طراحی دکوراسیون داخلی منزل | جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی | خانه های مینیمالیستی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که به تازگی صاحب خانه شده اند و می خواهند با نظم و زیبایی خاصی به چیدن مبلمان و وسایل خانه خود بپردازند. سبک مینیمال در واقع سبکی است که از کمترین فضای ممکن بیشترین استفاده را میکند و معمولا در آن از رنگ های روشن همچون سفید و نقره ای استفاده میشود.

در مطالبی که قبلا منتشر نموده ایم از نحوه اجرای سبک مینیمال و نکات اصولی آن در اتاق خواب و همچنین سرویس بهداشتی و حمام گفتیم. در این مطلب قصد داریم تا در ادامه مباحث قبلی، پیرامون نکات و اصول اجرای سبک مینیمال در آشپزخانه مطالبی را برای شما عزیزان به عرض برسانیم. با دی دی فیلم همراه باشید

استایل مینیمال

آشپزخانه های امروزی خود به خود سبک مینیمال را در المان های خود از قبیل، کابینت، قفسه ها، کمد و …. اعمال میکنند. زیرا روز به روز مساحت آشپزخانه ها کمتر و کمتر میشود و این بزرگترین دلیل این قضیه می باشد. اشپزخانه های مدرن از سبک آشپزخانه جزیره ای استفاده میکنند یعنی فضای آشپزخانه را به دو قسمت تقسیم کرده و مثلا سینک را در مرکز آشپزخانه قرار میدهد. این نوعی خلاقیت است که جذابیت خاصی به نمای آشپزخانه میدهد. گرچه فضای کوچک آشپزخانه های آپارتمانی مجالی برای اجرای آشپزخانه جزیره ای نمیدهد.

مینیمالیست شدن

مینیمالیسم در سینما

مینیمالیسم در زندگی

زندگی مینیمالیستی چیست

سبک مدرن در معماری داخلی

مقاله دکوراسیون داخلی pdf

اصول اولیه معماری داخلی

سبک شناسی در دکوراسیون داخلی

دانلود کتاب طراحی داخلی pdf

انواع سبک های معماری داخلی

همچنین در دی دی فیلم بخوانید:

دکوراسیون مینیمال | دکوراسیون به سبک مینیمال | سبک مینیمالیسم در معماری داخلی

انواع سبک های معماری داخلی | دکوراسیون داخلی | سبک مینیمالیسم در دکوراسیون داخلی

از امتیاز شما متشکریم!