دانلود فیلم دیوار

با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 80 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

ستاره دختر بیست ساله ای است که پس از مرگ پدرش ـ که با موتورسواری روی دیوار مرگ گذران زندگی می کرده ـ زندگی سخت و فقیرانه ای با مادرش اعظم و برادر کوچک ترش شهاب دارد. شهاب اکنون حرفه پدر را ادامه می دهد اما به دلیل بی علاقگی و ناشی بودن، مشتری چندانی ندارد و از همین رو محمود که با پدر شهاب و ستاره شریک بود تصمیم به بستن و تعطیلی دیوار مرگ می گیرد و پس از افتادن شهاب از دیوار و شکستگی پایش، در این امر راسخ تر می شود. ستاره با اصرار زیاد به محمود می قبولاند که خودش توانایی این حرفه را دارد و پس از تمرین فراوان، کارش با استقبال فراوان مشتریان و رسانه ها روبرو می شود. اعظم و شهاب پس از آنکه ماجرا را می فهمند ابتدا او را از این کار منع می کنند اما با اصرار محمود قانع می شوند؛ تا آنجا که شهاب هم پس از بهبودی پایش، ستاره را در موتورسواری روی دیوار همراهی می کند. استقبال از درخشش ستاره، برخی سرمایه گذاران را برمی انگیزد تا به او پیشنهاد کنند کارش را در خارج از کشور نیز عرضه کند. اما در آستانه عزیمت به خارج، ناگهان دیوار مرگ به حکم دادگاه توسط نیروی انتظامی تعطیل می شود و علت این تعطیلی نیز مسأله دار بودن موتورسواری یک دختر جوان اعلام می شود. ستاره تلاش می کند این مانع را از سر راه بردارد اما به نتیجه نمی رسد. برای همین به راه حل تازه ای فکر می کند….

معرفی فیلم دیوار

دانلود فیلم ایرانی دیوار: فیلم دیوار به کارگردانی محمد علی طالبی و محصول سال 1386 می باشد. گلیشیفته فراهانی ستاره سینمای ایران و خارج در این فیلم نقش آفرینی کرده است.

سکانسی از فیلم دیوار

عوامل فیلم دیوار

نویسنده و کارگردان: محمدعلی طالبی، تهیه کننده: هارون بشایائی، موسیقی: محمدرضا عقیلی، فیلمبردار: حسین جعفریان، تدوین: حسن حسندوست

4/5 - (1 امتیاز)