فیلم کشته شدن اژدها در سومار کرمانشاه ، شایعه یا واقعیت؟!

فضای مجازی ، اینترنت ، کانالهای خبری تلگرام و اینستاگرام و پیشرفت های ارتباطی دنیای امروز همه را درگیر خود کرده است و هر از چندگاهی یک خبر داغ در این فضای مجازی منتشر می شود و توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب می کند.

اما این بار یک اژدهای واقعی را می بینید که در سومار کرمانشاه کشته شده است!

اینجا می توانید کلیپ ویدیویی کشته شدن اژدها در سومار را ببینید:

برای دانلود این کلیپ اینجا کلیک کنید

به گزارش پورتال سبز پندار در فضای مجازی کلیپی منتشر شده است مبنی بر اینکه اژدهایی در سومار مشاهده شده است. البته این کلیپ بسیار واقعی به نظر می رسد و در صورتی که این خبر واقعیت هم نداشته باشد هنر و خلاقیت سازنده آن قابل تحسین است چرا که توانسته است توجه کانال ها و منابع خبری معتبر و نامعتبری را به خود جلب نماید.

انعکاس خبر کشته شدن اژدهای واقعی در سومار کرمانشاه در وب سایت های خارجی

شایعه این خبر تا جایی بود که بعضی وب سایت های انگلیسی زبان مانند daily dose positivity نیز خبر آن را در وبگاه خود منتشر کردند:

تصاویر اژدهای سومار کرمانشاه

کشته شدن اژدها در سومار

اژدهای سومار

تصاویر اژدهای سومار

اژدهای دنریس در بازی تاج و تخت

این اژدها آدم را یاد اژدها های دنریس در بازی تاج و تخت می اندازد. اژدهای سومار بی شباهت به اژدهای دنریس نیست. سازنده این کلیپ احتمالا یکی از طرفداران پروپاقرص بازی تاج و تخت بوده است!
معمولا هر از چندگاهی اخبار و شایعاتی این چنینی در فضای اینترنت منتشر می شود و این وظیفه کاربران است که با تحقیق و جستجوی بیشتر از منابع آگاه صحت آن را تحقیق کنند.
همانطور که گفتیم فیلم کشته شدن اژدها در سومار کرمانشاه یک فیلم ساختگی است که ساخت این گونه صحنه های واقعی در دنیای امروز و با تکنولوژی نرم افزارهای پیشرفته جلوه های ویژه کار سختی نیست.

3.8/5 - (34 امتیاز)