دانلود فیلم دوزیست با لینک مستقیم و کیفیت عالی

ژانر
زبان فارسی
رده سنی G (مناسب تمام سنین)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 1080HQ - 1080p - 720p - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 95 دقیقه
کارگردان

خلاصه داستان :

در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است اما کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این پسر دارد ولی عطا از این موضوع چیزی نمی‌داند. این کلفت دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا این موضوع را می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود ..

معرفی فیلم دوزیست

دانلود فیلم ایرانی دوزیست: با دانلود فیلم دوزیست متوجه می شوید که فیلم سینمایی دوزیست دومین همکاری سعید خانی و برزو نیک نژاد است. این فیلم که درون مایه ای اجتماعی دارد. برزو نیک نژاد پیش از این نیز با ساخت سریال ساخت ایران 2 برای شبکه نمایش خانگی توانسته بود خود را به عنوان کارگردانی موفق معرفی کند. برای دنبال کردن اخبار فیلم ها و سریال ها کانال تلگرام سبز پندار را دنبال کنید.

تیزر فیلم دوزیست

پیش از اقدام برای دانلود فیلم دوزیست می توانید به تماشای تیزر فیلم دوزیست بپردازید و جذاب ترین بخش های این فیلم سینمایی را تماشا کنید و در نهایت برای دانلود فیلم دوزیست تصمیم بگیرید.

 

انونس یا تیزر فیلم دوزیست

یکی از دلایلی که شما برای دانلود فیلم دوزیست ترغیب می شوید، تیزر های جذاب این فیلم سینمایی اجتماعی می باشد. یکی از راه های تبلیغات پر بازده برای هر اثری سینمایی، داشتن تیزر های جذاب برای آن می باشد. اگر طراحان و سازندگان اثر برای ساخت تیزر ها و پیش نمایش حرفه ای و جذاب وقت و انرژی کافی بگذراند قطعا نیمی از راه موفقیت را طی کرده اند. معمولا در انونس ها جذاب ترین سکانس های فیلم یا سریال بدون آشکار کردن داستان اصلی استفاده می شود تا مخاطب تیزر برای دانلود فیلم دوزیست یا هر اثر دیگری تشویق شود.

یکی از راه های اصلی برای تبلیغات اثر سینمایی استفاده از تیزر های باکیفیت می باشد و تیزر های فیلم دوزیست از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شما بعد از تماشای تیزر دوزیست به سختی می توانید برای دانلود فیلم دوزیست اقدام نکنید؛ البته که ژانر اجتماعی همیشه در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و حال اگر سازندگان اثر حرفه ای باشند و اثری خوش ساخت خلق کنند قطعا موفق خواهند بود.

عوامل سازنده فیلم دوزیست

بهتر است پیش از اقدام برای دانلود فیلم دوزیست با عوامل اصلی سازنده ی این فیلم سینمایی نیز آشنا شوید.

نویسنده و کارگردان : برزو نیک نژاد تهیه کننده : سعید خانی مدیر فیلمبرداری : علیرضا برازنده تدوین‌گر : مهدی سعدی

مجری طرح و مدیر تولید : کامران حجازی گریم : ایمان امیدواری طراح صحنه : امیرحسین قدسی مدیر صدابرداری : مهدی صالح

کرمانی طراح لباس : ملودی اسماعیلی برنامه ریز : افشین رضایی دستیار اول کارگردان : نوید صلاحی

جانشین تولید : علیرضا اصلانی مدیر تدارکات : فرامرز رضایی دستیاراول فیلمبردار : محمد عزت خواه منشی صحنه : غزل رشیدی

سرمایه گذار : دکتر جلال تیموری عکاس : مجید طالبی موسیقی : آرمان موسی‌پور

مسیر داستانی فیلم دوزیست

پیش از دانلود فیلم دوزیست بهتر است با مسیر داستانی این فیلم سینمایی اجتماعی آشنا شوید و این مسیر داستانی به شرح زیر است:

در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است اما کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، دلبستگی خاصی به این پسر دارد ولی عطا از این موضوع چیزی نمی‌داند. این کلفت دختری را به خانه عطا می‌آورد و ادعا می‌کند که دخترخاله‌اش است و از عطا می‌خواهد برای چند روزی مخفیانه او را در منزل خود نگه دارد. عطا این موضوع را می‌پذیرد و ماجراها با ورود این دختر به خانه شروع می‌شود.

خواندن بیشتر
3.3/5 - (6 امتیاز)