تلویزیون

حضور خسین کلهر در برنامه حرف حساب

حضورش در برنامه حرف حساب

برنامه خندوانه مجری و کمدین

برنامه خندوانه مجری و کمدین

عکسهای حسین کلهر در پشت صحنه

حسین کلهر کارگردان وقتشه

کارگردان وقتشه

حسین کلهر مجری برنامه حالا خورشید 

مجری برنامه حالا خورشید 

تصاویر حسین کلهر در اینستاگرام

عکسهای حسین کلهر در برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر

برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر

3/5 - (2 امتیاز)