دانلود فیلم گرگ بازی

با لینک مستقیم

امتیاز imdb 4.9 از 10
ژانر ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 92 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

این فیلم سینمایی در رابطه با دوستانی است که سابقه دوستی زیادی با یکدیگر دارند یک روز برای تفریح در خانه موروثی یکی از این دوستان جمع می شوند و دوستان و مهمانان جدیدی به آنها می پیوندند که این ماجرا ها دست به دست هم می دهد و محوریت داستان فیلم گرگ بازی را تشکیل می دهند. تماشای این فیلم می تواند بسیار جداب و آموزنده باشد ..

معرفی فیلم گرگ بازی

معرفی فیلم ایرانی گرگ بازی: با دانلود فیلم گرگ بازی متوجه می شوید که فیلم گرگ بازی به کارگردانی عباس نظام دوست اولین سینمایی ساخته این کارگردان است و این فیلمنامه به دست مجید اسلامی ، علی نعمت ‌اللهی ، عباس نظام‌ دوست ، بیتا شباهنگ پرداخته شده است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم گرگ بازی: تیزر فیلم گرگ بازی

پیش از اقدام برای دانلود گرگ بازی می توانید به تماشای یکی از تیزر های خلاقانه‌ی فیلم کمدی گرگ بازی بپردازید.

دانلود فیلم گرگ بازی : انونس یا تیزر فیلم گرگ بازی

یکی از دلایلی که شما برای دانلود فیلم گرگ بازی ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این فیلم سینمایی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سینمایی، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند.

معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم گرگ بازی یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های فیلم گرگ بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر گرگ بازی به سختی می توانید برای دانلود دانلود فیلم گرگ بازی اقدام نکنید؛ البته که ژانر کمدی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

عوامل فیلم گرگ بازی

تهیه کننده : محمد علی نجفی، نویسنده : مجید اسلامی ، علی نعمت ‌اللهی ، عباس نظام‌ دوست ، بیتا شباهنگنی، مدیر فیلم برداری : مسعود امینی تیرانی، تدوین : مستانه مهاجر، طراح چهره پردازی : یاسمن محب اهری، طراح لباس : ندا نصر، عکاس : مریم سپهری

بازیگران فیلم گرگ بازی

خواندن بیشتر
5/5 - (2 امتیاز)