فیلم درگیری علی دایی پس از بازی سایپا با پرسپولیس + علت دعوا

فیلم درگیری علی دایی پس از بازی سایپا با پرسپولیس + علت دعوا

علی دایی فوتبالیست پیشکسوت و مربی تیم فوتبال سایپا امروز پس از بازی سایپا با پرسپولیس عصبانی شده و به سمت یک فرد حمله ور می شود که اطرافیان وی را میگیرند.

گویا دعوای علی دایی با بازیکن تیم پرسپولیس و دوازه بان آن بوده است.

خبرگزاری فارس گزارش کرده است که پس از اتمام بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا با نتیجه یک بر یک، بازیکنان این دو تیم با یکدیگر درگیر شده‌اند که با مداخله انتظامات ورزشگاه در نهایت درگیری پایان پذیرفت.

براساس همین خبر در پایان مسابقه رادوشوویچ و شجاع خلیل‌زاده از تیم پرسپولیس به سمت سلیمانی گلزن سایپا حمله‌ور شدند و این درگیری‌ها تا تونل ورزشگاه تختی نیز ادامه یافت به طوری که در صحنه‌ای علی دایی در حمایت از بازیکن تیمش وارد ماجرا شد و با رادوشوویچ درگیری فیزیکی پیدا کرد.

سیلی علی دایی به خبرنگار پس از بازی پرسپولیس

همچنین علی دایی زمانی که با درخواست یکی از گزارشگران صداوسیما برای مصاحبه مواجه شد سیلی محکمی به صورت وی زد.

مهدی ضیایی، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در مورد این سیلی گفت : در پایان بازی بازیکنان با هم درگیری شدیدی داشتند

و همدیگر را می‌زدند. من هم به آقای دایی گفتم شما چهره ورزشی هستی و اگر به رختکن بروی، بازیکنان هم از شما تبعیت می‌کنند.

بعد از این حرف دایی به یک باره سیلی محکمی به صورت من زد.

علت درگیری و دعوا پس از بازی سایپا با پرسپولیس و عصبانیت علی دایی

گویا علت درگیری و دعوا توهین و فحش های ناموسی ای بوده است که بین بازیکنان و مربی سایپا رد و بدل شده است.

به گزارش “ورزش سه”، سرخپوشان پایتخت در آستانه کسب سه امتیاز بودند اما گل دقیقه 87 سلیمانی باعث شد تا کار به تساوی کشیده شود. 5 دقیقه پس از این گل، داور خطای سیدجلال حسینی پشت محوطه جریمه را گرفت که این تصمیم با اعتراض او همراه بود. کاپیتان پرسپولیس اعتقاد داشت در آن صحنه خطایی انجام نداده و باید خطا به نفع پرسپولیس گرفته شود.

اعتراض های سیدجلال به سخندان کمک داور بازی هم رسید و حدود 2 دقیقه به طول انجامید تا این که با یک کارت زرد، حداقل در ظاهر ختم به خیر شد اما این تازه آغاز ماجرا بود.

در شرایطی که بیرانوند می خواست آخرین ضربه اش به توپ را بزند، شجاع و سیدجلال بار دیگر با مهاجمان سایپا درگیر شدند اما به هر نحوی که بود، داور سوت پایان را زد.

پس از پایان بازی شدت درگیری ها بیشتر شد اما سر آغاز این جنجال را می توان همان صحنه اعلام خطای سیدجلال و سپس اعتراض های او دانست. البته سپس رادوشویچ، جعفری و… هر کدام به دلایل دیگری به سمت بازیکنان حریف حمله کردند اما شاید اگر این اتفاق نبود، جنجال بزرگ در پایان بازی هم به وجود نمی آمد.

فیلم درگیری فیزیکی علی دایی با بازیکن پرسپولیس پس از بازی

از امتیاز شما متشکریم!