دانلود سریال جیران با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 45 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌ خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌ کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌ کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ ای می‌خواهد که جان‌ پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌ تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد …


معرفی سریال جیران

دانلود سریال ایرانی جیران: سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی و محصول سال 1400 می باشد. این سریال عاشقانه زندگی ناصر الدین شاه قاجار با جیران را بعد از مرگ امیر کبیر تا حدود شش سال بعد از آن روایت می کند و قرار است در سال جاری از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

تیزر سریال جیران

قبل از دانلود جیران می توانید به تماشای تیزر جدیدترین قسمت سریال جیران بپردازید. تیزر قسمت 15 سریال جیران:

عوامل سریال جیران

پیش از دانلود قسمت آخر جیران بهتر است با شناخت عوامل سریال این کار را ادامه می دهیم.

کارگردان: حسن فتحی، تهیه کننده: اسماعیل عفیفه، نویسندگان: احسان جوانمرد و حسن فتحی، طراح لباس: ملک جهان خزاعی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، نور پرداز: میلاد واعظی مجد، طراح صحنه: حسن روح پروری، طراح چهره پردازی: سید جلال موسوی، مدیر صدابرداری: امیر عاشق حسینی، تدوین: بابک رضاخانی، صداگذاری: آرش قاسمی، مدیر جلوه‌های بصری: امیر ولیخانی، عکاس: نازلی هروی، سرپرست گروه کارگردانی: محمد رستمی

قبل از دانلود جیران بهتر است بدانید که…

فیلمنامه این سریال را نیز حسن فتحی به همراه احسان جوانمرد (که نویسنده سریال “بانوی عمارت” نیز بوده است و سال گذشته مورد تحسین بینندگان و منتقدان قرار گرفت و منتقدان بر آن بودند که جوانمرد به خوبی ادبیات زمان قاجار را در این اثر به تصویر کشیده و برای اولین بار نوشته‌ ای حرفه‌ ای و اصولی درباره یک بازه زمانی خلق کرده است)، نگاشته اند.

پریناز ایزدیار در سریال جیران

از شخصیت های تاریخی که در سریال “جیران” به آنها پرداخته شده است می توان به ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقاخان نوری صدراعظم ایران بعد از امیرکبیر، ملک‌ جهان خانم مهد علیای ایران، ملک‌ زاده خواهر ناصرالدین شاه، گلین، تاج‌ الدوله، شکوه السلطنه و ستاره خانم زنان عقدی ناصرالدین شاه و همچنین عده‌ ای از رجال و نسوان اوایل عهد ناصری از جمله خدیجه همسر محمد شاه اشاره کرد.

حواشی جیران مانع استقبال از دانلود جیران نشد

این روز ها دانلود جیران با محبوبیت زیادی روبرو است و داستان عاشقانه ی ناصر الدین شاه قاجار و سوگلی تجریشی اش خدیجه مورد استقبال بینندگان قرار گرفته است. ساخت سریال های تاریخی یکی از سخت ترین ژانر ها در حرفه ی فیلمسازی محسوب می شود اما با بررسی کارنامه ی کاری حسن فتحی متوجه می شوید که او از ساخت سریال های تاریخی هراسی ندارد.

بعضی از منتقدین معتقدند که داستان تاریخی سریال جیران از لحاظ وقایع تاریخی دارای اشکالات جزئی می باشد اما با این حال مردم کماکان از دانلود جیران و تماشای این سریال استقبال می کنند. همانطور که دانلود جیران با استقبال خوبی همراه بوده است، دانلود سریال شهرزاد نیز در زمان خود با استقبال و موفقیت بسیار زیادی همراه بوده است. اگر شما نیز علاقمند هستید که به تماشای عاشقانه ناصر الدین شاه قاجار و جیران بپردازید همین الان برای دانلود جیران اقدام کنید.

خواندن بیشتر
3.7/5 - (270 امتیاز)