دانلود فیلم دوزیست با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 95 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است اما کلفتی که برای همسایه‌ شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این پسر دارد ولی عطا از این موضوع چیزی نمی‌داند.

این کلفت دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا این موضوع را می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود ..

معرفی فیلم دوزیست

دانلود فیلم ایرانی دوزیست: پیش از اقدام برای دانلود فیلم دوزیست خوب است به صورت مختصر با این فیلم اشنا شویم . فیلم ایرانی دوزیست دومین همکاری سعید خانی و برزو نیک نژاد است. سینمایی دوزیست درون مایه ای اجتماعی دارد. برزو نیک نژاد پیش از این فیلم نیز با ساخت سریال ساخت ایران 2 یا ناخواسته، زاپاس و لونه ‌زنبور برای شبکه نمایش خانگی توانسته بود خود را به عنوان کارگردانی موفق معرفی کند.

حال برزو نیک نژاد با کارگردانی فیلم دوزیست که با آثار قبلی اش تفاوت های بسیاری از نظر ژانر و موضوع دارد بار دیگر توانست مهارت کارگردانی و حرفه ای بودن خود را ثابت کند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتشار فیلم ها و سریال ها در کانال تلگرام دی دی فیلم عضو شوید.

تیزر رسمی فیلم دوزیست

پیش از اقدام برای دانلود فیلم دوزیست می توانید به تماشای تیزر فیلم دوزیست بپردازید و جذاب ترین بخش های این فیلم سینمایی را تماشا کنید و در نهایت برای دانلود فیلم سینمایی دوزیست تصمیم بگیرید.

معمولا جذاب ترین سکانس ها و صحنه های هر فیلم یا سریالی را در تیزر آن به نمایش می گذارند تا مخاطبان بیشتری جذب فیلم شوند. تماشا این تیزر راهمای بسیار خوبی می تواند برای دانلود فیلم دوزیست با لینک مستقیم باشد.

 تیزر فیلم دوزیست چه تاثیری بر دانلود فیلم دوزیست 720p دارد؟

یکی از دلایلی که شما برای دانلود فیلم دوزیست ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این فیلم سینمایی اجتماعی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سینمایی، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند. معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم دوزیست یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های فیلم دوزیست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر دوزیست به سختی می توانید برای دانلود فیلم دوزیست اقدام نکنید؛ البته که ژانر اجتماعی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

عوامل سازنده فیلم دوزیست

پیش از دانلود فیلم دوزیست بهتر است با عوامل سازنده ی این فیلم محبوب آشنا شوید. بی شک پس از بررسی و آشنایی با عوامل سازنده ی فیلم دوزیست برای دانلود فیلم دوزیست و ادامه ی تماشای این فیلم محبوب مشتاق تر خواهید شد. عوامل فیلم دوزیست عبارت اند از:

نویسنده و کارگردان برعهده برزو نیک نژاد است و تهیه کننده فیلم را سعید خانی انجام داده است. مدیر فیلمبرداری فیلم دوزیست علیرضا برازنده است.  مهدی سعدی مسئولیت تدوین‌گری را برعهده دارد. مجری طرح و مدیر تولید فیلم سینمایی دوزیست کامران حجازی است. موسیقی فیلم را آرمان موسی‌پور انجام داده است و

در ادامه برای شما دیگر عواملی که برای ساخت این فیلم اجتماعی زحمت کشیده اند را شرح می دهیم.

گریم : ایمان امیدواری طراح صحنه : امیرحسین قدسی مدیر صدابرداری : مهدی صالح کرمانی طراح لباس : ملودی اسماعیلی

برنامه ریز : افشین رضایی دستیار اول کارگردان : نوید صلاحی جانشین تولید : علیرضا اصلانی مدیر تدارکات : فرامرز رضایی

دستیاراول فیلمبردار : محمد عزت خواه منشی صحنه : غزل رشیدی سرمایه گذار : دکتر جلال تیموری عکاس : مجید طالبی

مسیر داستانی فیلم دوزیست

در ادامه برسی دانلود دوزیست به روند داستانی آن می رسیم . همان طور که گفتیم فیلم سینمایی دوزیست در ژانر اجتماعی ساخته شده  و دغدغه هایی اجتماعی دارد و تلاش می کند به برسی ناهنجاری های اجتماعی و همچنین ارائه راه حل هایی بپردازد . در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است اما کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این پسر دارد ولی عطا از این موضوع چیزی نمی‌داند.

این کلفت دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا این موضوع را می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود.

خواندن بیشتر
3.9/5 - (12 امتیاز)