دانلود فیلم رگ خواب با کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
کشور سازنده
کارگردان

دانلود فیلم رگ خواب : معرفی

دانلود فیلم ایرانی رگ خواب : با دانلود فیلم رگ خواب متوجه می شوید که رگ خواب فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی حمید نعمت الله، نویسندگی معصومه بیات محصول سال 1394 است. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

دانلود فیلم رگ خواب : آنونس و تیزر فیلم سینمایی رگ خواب

پیش از اقدام برای دانلود فیلم رگ خواب می توانید به تماشای تیزر فیلم رگ خواب بپردازید و جذاب ترین بخش های این فیلم سینمایی را تماشا کنید و در نهایت برای دانلود فیلم رگ خواب تصمیم بگیرید.

 

آنونس یا تیزر فیلم رگ خواب چیست؟

پیش از دانلود فیلم رگ خواب بهتر است درباره ی انونس ها و تیزر های سریال ها و فیلم نیز بیشتر بدانید. انونس ها و تیزر ها درواقع یک روش تبلیغاتی هستند که به فروش و بیشتر دیده شدن اثر کمک می کنند. به عنوان مثال تیزر های این سریال به افزایش امار دانلود فیلم رگ خواب کمک کرده است.

معمولا تدوینگر های تیزر ها و انونس ها تلاش می کنند تا چندین قسمت از بهترین و جذاب ترین سکانس ها را در تیزر و انونس ها جا دهند تا مخاطب با تماشای تیزرفیلم رگ خواب بتواند برای دانلود فیلم رگ خواب ترغیب شود.

معمولا چندین انونس برای یک اثر تدوین می شود و در رسانه های مختلف از انواع آنها استفاده می شود. در این صفحه نیز می توانید یکی از انونس های این فیلم سینمایی را پیش از اقدام برای دانلود فیلم رگ خواب ببینید. تیزر این سریال نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانلود فیلم رگ خواب : مشخصات فیلم

پیش از اقدام برای دانلود فیلم رگ خواب بهتر است بدانید که این فیلم در جشنواره 35 فجر سال 1396 حضور داشت فیلم رگ خواب در بخش های مختلفی از جشنواره 35 فجر جوایزی را کسب کرده است.

بهترین بازیگر نقش اول زن : لیلا حاتمی بهترین جلوه های ویژه بصری : سینا قویدل

بهترین جلو های ویژه میدانی : آرش آقابیک بهترین عکس : امیر حسین شجاعی

دانلود فیلم رگ خواب : خلاصه فیلم

قبل از دانلود فیلم رگ خواب بهتر است خلاصه ای را از این فیلم بدانید تا بتوانید آن را دانلود کنید. مینا که نقشی است که آن را لیلا حاتمی بازی می کند، زنی است که به تازگی بنا به اختلافات موجود از همسرش جدا می شود و به دنبال شغل و سرپناهی برای زندگی جدیدش است. کامران که مدیر رستورانی است به او شغلی می دهد و سرپناهی را برای او فراهم می کند.

مینا که با توجه به شرایط موجو بسیار نیازمند توجه و محبت است. در این مسیر به کامران دل می بندد، عشقی که کم و کاستی را نمی فهمد. کامران نیز در ابتدا به این رابطه مشتاق و علاقه مند است، روز ها از پی هم می گذرد و مینا همچنان بر روی عشقش محکم ایستاده است و اما کامران نسبت به این رابطه سرد می شود و بنا به دلایلی نمی خواهد که این رابطه را ادامه دهد و …

عوامل تولید فیلم سینمایی رگ خواب

پیش از دانلود فیلم رگ خواب بهتر است با عواملی که فیلم را ساخته اند، آشنا شوید.

کارگردان : حميد نعمت الله برنامه ریز و دستیار کارگردان : فواد چاومه منشی صحنه : شيدا يوسفي

نویسنده : معصومه بيات تهیه کننده : حميد نعمت الله مدیر فیلمبرداری : فرشاد محمدي عکس : اميرحسين شجاعي

تدوین : مهدي سعدي طراح صحنه : محمدرضا ميرزامحمدي طراح لباس : آزاده قوام صدابردار : بابك اردلان

جلوه های ویژه میدانی : آرش آقابيك طراح جلوه های بصری : سينا قويدل

دانلود فیلم رگ خواب : بازیگران فیلم

پیش از دانلود فیلم رگ خواب بهتر است با بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند، آشنا شوید که در ادامه برای شما شرح می دهیم.

لیلا حاتمی (در نقش مینا) کوروش تهامی (در نقش کامران حصیبی) الهام کردا (در نقش آیلا-دوست مینا)
بامداد نعمت‌الله (در نفش بامداد-بچه آیلا) لیلا موسوی (در نقش خانم منصور) خسرو بامداد (در نقش پدر مینا)

دانلود فیلم رگ خواب : نقد رگ خواب

پیش از دانلود فیلم رگ خواب بهتر است نقد هایی که به این فیلم اجتماعی وارد شده است را بخوانید و بعد اقدام به دانلود فیلم رگ خواب کنید.

رگ خواب فیلمی است اثر گذار که نمودار روحیات یک زن را به طور شهودی نشان داده و میتواند بسیار ساده به عواطف بیننده راه پیدا کند و به بیننده جهان پیچیده، خاکستری و متنوع زندگی زنی را نشان دهد که مثال غریبی از یک زن ایرانی در سالهای گذشته تاریخ اجتماعی و بعضا تاثیر گرفته ایران است.

روایت اول‌ شخص و لحن و بیان بدون آرایش و بسیار ساده مینا بسیار راحت احساسات تماشاگر را بر می انگیزد بعضی اوقات ساده‌ لوحی او رابطه ی دوستانه ای با تماشاگر می سازد در میان فیلم های ایرانی کمتر کسی موفق شده است که مانند فیلم رگ خواب به دنیای درون یک زن نزدیک شود، به گونه ای که دچار تزویر، ترحم یا تعصبات فمینیستی که بسیار رایج شده است نشود.

دانلود فیلم رگ خواب : موسیقی های فیلم

برای دانلود فیلم رگ خواب بهتر است بدانید که موسیقی های مختلفی را انتخاب کرده بودند  و اطلاعاتی در این زمینه منتشر شده است که در ادامهد برای شما شرح می دهیم. در ابتدا نمایش فیلم سینمایی رگ خواب، موزیک ویدیو این فیلم با خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی سهراب پورناظری پخش و منتشر شد.

آلبوم رگ خواب به جز موسیقی متن دارای 4 آهنگ با کلام مانند : آهای خبردار، رگ خواب، ابر می‌بارد و گریه می‌آید مرا به قلم امیر خسرو دهلوی، حسین منزوی و مولانا است. این آثار به وسیله ارکستر موسیقی فیلم سی ای اف بلغارستان به اجرا درآمده است.

تصاویری از فیلم سینمایی رگ خواب

پوستر رگ خواب

دانلود فیلم سینمایی رگ خواب با لینک مستقیم

 

لیلا حاتمی

پوستری از فیلم

خواندن بیشتر
1/5 - (1 امتیاز)