دانلود فیلم بهشت گمشده

با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 80 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

این فیلم داستان زوجی به نام آیدا  و عیسی را روایت میکند. آیدا که به تازگی نزدیکان خود را در زلزله از دست داده دچار افسردگی شدید شده و می‌خواهد بچه 2 ماهه خود را سقط کند. تمام فیلم تلاش عیسی برای بهبود افسردگی آیداست. بهترین راهکار عیسی که معلم ادبیات می باشد خواندن داستان شاگردانش برای آیداست.

معرفی فیلم بهشت گمشده

دانلود فیلم ایرانی بهشت گمشده : “بهشت گمشده”  فیلمی به کارگردانی حمید سلیمیان و تهیه کنندگی محمدصادق آذین محصول سال 1397 می باشد. فیلمنامه این فیلم را نیز حمیدرضا سلیمی و حمید سلیمیان به صورت مشترک نگاشته اند.

فیلم سینمایی “بهشت گمشده” اولین ساخته بلند سینمایی حمید سلیمیان محسوب می شود که در ابتدا قرار بود نام این فیلم “بهشت اینجاست” باشد که به دلایل نامعولم نام این فیلم به “بهشت گمشده” تغییر پیدا کرد.

نمایی از افسانه پاکرو در فیلم بهشت گمشده

عوامل فیلم بهشت گمشده

کارگردان: حمید سلیمیان، تهیه کننده: محمدصادق آذین، نويسنده: حميدرضا سليمى، حميد سليميان، مجری طرح: عليرضا خرسندی فرد، سرمايه گذاران: عليرضا خرسندى فرد، حميد سليميان، سيده مريم حسينی نژاد، مدير فيلمبردارى: اشكان اشكانى، حسن اسدى، تدوين: سپيده عبدالوهاب، سارا آهنی، موسيقى: اميد رئيس دانا، عکاس: حسام خلوصی، سیده افسانه حسینی نژاد، توزیع کننده: فیلم آفرین

3.7/5 - (6 امتیاز)