دانلود مسابقه 13 شمالی با لینک مستقیم و کیفیت FullHD

قسمت های اول تا هشتم

ژانر ورزشی، خانوادگی
زبان فارسی
سال انتشار
کشور سازنده ایران
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq
سایز متفاوت در قسمت ها و کیفیت های مختلف
تعداد قسمت ها 8
مدت زمان 50 دقیقه
کارگردان

علیرضا امینی

بازیگران :

کامبیز دیرباز ، حمید گودرزی ، امیرحسین آرمان ، هادی کاظمی، محمدرضا هدایتی، لیلا اوتادی ، سحر قریشی ، سمانه پاکدل و بهاره افشاری

خلاصه داستان :

این سریال مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز محمدرضا هدایتی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی و در گروه خانم ها، سحر قریشی لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند. این دو گروه با داوری حمید گودرزی در جنگل های بهشهر و نوشهر به رقابت می‌پردازند. این دو تیم در طی 10 روز با یکدیگر رقابت داشتند و در هر روز یک دور از مسابقات برگزار می شد. تیم بازنده باید برای دور بعد یک نفر را از بین خودشان حذف می کرد تا به همین شکل تیم ها به مرحله نهایی برسند.

مسابقه سیزده شمالی

معرفی مسابقه سیزده شمالی

سریال ایرانی سیزده شمالی در واقع مسابقه ایست بین چندین بازیگر مشهور کشورمان که توسط چند بازیگر دیگر داوری می شود. این برنامه که داستان و روالی دوستانه دارد توسط علیرضا امینی ساخته شده است.

بازیگران سریال سیزده شمالی

عوامل ساخت مسابقه سیزده شمالی

کارگردان : علیرضا امینی، تهیه کننده : رضا چاپلقی، مشاور طرح : محمد صدری مهر، داور : حمید گودرزی، سرمایه گذار : سبا حاجی رضا

موضوع سریال(مسابقه 13 شمالی) چیه ؟

شاید شما هم مثل ما کنجکاو شدید بدونید موضوع این مسابقه زیبا چیه ؟

بازیگر محبوب سینما ، حمید گودرزی در این سریال نقش داور را برعهده دارد. این دو تیم در مدت 10 روز با یکدیگر رقابتی سخت انجام میدهند و هرروز یک مسابقه جدید مابین آنها برگزار میگردد . تیم بازنده در هر مرحله باید یک نفر را از بین خود حذف کنند و تا به همین شکل تیم ها به مرحله نهایی برسند. بازی هایی که بین این دو گروه انجام میشود مبتنی بر فرهنگ بومی کشور و شهر خود بوده است و بسیاری از این مسابقات برگرفته از شاهنامه است و بسیار سعی شده از نماد ها و المان های منطقه فیلمبرداری (بهشهر) استفاده شود.

4/5 - (4 امتیاز)