دانلود فیلم جنایت بی دقت با لینک مستقیم

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کیفیت (ها) 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 95 دقیقه
فروش گیشه 251,765,300
کارگردان

معرفی فیلم جنایت بی دقت

دانلود فیلم ایرانی جنایت بی دقت: فیلم جنایت بی دقت به کارگردانی شهرام مکری از کارگردانان خوش آتیه سینما است. این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی نگار اسکندرفر و نویسندگی نسیم احمدپور تولید شده است.

تیزر فیلم جنایت بی دقت

پیش از دانلود فیلم جنایت بی دقت می توانید به تماشای آنونس رسمی یا همان تیزر فیلم جنایت بی دقت بپردازید.


عوامل تولید و ساخت فیلم جنایت بی دقت

کارگردان : شهرام مکری نویسنده : شهرام مکری و نسیم احمدپور تهیه کننده : نگار اسکندرفر امتیازپخش: نمایش‌گستران

قبل از دانلود فیلم جنایت بی دقت بهتر است بدانید که…

پیش از دانلود فیلم جنایت بی دقت بهتر است بدانید که این فیلم در هفتاد و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز موفق به کسب جایزه بهترین فیلمنامه از منتقدان سینمایی شد. فیلم جنایت بی دقت در چهاردمین مراسم آسیا پاسیفیک نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین فیلمنامه بوده است. این جایزه برای شهرام مکری و نسیم احمدپور که نویسندگان فیلم جنایت بی دقت هستند، بوده است.

دانلود فیلم سینمایی جنایت بی دقت

فیلم جنایت بی دقت در تاریخ 17 آذر 1400 در سینما های سرار کشور ایران اکران شد و پس از یک سال و اندی در شبکه نمایش خانگی اکران شد. همچنین این فیلم در چهاردهمین مراسم آسیا پاسیفیک نامزد دریافت جایزه بهترین فیلمنامه، برای شهرام مکری و نسیم احمد پور بود. این فیلم از ۱۷ آذر ۱۴۰۰ در سینماهای سراسر ایران اکران شد.

فیلم جنایت بی دقت در ساخت لحظات رئالیسم تمرکز زیادی داشته است و بسیاری از سکانس ها بدون کات و بدون تغییر زاویه فیلمبرداری شده اند. فیلم جنایت بی دقت به طور کلی مضمونی مربوط به سینما دارد و به طور کلی تر درباره ی تماشاگرانی است که قبل از تماشا یک فیلم در سینما به صحبت درباره‌ی آن می‌پردازند. و با با شروع فیلم بر روی پرده‌ی سینما…

خواندن بیشتر

5/5 - (1 امتیاز)