رها دختر 11 ساله ایلامی | ازدواج دختر 11 ساله ایلامی با پیرمرد 50 ساله + عکس

رها دختر 11 ساله ایلامی

ازدواج رها دختر 11 ساله ایلامی با پیرمرد 50 ساله

 

رها دختر ایلامی : رها دختر 11 ساله  ( متولد 1385 ) که بخاطر  15 میلیون تومان بدهی پدرش به عقد پیرمردی 50 ساله در آمده است !!!

پدر رها که 15 میلیون تومان به مردی 50 ساله بدهی داشت ، حاضر شد دخترش را در ازای این بدهی اش به عقد مردی با 39 سال اختلاف سنی در آورد.

این روز ها کودک همسری و اخبار ن از آزاردهنده ترین خبر های موجود در جامعه است.

دخترک فقط 11 سال دارد. او را به عقد مردی 50 ساله درمی‌آوررند و در واقع او را به آن مرد می‌فروشند. مردک یک همسر و هفت فرزند دارد. فرزندانی که احتمالا همسر جدید پدرشان، همسن بچه‌های آنهاست و چه بسا کوچکتر! احتمالا اگر روزی آنها را با هم ببینی، شاید تصور کنی که رها نوه‌ی آن مرد است و نه همسر او!

شش ماه پیش، رها در یکی از اطراف بخش (زردلان و هلیلان) شهرستان ایلام به عقد مردی 50 ساله درآمد. یک عقد در ازای دریافت 15 میلیون تومان از داماد مسن! دخترک حتی هنوز به بلوغ جنسی هم نرسیده و عادت ماهانه‌ی زنانه را تجربه نکرده اما حالا به گفته‌ی همسر اول آن مرد، هر شب رابطه‌ی جنسی را تجربه می‌کند؛ رابطه‌ای که از آن وحشت دارد و مانند یک کودک، هر روز با گریه و زاری، سراغ پدر و مادرش را می‌گیرد.

ازدواج رها دختر 11 ساله ایلامی با پیرمرد 50 ساله

جزئیات ازدواج دختر 11 ساله ایلامی به مرد مسن ایلامی

گریه‌هایی که در میان صدای پرتوان مدافعان ازدواج دختران زیر 13 سال به گوش هیچ کسی نمی‌رسد و ره به جایی نمی‌برد؛ تا رها در بند بماند و یک ایلام و یک ایران را انگشت به دهان بگذارد که مگر این سرزمین از خردمندان تهی شده که این‌گونه دختر 11 ساله‌ی متولد 85 به جای بازی و شادی در کوی و برزن، باید هر شب به مویه و گریه‌ی رابطه با مردی 50 ساله بنشیند و قانون نیز راه را بر این مسیر ناصواب نبندد؟ سیل اشک‌های دخترک  آیا قلعه‌ی کج‌اندیشان و متحجران را خواهد لرزاند یا آنکه تنها جویی باریک خواهد بود که بر دیواره‌ی محکم و صلب اندیشه‌هایشان خواهد سایید و قربانی شدن رها را نیز نخواهند دید؟

یکی از اشخاصی که از نزدیک با ملاقات داشته، درباره این دختر خردسال گفته وی هم اکنون در روستای «پیامن زردلان» زندگی می‌کند و دچار مشکلات روحی روانی شدە و از شد کمر درد بە خود می پیچد، دردی کە توجیهی برای درمان آن وجود ندارد.“

«بە دلیل مشکلات اقتصادی، فقر و اینکە بخش زیادی از ساکنین منطقە زردلان و هلیلان فاقد شناسنامە هستند، تاکنون چندین مورد اینچنین مشاهدە شدە و ترس آن می‌رود کە بە یک پدیدە رایج و کودکان و دختران این منطقە بە کالایی فروشی تبدیل شوند».

جوهر قلم‌هایمان شاید اگر به جویبار اشک‌هایت بپیوندد، صخره‌ی سخت تحجر را بشکافد، در دل آن راهی بگشاید و تو نیز رها شوی؛ همانند نامت! رها شوی ز بند کژاندیشی‌ها، ناآگاهی و زشتی که سایه‌ای بزرگ و سیاه بر این روزهایت افکنده.

ورود دادستان ایلام به ازدواج رها دختر بچه 11 ساله ایلامی

خسروی زاد دادستان مرکز استان ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: پس از وصول گزارش به دادسرا، مدیرکل بهزیستی با دستور دادستانی مکلف به حل این موضوع در اسرع وقت شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی با ورود مدعی العموم، گفت: این اقدام بر اساس ماده ٥٠ قانون حمایت خانواده جرم تلقی شده و مرتکبین این اقدام غیرقانونی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

منبع : جمعیت امام علی

از امتیاز شما متشکریم!