در ادامه این مطلب میتوانید خلاصه داستان و نقد قسمت دهم سریال قورباغه را بخوانید. همینطور میتوانید به دانلود قسمت دهم سریال قورباغه بپردازید.

دانلود قسمت 10 سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی

امتیاز imdb 7.9 از 10
ژانر اجتماعی، درام و جنایی
نمره منتقدین 8.3
زبان فارسی
روز انتشار دوشنبه
سال انتشار
کشور سازنده ایران - تایلند
کیفیت (ها) bluray - 1080HQ - 1080P - 720P - 480P
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
تعداد قسمت ها 16
مدت زمان 53 دقیقه
کارگردان

هومن سیدی

بازیگران :

نوید محمدزاده، هومن سیدی، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج، یونا تدین، مهران غفوریان، آناهیتا افشار

خلاصه قسمت های گذشته سریال قورباغه

اگر این سریال را از ابتدا دنبال کرده باشید حتما تا به حال جذب آن خواهید شد. این سریال با داستان سه دوست صمیمی شروع میشود. سه نفر که به طور اتفاقی اسلحه پیدا میکنند و تصمیم میگیرند که با آن به خانه یکی از آشناهای بسیار پولدار خود رفته و اقدام به دزدیدن پولهای او بکنند.

اما ماجرا طبق نقشه این سه دوست پیش نمیرود و صاحب خانه (نوید محمدزاده) یک قابلیت فرازمینی دارد! نوری (نوید محمدزاده) این قابلیت را دارد که با انسان ها کاری کند که هر چه به آنها میگوید را بدون چون و چرا قبول کرده و انجام دهند.

در طول 9 قسمت این سریال، رامین متوجه میشود که این قدرت فرازمینی چیست. او سعی میکند تا این قدرت را از نوری گرفته و برای خود تصاحب کند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید سایت imdb را چک کنید.

در قسمت قبل چه شد؟

رامین طبق روال گذشته همچنان سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن را پیش گرفته است. او سعی میکند تا با انداختن شک در دل نوری بین او و دوستانش جدایی بیندازد تا بتواند نقشه های خود را پیاده کند.

علاوه بر رامین، سروش هم متوجه شده که قدرت ماورایی نوری وابسته به یک مواد است. او با دزدیدن انگشت یکی از افرادی که نوری روی آن ها تاثیر گذاشته سعی میکند تا از این قدرت به نفع خود استفاده کند.

رامین سعی میکند تا به نوری اثبات کند که قصد خیانت سروش به او قطعی است. همینطور پیش سروش زیر آب نوری را میزند تا بتواند اهداف خود را پیاده سازی کند.

رامین پس از اینکه اثر فوق العاده آن انگشت را متوجه شد آن را پیش یکی از دوستان خود برد تا روی آن آزمایشاتی انجام دهد. حالا سحر دولتشاهی نیز سعی میکند تا آن فدرت را برای خود تصاحب کند.

او به خانه نوری آمده و از او نمونه میگیرد تا علت آن نیروی جادویی را متوجه شود.

در کل این سریال از معدود سریال های این روزهای شبکه نمایش خانگی است که ارزش دیدن دارد. برای دانلود قسمت دهم سریال قورباغه به لینک های انتهای مطلب مراجعه کنید.

نقد قسمت دهم سریال قورباغه

سریال قورباغه با یک شروع هیجان انگیز و سریع وارد شبکه نمایش خانگی شد. این سریال همین روند را تا قسمت نهم داشته و تا کنون هیجان این فیلم نیفتاده است. هر قسمت این سریال در جایی هیجان انگیز پایان می یابد و مخاطب را برای دیدن قسمت بعدی تشنه نگه میدارد.

البته تا به اینجای داستان، خلع هایی نیز به چشم میخورد که با توجه به سایر فعالیت های هومن سیدی حتما در ادامه این خلع ها نیز پر خواهد شد.

برای دانلود سریال قورباغه قسمت دهم لینک های زیر را دنبال کنید.

5/5 - (3 امتیاز)